Wiadomości mieszkaniowe

OR Deweloper

Regionalne

11 września 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 24 głosów

Nowy Ołtaszyn Park - nowość od OR Deweloper

OR Deweloper rozpoczął realizacje nowej inwestycji zlokalizowanej w południowej części Wrocławia. Nowy Ołtaszyn Park liczy 48 lokali. Sprawdź!

Nowy Ołtaszyn Park - nowość od OR Deweloper

Nowa inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia, na zbiegu ulic: Wspólnej i Wrocławskiej, administracyjnie należy do Radomierzyc, ale bezpośrednio przylega do granic miasta. Klucze do mieszkań zostaną przekazane właścicielom do końca września 2020 roku.

O największym atucie inwestycji świadczy już sama jej nazwa: Nowy Ołtaszyn Park, która podkreśla fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, powstaje tzw. Klin Wojszycki, czyli ponad 63 hektarowy teren, będący zarówno zieloną oazą, jak i miejscem rekreacji ze ścieżkami rowerowymi i rolkarskimi, placem zabaw oraz siłownią plenerową. Bardzo dobre zaplecze usługowo-handlowe południowej części Wrocławia sprawia, że staje się miejscem wygodnym do życia. Rozwinięta, pobliska infrastruktura (sklepy, przedszkola, apteki, przychodnie) czyni okolicę idealną dla rodzin z dziećmi.  

Idealna oferta dla rodzin

Nowy Ołtaszyn Park inspirowany jest prostą, ale przez to ponadczasową, architekturą skandynawską. Osiedle to kompleks 24, 2- kondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, oferujący 48 mieszkań o podobnym metrażu ok. 81 m2. Lokale na piętrze posiadają dodatkowo 35 metrową antresolę. Duży metraż sprawia, że oferta jest idealna dla rodzin. Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe, a dodatkowo w części wspólnej znajduje się strefa parkingowa dla gości.

Twoje mieszkanie z ogrodem

Wiedząc, jaką zaletą jest posiadanie własnego, przydomowego terenu zieleni, deweloper zadbał, aby również mieszkania na piętrze posiadały własny ogródek. Ten atut inwestycji wyróżnia ją na tle konkurencji i sprawia, że niezależnie od opcji, na którą się zdecydujemy, będziemy mogli cieszyć się własnym terenem zielonym.   

Z myślą o komforcie                                                                                                                      

Inwestycja ma zapewnić komfort mieszkania w różnych aspektach, stąd wdrożenie kilku ciekawych rozwiązań: usytuowanie budynków w większej, niż to się dzieje standardowo, odległości od siebie, aby uniknąć wrażenia zaglądania sobie do okien czy stworzenie zielonej strefy rekreacyjnej, dając dzieciom przestrzeń do gier i zabaw, a dorosłym lokatorom miejsce do wspólnej integracji. W trosce o bezpieczeństwo osiedle będzie wyposażone w monitoring i tzw. inteligentną strefę wejściową. Dbając o środowisko deweloper przewidział możliwość zamówienia i wykonania stacji ładowania samochodów elektrycznych, a lokatorzy pragnący zapewnić sobie odrobinę luksusu będą mieli możliwość posiadania własnego basenu lub/i przydomowego SPA.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy