Kobierzyńska 164

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcatom Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Konopczyńskiego 15(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Konopczyńskiego 15 (6.2 km od centrum Krakowa)
  Konopczyńskiego 15
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 78 - 140 m2
  S.M. Pogórze Sp. z o.o.
 • mieszkania przy chmielnej(3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 netto/m2
  mieszkania przy chmielnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 67 - 68 m2
  Miastologia

Opis Inwestycji

Inwestycja Kobierzyńska 164 znajduje się na Dębnikach, ul. Kobierzyńśka 164 (6.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Kobierzyńska 164 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Kobierzyńska 164 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 61 do 116 metrów kwadratowych.

Deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Kobierzyńska 164

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kobierzyńska 164 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kobierzyńska 164 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Torfowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kobierzyńska 164 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Centrum Maluszek" w odległości 160 m, Publiczne Przedszkole FIKU MIKU w odległości 160 m, Przedszkole Prywatne Guzikowo w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kobierzyńska 164 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 290 m, Poradnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kobierzyńska 164 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia Złoty Kłos, w odległości 270 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kobierzyńska 164 w odległości 210 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 220 m znajduje się Cascada Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie