Zielony Romanów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Romanów(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska (10.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 660 brutto/m2
  Villa Romanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 28 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Villa Romanów Sp. z o.o.
 • Aleksandria(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0.6 km od Łodzi)
  Aleksandria
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 41 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mermaid Properties Sp. z o.o.
 • Lofty Aleksandrów(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Piotrkowska 128 (0.1 km od Łodzi)
  Ceny od: 4 500/m2
  Lofty Aleksandrów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 90 - 141 m2
  Liczba pokoi: 4
  WS Project Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Uwaga!!! Zmiana godzin pracy biura sprzedaży.Zapraszamy Państwa w godzinach:PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00WTOREK 8.00 – 16.00ŚRODA 8.00 – 18.00CZWARTEK, PIĄTEK 8.00 – 16.00SOBOTA 10.00 – 14.00WYPRZEDAŻ - MIESZKANIA 2990zł./mkwOsiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą, place zabaw, prywatne przedszkole, kompleks obiektów sportowych obejmujący kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim osiedlu domów jednorodzinnych znajduje się prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6, a w najbliższej okolicy niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).Zielony Romanów to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.Wykończony lokal usługowy Łódź-Bałuty o pow. 55mkw w cenie 165.000 zł. Dodatkowe informacje tel.: 663-490-722.

Inwestycja Zielony Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska 55 (10.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Romanów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 3 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2004 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 550 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielony Romanów

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Romanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Zielony Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Romanów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "ALA" w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Romanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Romanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Stacja Paliw Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Romanów w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 01.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie