Zielony Romanów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Romanowska, oferowane bezpośrednio przez

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielony RomanówZielony Romanów

15 zdjęć

Zielony Romanów
Zielony Romanów
Zielony Romanów
Zielony Romanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Wykończenie pod klucz
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2004 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 550 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz, standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Uwaga!!! Zmiana godzin pracy biura sprzedaży.

Zapraszamy Państwa w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00

WTOREK 8.00 – 16.00

ŚRODA 8.00 – 18.00

CZWARTEK, PIĄTEK 8.00 – 16.00

SOBOTA 10.00 – 14.00

WYPRZEDAŻ - MIESZKANIA 2990zł./mkw

Osiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą, place zabaw, prywatne przedszkole, kompleks obiektów sportowych obejmujący kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim osiedlu domów jednorodzinnych znajduje się prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6, a w najbliższej okolicy niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

Zielony Romanów to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.

Wykończony lokal usługowy Łódź-Bałuty o pow. 55mkw w cenie 165.000 zł. Dodatkowe informacje tel.: 663-490-722.

Inwestycja Zielony Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska 55 (10.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Inwestycja Zielony Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Romanów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Romanów?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Romanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 174 metrów od inwestycji Zielony Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Romanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Romanów znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie w odległości 140 m, Przedszkole ALA w odległości 142 m, szkoła w odległości 164 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Romanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 429 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 625 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Romanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Dino, w odległości 348 m znajduje się Stokrotka, w odległości 363 m znajduje się Stacja Paliw Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Romanów w odległości 104 m znajduje się boisko / kort, w odległości 113 m znajduje się boisko / kort, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: