Wille Tetmajera

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Urba Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Tetmajera dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A1.1
5
183,8 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A1.2
5
183,8 m²
-
A2.1
5
183,8 m²
-
A2.2
5
183,8 m²
-

Opis Inwestycji

Wille Tetmajera

Sztuka dobrego budowania, sztuka dobrego życiaWille Tetmajera powstały z chęci zrealizowania projektu na miarę legendarnej bronowickiej lokalizacji. To optymalne połączenie bezkompromisowej architektury, innowacyjnego sposobu budowania oraz nowoczesnej, energooszczędnej technologii, w celu stworzenia idealnego miejsca do dobrego, spokojnego życia, w jednej z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni Krakowa. Gwarantem powodzenia tego zamierzenia jest ponad 10 letnie doświadczenie GRUPY URBA w realizacji tego typu udanych i doskonale funkcjonujących inwestycji.Legendarna lokalizacjaWille Tetmajera to absolutnie specjalne miejsce dla miłośników zindywidualizowanej estetyki i architektonicznego wysmakowania, szukających nie tylko lokalizacji w zacisznym miejscu Krakowa, lecz również zainteresowanych jego niebanalną historią. Wille Tetmajera to właśnie idealny przykład takiego niecodziennego miejsca – usytuowanego w historycznych Bronowicach – w bezpośrednim. sąsiedztwie słynnego dworu Włodzimierza Tetmajera, w którym akcje swego dramatu „Wesele” osadził Stanisław Wyspiański.Awangarda pod każdym względemWille Tetmajera to również połączenie tradycji z awangardą – wysmakowana architektura będzie tu w parze z zastosowaniem instalacji fotowoltaicznej oraz inteligentnego sterowania urządzeniami w lokalu (rolety, światło, ogrzewanie).Komfort i niepowtarzalność w luksusowym wydaniuWille Tetmajera to dwa stylowe, luksusowe domy w otoczeniu zieleni, o powierzchni 183,80 m2 (włącznie z jednostanowiskowym garażem), mieszczące 4 przestronne apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii ścian trzywarstwowych, częściowo z dedykowaną fakturą w postaci oryginalnego wzoru (inspirowanego sztuką Młodej Polski) odciśniętego w warstwie elewacyjnej. Każdy lokal ma własny ogródek i jednostanowiskowy, wbudowany garaż oraz dodatkowo od strony południowej osłonięty balkon na ostatniej kondygnacji. Część salonu zlokalizowanego na pierwszym piętrze posiadać będzie strop na wysokości około 4,5m połączony z resztą mieszkania otwartą klatką schodową, przez co całość zyskuje dodatkowe doświetlenie oraz wrażenie niezwykłej przestronności.

Inwestycja Wille Tetmajera znajduje się na Bronowicach, ul. Włodzimierza Tetmajera (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Urba Sp. z o.o..

Inwestycja Wille Tetmajera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Tetmajera pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 184 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 184 m2 (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Urba Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 283 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy.
Powierzchnie domów: 184 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Tetmajera

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 650 metrów od inwestycji Wille Tetmajera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pasternik Cmentarz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wille Tetmajera znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Tęczowe Misie w odległości 200m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 550m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się MEDYK SP. Z O.O., w odległości 750 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 1150 m znajduje się EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, w odległości 650 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1700 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 1800 m znajduje się KJK "Mustang".

Data publikacji: 18.10.2018

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie