Apartamenty Jana z Kolna – I etap skończony przed czasem

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 19.11.2020, Data aktualizacji: 19.11.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosu

Apartamenty Jana z Kolna
EBF Development właśnie zakończył prace nad I etapem apartamentów Jana z Kolna. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

EBF Development właśnie zakończył prace nad I etapem apartamentów Jana z Kolna. To blisko czteromiesięczne wyprzedzenie założonego harmonogramu. Mieszkania trafią w ręce nowych mieszkańców na początku grudnia. Łącznie deweloper przekaże 188 lokali. Równocześnie w górę pnie się II etap – kolejne dwa budynki, tutaj prace są na poziomie 60% zaawansowania – osiągnęły bowiem stan surowy zamknięty i rozpoczęto prace elewacyjne. 

Projekt apartamentów Jana z Kolna, realizowany przez zielonogórskiego dewelopera EBF Development, został podzielony na dwa etapy. Pierwszy z nich – dwa, czteropiętrowe budynki z windami – liczy łącznie 188 mieszkań o powierzchni mieszczącej się w przedziale 40 a 133 mkw. Realizacja tej części dobiegła końca. Budynki są już gotowe i przygotowane na pierwsze odbiory, które rozpoczną się na początku grudnia. Oznacza to blisko czteromiesięczne wyprzedzenie w stosunku do założonego planu. Pierwotnie, przekazanie kluczy przypadało w marcu 2021 roku.

Jesteśmy dumni, że udało nam się zakończyć realizację I etapu z wyprzedzeniem. To duży sukces.  Zadowolenia nie kryją również nowi mieszkańcy, którzy klucze do własnych czterech kątów otrzymają niemalże pod choinkę – podkreśla Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development. 

Jednocześnie w przygotowaniu znajduje się II etap inwestycji, kolejne dwa, czteropiętrowe budynki. Tutaj zaaranżowano 193 lokale o metrażu od 40 do 133 mkw. Deweloper zapewnia, przypisane do każdego mieszkania, darmowe komórki lokatorskie. Powstanie również podziemna hala garażowa z otwartymi miejscami postojowymi oraz naziemne parkingi. Nie zabraknie elementów małej architektury, jak drogi wewnętrzne, oświetlenie i zielone nasadzenia. Ceny wolnych mieszkań rozpoczynają się od 4 600 zł za mkw. Stopień zaawansowania prac sięga 60%. Oba budynki osiągnęły docelową wysokość – stan surowy zamknięty. Zamontowano stolarkę okienną.

Nasi wykonawcy zajmują się już działaniami wykończeniowymi. Rozpoczęli też prace elewacyjne – dodaje Izabela Woźnica-Letka. 

EBF Developement prowadzi jednocześnie kilka projektów mieszkaniowych w Zielonej Górze. Poza apartamentami Jana z Kolna w przygotowaniu znajduje się Zdrojowa Polana oraz najnowsza propozycja dewelopera – Lisia Apartamenty.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: