Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Karoliny etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karoliny, oferowane bezpośrednio przez

Activ Investment Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2339 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Karoliny etap IOsiedle Karoliny etap I

3 zdjęcia

Osiedle Karoliny etap I
Osiedle Karoliny etap I
Osiedle Karoliny etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Karoliny to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w północnej części Katowic. Będzie się on docelowo składał z 5 kameralnych budynków, w których powstanie łącznie prawie 300 mieszkań.

Zróżnicowane powierzchnie, zaspokoją potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W inwestycji znajdą się bowiem zarówno małe mieszkania idealne dla singli oraz osób zainteresowanych zakupem mieszkania pod inwestycję, oraz mieszkania o większych powierzchniach dla tych, którzy poszukują spokojnego a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

Pierwszy etap inwestycji stanowi najmniejszy i zarazem najbardziej kameralny budynek całego osiedla. Znajdą się w nim zaledwie 44 mieszkania z ogródkami na parterze lub przestronnymi balkonami na wyższych piętrach. Jego budowa rozpoczęła się w IV kwartale 2015 roku, a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2017 r.

Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się już od 4400 zł/m²

Inwestycja Osiedle Karoliny etap I znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny (1.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Karoliny etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Karoliny etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Karoliny to propozycja dla osób ceniących spokój i cisze, bez rezygnacji z dogodnym połączeniem z centrum miasta. Ulica Katowicka, do której bezpośrednio przylega ul. Karoliny, zapewni szybki dojazd do Ronda gen. Jerzego Zietka, będące centrum komunikacyjnym, w którym zbiegają się główne ulice Śląska ( DTŚ, ul. Chorzowska, al. Roździeńskiego, al. Korfantego)

Infrastruktura i zagospodarowanie terenu

Przyszli mieszkańcy Osiedla Karoliny, będą mieć do dyspozycji infrastrukturę potrzebna do codziennego funkcjonowania.

Najbliższa okolica

Supermarket Biedronka – 200 m

Piekarnia, Kiosk – 350 m

Kościół – 250 m

Szkoła podstawowa nr 13 – 400 m

Gimnazjum nr 10 – 900 m

Squash/ Fitness „Squashok”

Szpital Zakonu Bonifratów – 400 m

Inne:

Spodek – 1,5 m

Uniwersytet Śląski – 2,2 km

Dworzec Główny – 3,3 km

Silesia City Center – 4 km

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap I?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Karoliny etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1599 metrów od inwestycji Osiedle Karoliny etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Zawodzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Karoliny etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap I znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 46 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 81 m, Miejskie Przedszkole nr 70 w odległości 87 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Karoliny etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bawodent w odległości 65 m, Szpital Zakonu Bonifratów pw. Aniołów Stróżów w odległości 142 m, Szpital Zakonu Bonifratrów w odległości 143 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Karoliny etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 21 m znajduje się Społem, w odległości 59 m znajduje się Żabka, w odległości 61 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap I w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort, w odległości 296 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023