Stalowa 65

Mieszkania na sprzedaż ul. Stalowa, oferowane bezpośrednio przez Agmet Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65
Stalowa 65

2 zdjęcia

Stalowa 65

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stalowa 65 dostępnych jest 97 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Stalowa 65 to nowa inwestycja zlokalizowana pomiędzy ulicą Stalową a placem przy stacji metra „Szwedzka” na warszawskiej Pradze. Budynek posiada jedną kondygnację podziemną z garażem dostępnym od ul. Stalowej, na parterze zlokalizowane są lokale usługowe i mieszkania z ogródkami w środkowej części budynku oraz pięć kondygnacji mieszkalnych oraz poddasze z pomieszczeniami technicznymi i komórkami lokatorskimi. W budynku zlokalizowane będą 97 mieszkania o powierzchni od 25.77 m2 do 108.58. m2..

Budynek w kształcie litery H, tworzy pierzeję dla zielonego placu przy stacji metra i dla ul. Stalowej.

Ten typ zabudowy nawiązuje do historycznej zabudowy śródmiejskiej. Środkowa część budynku wyznacza wraz z sąsiednią zabudową wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane zielenią. Elewacja oraz wystrój zewnętrzny budynku doskonale nawiązuje do eleganckiej i prestiżowej zabudowy praskiej.

Inwestycja Stalowa 65 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Stalowa 65 (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Agmet Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stalowa 65 w sprzedaży jest 97 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 109 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 43 m2 (47 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 do 109 m2 (31 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 67 m2 (19 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Agmet Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 97 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 109 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Długofalowe projekty rewitalizacji Pragi Północ, w tym szczególnie Nowej Pragi oraz budowa kolejnej stacji drugiej linii metra - „Szwedzka”, przyczyniły się do wzrostu atrakcyjności oraz doskonałego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta jak i dalszymi dzielnicami Warszawy. Ponadto, teren ten objęty został nowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na „Centralne Funkcje Miasta”. Ulica Stalowa przechodzi obecnie najbardziej zasadniczą przemianę w swojej historii. Nowi mieszkańcy, odnajdują tutaj niepowtarzalny warszawski klimat a zarazem wnoszą nowy potencjał do tej szybko rozwijającej się dzielnicy.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 40 metrów od inwestycji Stalowa 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Szwedzka 01. Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. Przyszli mieszkańcy inwestycji Stalowa 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 65 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 270 m, Przedszkole nr 171 w odległości 280 m, Przedszkole nr 167 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stalowa 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita-Med w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stalowa 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 340 m znajduje się Tesco. W okolicy znajdują się także restauracja, kawiarnia oraz Centrum Handlowe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 65 w odległości 250 m znajdują się Boiska sportowe.

Data publikacji: 22.09.2020
Data aktualizacji: 13.01.2021
Agmet Sp. z o.o. logo

Agmet Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Marywilska 22 Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: