Rembowskiego 31

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rembowskiego, oferowane bezpośrednio przez TOM-BUD Developer

Zgierz, ul. Rembowskiego 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Rembowskiego 31

4 zdjęcia

Rembowskiego 31
Rembowskiego 31
Rembowskiego 31
Rembowskiego 31

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Zgierzu, przy

ul. Ks. Szczepana Rembowskiego 31, blisko ścisłego centrum, ale w oddaleniu od ulic o największym natężeniu ruchu.

Tak znakomite położenie zapewnia zarówno komfort mieszkania jak i doskonałą komunikację z najważniejszymi miejscami w Zgierzu, a także szybki dojazd do Łodzi.

Blok wielorodzinny, który powastał, zawiera 24 mieszkania o powierzchni od 37 m² do 52 m². W swojej ofercie posiadamy mieszkania zarówno z aneksami kuchennymi, jak i odrębnymi kuchniami. Ekonomiczne, ustawne i łatwe w aranżacji metraże czynią z naszej inwestycji produkt bezkonkurencyjny, który z dumą proponujemy Państwu, w oparciu o nasze 10 – letnie doświadczenie.

Ustawne i łatwe w aranżacji rozkłady mieszkań.

Garaż w bryle budynku.

Cichobieżna winda.

Doskonała lokalizacja – bliskość drogi krajowej nr 1,

łatwy dojazd do centrum miasta oraz Łodzi.

Usytuowanie inwestycji w zadbanej części miasta.

Wygoda i komfort życia w nowym mieszkaniu.

Kupując u nas mieszkanie, nasz Klient otrzymuje komfort, prestiż i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. A do tego możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomoc

w doborze najlepszej oferty kredytowej.

Inwestycja Rembowskiego 31 znajduje się w Zgierzu, ul. Rembowskiego 31 (1.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez TOM-BUD Developer.

Inwestycja Rembowskiego 31 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rembowskiego 31 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TOM-BUD Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zgierz to miasto położone ok. 3 km. od Aleksandrowa Łódzkiego i ok. 4 km. Od Łodzi na powierzchni 42 km. kw. Z 57 tys. mieszkańców. Wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. Przez Zgierz przebiega droga krajowa 91 Gdańsk – Częstochowa i droga krajowa 71 Stryków- Rzgów. Bliskość Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszych uczelni wyższych, kin, teatrów i życia kulturalnego. Jednak i w Zgierzu dużo się dzieje dzięki corocznym festiwalom czy zabytkom poprzemysłowym i sakralnym. W mieście są też supermarkety, m.in. Netto, Tesco czy Biedronka. Tutejszy szpital i dwie całodobowe apteki zapewniają opiekę medyczną na wysokim poziomie podczas gdy relaks umożliwiają miejskie lasy, rzeka Bzura, korty tenisowe, baseny czy korty do squasha..

Komunikacja

Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Miasto ma też doskonałe połączenie kolejowe z większością dużych, polskich miast. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Przez miasto przejeżdża też 7 linii autobusowych i kursują 2 linie tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rembowskiego 31?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rembowskiego 31 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Rembowskiego 31 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rembowskiego/Cezaka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rembowskiego 31 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rembowskiego 31 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Zgierzu w odległości 220 m, Zespół Szkół nr 1 w Zgierzu w odległości 220 m, Bursa w Zespole Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rembowskiego 31 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 100 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CARE w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rembowskiego 31 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep Warzywny, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rembowskiego 31 w odległości 90 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko szkolne asfaltowe.

Data publikacji: 18.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: