Zielony Romanów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 10 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Villa Romanów (260 m dalej)

Inwestycja Villa Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska (10,3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Villa Romanów Sp. z o.o.. Inwestycja Villa Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 29 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 52 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska (10,3 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Villa Romanów
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 52 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Villa Romanów Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Ogrody Romanów etap III (396 m dalej)

Inwestycja Ogrody Romanów etap III znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Inwestycja Ogrody Romanów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchni 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 3 140 zł/m2

Inwestycja polecana

Ogrody Romanów etap III
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 121 m2
 • Liczba pokoi: 4
Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Aleksandria (794 m dalej)

Inwestycja Aleksandria znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0,6 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Mermaid Properties Sp. z o.o.. Inwestycja Aleksandria jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 207 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 59 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0,6 km od Łodzi)

Inwestycja polecana

Aleksandria
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 59 - 84 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Mermaid Properties Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Uwaga!!! Zmiana godzin pracy biura sprzedaży.
Zapraszamy Państwa w godzinach:
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00
WTOREK 8.00 – 16.00
ŚRODA 8.00 – 18.00
CZWARTEK, PIĄTEK 8.00 – 16.00
SOBOTA 10.00 – 14.00

WYPRZEDAŻ - MIESZKANIA 2990zł./mkw

Osiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą, place zabaw, prywatne przedszkole, kompleks obiektów sportowych obejmujący kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim osiedlu domów jednorodzinnych znajduje się prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6, a w najbliższej okolicy niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

Zielony Romanów to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.

Wykończony lokal usługowy Łódź-Bałuty o pow. 55mkw w cenie 165.000 zł. Dodatkowe informacje tel.: 663-490-722.

Inwestycja Zielony Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska 55 (10,5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Romanów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 3 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2004 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 550 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz, standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielony Romanów

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi. W odległości 150 metrów od inwestycji Zielony Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zielony Romanów (2058).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Romanów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne ALA w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w odległości 700 m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Elmed. NZOZ, w odległości 450 m Przychodnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy w odległości 850 m, City Pizza Pub w odległości 1 650 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Nowak Jacek - Fitness club w odległości 550 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:06

Data aktualizacji: 01 marca 2018 14:43

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Cena mieszkania do