Wille Tetmajera

Domy na sprzedaż ul. Włodzimierza Tetmajera, oferowane bezpośrednio przez Urba Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Włodzimierza Tetmajera
Ceny od: 8 066 zł/m2
Wille Tetmajera

7 zdjęć

Wille Tetmajera
Wille Tetmajera
Wille Tetmajera
Wille Tetmajera

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Tetmajera dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A2.2
5
179,77 m²
-
REZERWACJA

Opis Inwestycji

Wille Tetmajera logo

Sztuka dobrego budowania, sztuka dobrego życia

Wille Tetmajera powstały z chęci zrealizowania projektu na miarę legendarnej bronowickiej lokalizacji. To optymalne połączenie bezkompromisowej architektury, innowacyjnego sposobu budowania oraz nowoczesnej, energooszczędnej technologii, w celu stworzenia idealnego miejsca do dobrego, spokojnego życia, w jednej z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni Krakowa. Gwarantem powodzenia tego zamierzenia jest ponad 10 letnie doświadczenie GRUPY URBA w realizacji tego typu udanych i doskonale funkcjonujących inwestycji.

Legendarna lokalizacja

Wille Tetmajera to absolutnie specjalne miejsce dla miłośników zindywidualizowanej estetyki i architektonicznego wysmakowania, szukających nie tylko lokalizacji w zacisznym miejscu Krakowa, lecz również zainteresowanych jego niebanalną historią. Wille Tetmajera to właśnie idealny przykład takiego niecodziennego miejsca – usytuowanego w historycznych Bronowicach – w bezpośrednim. sąsiedztwie słynnego dworu Włodzimierza Tetmajera, w którym akcje swego dramatu „Wesele” osadził Stanisław Wyspiański.

Awangarda pod każdym względem

Wille Tetmajera to również połączenie tradycji z awangardą – wysmakowana architektura będzie tu w parze z zastosowaniem instalacji fotowoltaicznej oraz inteligentnego sterowania urządzeniami w lokalu (rolety, światło, ogrzewanie).

Komfort i niepowtarzalność w luksusowym wydaniu

Wille Tetmajera to dwa stylowe, luksusowe domy w otoczeniu zieleni, o powierzchni 183,93 m2 (włącznie z jednostanowiskowym garażem), mieszczące 4 przestronne apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii ścian trzywarstwowych, częściowo z dedykowaną fakturą w postaci oryginalnego wzoru (inspirowanego sztuką Młodej Polski) odciśniętego w warstwie elewacyjnej. Każdy lokal ma własny ogródek i jednostanowiskowy, wbudowany garaż oraz dodatkowo od strony południowej osłonięty balkon na ostatniej kondygnacji. Część salonu zlokalizowanego na pierwszym piętrze posiadać będzie strop na wysokości około 4,5m połączony z resztą mieszkania otwartą klatką schodową, przez co całość zyskuje dodatkowe doświetlenie oraz wrażenie niezwykłej przestronności.

Inwestycja Wille Tetmajera znajduje się na Bronowicach, ul. Włodzimierza Tetmajera (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Urba Sp. z o.o.

Inwestycja Wille Tetmajera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Tetmajera w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 180 metrów kwadratowych, w cenie od 1 450 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 180 m2 w cenie od 1 450 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców Urba Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 283 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępny jest 1 dom bliźniak.
Powierzchnie domów:
180 m².
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 1 450 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 066 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
wpłata 20 000zł (1 miesiąc- czas trwania umowy rezerwacyjnej).
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Tetmajera?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Tetmajera w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.10.2018
Data aktualizacji: 11.10.2021
Wille Tetmajera logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zabłocie 25/56, 30-701 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: