Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Stalowa 65

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stalowa, oferowane bezpośrednio przez

Agmet Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stalowa 65Stalowa 65

2 zdjęcia

Stalowa 65

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Stalowa 65 to nowa inwestycja zlokalizowana pomiędzy ulicą Stalową a placem przy stacji metra „Szwedzka” na warszawskiej Pradze. Budynek posiada jedną kondygnację podziemną z garażem dostępnym od ul. Stalowej, na parterze zlokalizowane są lokale usługowe i mieszkania z ogródkami w środkowej części budynku oraz pięć kondygnacji mieszkalnych oraz poddasze z pomieszczeniami technicznymi i komórkami lokatorskimi. W budynku zlokalizowane będą 97 mieszkania o powierzchni od 25.77 m2 do 108.58. m2..

Budynek w kształcie litery H, tworzy pierzeję dla zielonego placu przy stacji metra i dla ul. Stalowej.

Ten typ zabudowy nawiązuje do historycznej zabudowy śródmiejskiej. Środkowa część budynku wyznacza wraz z sąsiednią zabudową wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane zielenią. Elewacja oraz wystrój zewnętrzny budynku doskonale nawiązuje do eleganckiej i prestiżowej zabudowy praskiej.

Inwestycja Stalowa 65 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Stalowa 65 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Agmet Sp. z o.o.

Inwestycja Stalowa 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stalowa 65 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agmet Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Długofalowe projekty rewitalizacji Pragi Północ, w tym szczególnie Nowej Pragi oraz budowa kolejnej stacji drugiej linii metra - „Szwedzka”, przyczyniły się do wzrostu atrakcyjności oraz doskonałego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta jak i dalszymi dzielnicami Warszawy. Ponadto, teren ten objęty został nowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na „Centralne Funkcje Miasta”.

Ulica Stalowa przechodzi obecnie najbardziej zasadniczą przemianę w swojej historii. Nowi mieszkańcy, odnajdują tutaj niepowtarzalny warszawski klimat a zarazem wnoszą nowy potencjał do tej szybko rozwijającej się dzielnicy.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stalowa 65?

W odległości 40 metrów od inwestycji Stalowa 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Szwedzka 01. Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. Przyszli mieszkańcy inwestycji Stalowa 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stalowa 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 65 znajduje się 87 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 213 m, szkoła w odległości 243 m, szkoła w odległości 254 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stalowa 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 188 m, Vita-Med w odległości 350 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 748 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stalowa 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 340 m znajduje się Tesco. W okolicy znajdują się także restauracja, kawiarnia oraz Centrum Handlowe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stalowa 65 w odległości 250 m znajdują się Boiska sportowe.

Data publikacji: 22.09.2020
Data aktualizacji: 10.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023