Nowe Zagórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bora-Komorowskiego, oferowane bezpośrednio przez Adatex

Sosnowiec, ul. Bora-Komorowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Nowe Zagórze

4 zdjęcia

Nowe Zagórze
Nowe Zagórze
Nowe Zagórze
Nowe Zagórze

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle ,,Nowe Zagórze” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o niepowtarzalnej linii architektonicznej, dedykowany ludziom ceniącym komfort mieszkania połączony z bezpieczeństwem oraz dogodną lokalizacją – w pobliżu centrum Sosnowca. Najwyższa jakość wykonania.

Mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji wnętrz przed odbiorem mieszkania. Duże balkony, nowoczesne loggie, luksusowe windy, podziemne garaże, własna strefa wypoczynkowa z zaprojektowaną zielenią i przestrzenią rekreacyjną dla dzieci, a to wszystko w zamkniętym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Inwestycja Nowe Zagórze znajduje się w Sosnowcu, ul. Bora-Komorowskiego (5.1 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez Adatex.

Inwestycja Nowe Zagórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Zagórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Adatex przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest na powierzchni 0,7 ha, przy ulicy Bora-Komorowskiego w dzielnicy Sosnowca – Zagórze. Usytuowane jest w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych województwa śląskiego: drogi S1 oraz DK94. Okoliczne tereny zielone- Park Sielecki, Kompleks Rekreacyjno- Sportowy na terenie Parku Środula ( górka środulska ) wraz ze stokiem narciarskim sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu i idealnie nadają się na rodzinny spacer lub wycieczkę rowerową. Jest to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku okolicznych mieszkańców. W pobliżu znajdują się również: pływalnia letnia ( ul.3-go Maja 41 ), Pływalnia Kryta ( ul. Żeromskiego 5 ), Stadion Zimowy- lodowisko ( ul. Zamkowa 5 ), siłownie ( fitness i squash ). Codzienne życie na osiedlu ułatwia bogata infrastruktura w otoczeniu, w tym: liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjalne ( m. in. szkoła sportowa ) - to jedna z wielu zalet dla rodzin z dziećmi. Dla osób lubiących wszelaką rozrywkę w centrum Sosnowca ( dojazd samochodem to ok. 10 min. ), znajdują się teatr, kino oraz kluby muzyczne. W okolicy są również duże centa handlowe tj. Plejada, Auchan, Makro.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Zagórze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Zagórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowe Zagórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Zagórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Zagórze znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PrzedszkoleMiejskie Nr 45 w Sosnowcu w odległości 90 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu w odległości 190 m, Gimnazjum Sportowe nr 24 im. Olimpijczyków Zagłębia Dąbrowskiego w Sosnowcu w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Zagórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Polo Market, w odległości 390 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Zagórze w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.12.2017
Data aktualizacji: 07.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: