Aprtamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez

Prometeon - Marcin Klimaszewski

Aleksandrów Łódzki, ul. Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aprtamenty

11 zdjęć

Aprtamenty
Aprtamenty
Aprtamenty
Aprtamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja obejmuje jeden wielorodzinny budynek mieszkaniowy z garażem wielostanowiskowym usytuowanym na parterze. W pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 64 mieszkania, o powierzchni od 36,7 m2 do 80,3 m2.Inwestor stwarza również możliwość łączenia i indywidualnej aranżacji mieszkań w apartamenty o większej powierzchni. Nie zabraknie tu placów zabaw, elementów małej architektury oraz wygodnych ciągów komunikacyjnych. Budynek posiadać będzie nowoczesne, cichobieżne windy przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.            Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.W ofercie znajdują się:  mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2   mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2   mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2   większe o powierzchni od 80,3 m2   W CENIE OD: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m2   Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przewidziane są także miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców bloku, które znajdować się będą przed budynkiem.Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje:- instalacje wodno kanalizacyjna- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma(umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła),zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej – instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem – instalacja telefoniczna i domofonowa- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania- wentylacja grawitacyjna

Inwestycja Aprtamenty znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Piłsudskiego (0.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Aprtamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aprtamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aprtamenty?

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aprtamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 274 metrów od inwestycji Aprtamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aprtamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aprtamenty znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim w odległości 516 m, szkoła w odległości 556 m, Przedszkole ALA w odległości 611 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aprtamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 203 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 311 m, Gabinet Stomatologiczny w odległości 816 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aprtamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się InterMarche, w odległości 185 m znajduje się Żabka, w odległości 199 m znajduje się Z Dymu.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aprtamenty w odległości 406 m znajduje się boisko / kort, w odległości 411 m znajduje się boisko / kort, w odległości 436 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: