Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 30,24 m² - numer 18

Inwestycja:

Stalowa 65

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Stalowa 65Stalowa 65

1 zdjęcie

Rzut - Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 30,24 m² - numer 18 w Stalowa 65

Najbliższe inwestycje

  • Warzelnia by Bohema
    Wstąp do świata WARZELNI Zapraszamy do świata zjawiskowego projektu, którym jest WARZELNIA. Budynek stanowi integralną część rozpoznawalnego w Warszawie kompleksu BOHEMA - Strefa Praga, zlokalizowanego przy ul. Szwedzkiej 28. Inwestycja wyrosła ze stworzonej przez nas idei unikalnego połączenia obiektów historycznych, mieszkalnych oraz nowoczesnych przestrzeni biurowych. Z pochodzącego z 1899

    3 kwartał 2025

    Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 28

    1-4 pokoje, Metraż 28-103 m2

  • Apartamenty Oszmiańska II

    Apartamenty Oszmiańska II

    od 14 928 zł/m²
    Home Invest Sp. z o.o.

    4 kwartał 2025

    Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Oszmiańska 22

    2-5 pokoi, Metraż 42-110 m2

  • Oh! Praga
    Komfortowe mieszkania w sercu Pragi-Północ Inwestycja Oh! Praga to wyjątkowy projekt zlokalizowany w sercu warszawskiej Pragi-Północ, przy ul. Białostockiej 5D. Dzięki doskonałej lokalizacji, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy, inwestycja zapewnia mieszkańcom szybki dostęp do kluczowych punktów miasta oraz licznych usług. Doskonała komunikacja miejska Lokalizacja Oh! Praga wyróżnia

    gotowe

    Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Białostocka 5D

    1-4 pokoje, Metraż 25-78 m2

Termin oddania

4 kw. 2025

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

30,24 m²

Piętro

2 piętro

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

18

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Udogodnienia

usługi w budynku, winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

  • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Metro - Szwedzka - 117 m

Przystanek Tramwajowy - 308 m

Przystanek Autobusowy - 83 m

Dojazd do centrum: pokaż

Linie komunikacyjne w okolicy:

    W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

    71 kawiarni i restauracji, 65 sklepów, 53 obiekty sportowe, 12 placówek medycznych, 87 placówek edukacyjnych, 60 placów zabaw

    Przeczytaj więcej o lokalizacji

    Długofalowe projekty rewitalizacji Pragi Północ, w tym szczególnie Nowej Pragi oraz budowa kolejnej stacji drugiej linii metra - „Szwedzka”, przyczyniły się do wzrostu atrakcyjności oraz doskonałego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta jak i dalszymi dzielnicami Warszawy. Ponadto, teren ten objęty został nowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na „Centralne Funkcje Miasta”. Ulica Stalowa przechodzi obecnie najbardziej zasadniczą przemianę w swojej historii. Nowi mieszkańcy, odnajdują tutaj niepowtarzalny warszawski klimat a zarazem wnoszą nowy potencjał do tej szybko rozwijającej się dzielnicy.

    Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

    Opis oferty

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30,24 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Stalowa 65 na Nowej Pradze, ul. Stalowa 65 (4.3 km od centrum Warszawy).

    Inwestycja jest realizowana przez Agmet Sp. z o.o.

    Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 97 nowych mieszkań.

    Inwestycja jest już wyprzedana.

    W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

    Inwestycja Stalowa 65 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

    Nowe mieszkanie o oznaczeniu 18 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

    Dla przyszłych mieszkańców Stalowa 65 deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.

    Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

    Opis Inwestycji

    Tereny zielone

    3 parki w okolicy

    Stalowa 65 to nowa inwestycja zlokalizowana pomiędzy ulicą Stalową a placem przy stacji metra „Szwedzka” na warszawskiej Pradze. Budynek posiada jedną kondygnację podziemną z garażem dostępnym od ul. Stalowej, na parterze zlokalizowane są lokale usługowe i mieszkania z ogródkami w środkowej części budynku oraz pięć kondygnacji mieszkalnych oraz poddasze z pomieszczeniami technicznymi i komórkami lokatorskimi. W budynku zlokalizowane będą 97 mieszkania o powierzchni od 25.77 m2 do 108.58. m2..

    Budynek w kształcie litery H, tworzy pierzeję dla zielonego placu przy stacji metra i dla ul. Stalowej.

    Ten typ zabudowy nawiązuje do historycznej zabudowy śródmiejskiej. Środkowa część budynku wyznacza wraz z sąsiednią zabudową wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane zielenią. Elewacja oraz wystrój zewnętrzny budynku doskonale nawiązuje do eleganckiej i prestiżowej zabudowy praskiej.

    Mieszkanie znajduje się w inwestycji Stalowa 65.

    Data publikacji: 22.09.2020
    Data aktualizacji: 24.04.2025

    Nagrody i wyróżnienia

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023