Aprtamenty

Oferta archiwalna

Aleksandrów Łódzki, ul. Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Aprtamenty

11 zdjęć

Aprtamenty
Aprtamenty
Aprtamenty
Aprtamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja obejmuje jeden wielorodzinny budynek mieszkaniowy z garażem wielostanowiskowym usytuowanym na parterze. W pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 64 mieszkania, o powierzchni od 36,7 m2 do 80,3 m2.Inwestor stwarza również możliwość łączenia i indywidualnej aranżacji mieszkań w apartamenty o większej powierzchni. Nie zabraknie tu placów zabaw, elementów małej architektury oraz wygodnych ciągów komunikacyjnych. Budynek posiadać będzie nowoczesne, cichobieżne windy przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.            Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.W ofercie znajdują się:  mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2   mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2   mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2   większe o powierzchni od 80,3 m2   W CENIE OD: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m2   Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przewidziane są także miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców bloku, które znajdować się będą przed budynkiem.Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje:- instalacje wodno kanalizacyjna- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma(umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła),zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej – instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem – instalacja telefoniczna i domofonowa- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania- wentylacja grawitacyjna

Inwestycja Aprtamenty znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Piłsudskiego null (0.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Aprtamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aprtamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aprtamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aprtamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Aprtamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstantynowska - CPN.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aprtamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aprtamenty znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKJOWE "KOLOROWE KLOCKI" w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aprtamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Stokrotka, w odległości 420 m znajduje się Dino, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aprtamenty w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Aleksandrowie Łódzkim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: