Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kąkolowa Aleja etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kąkolowa, oferowane bezpośrednio przez

Por Bud Investment

zgierski, Kolonia Brużyca, ul. Kąkolowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kąkolowa Aleja etap IIIKąkolowa Aleja etap III

4 zdjęcia

Kąkolowa Aleja etap III
Kąkolowa Aleja etap III
Kąkolowa Aleja etap III
Kąkolowa Aleja etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Do każdego apartamentu przynależy garaż lub miejsce parkingowe do wyboru (dodatkowo płatne).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Kąkolowa Aleja to ekskluzywny zespół 44 apartamentów o powierzchniach od 50 do 100 mkw., rozmieszczonych w dziewięciu budynkach na terenie hektarowej działki. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Niezależnie od zmieniających się trendów nowoczesna architektura inwestycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie prostych form i kształtów, precyzyjnie dopracowane detale, elegancka kolorystyka elewacji zapewniają inwestycji ponadczasowy wygląd.

Apartamenty

Obecnie w III etapie budowy w 2 budynkach dostępnych mamy 10 apartamentów. W strukturze przeważają apartamenty 2- 3 i 4-pokojowe

o powierzchni od 50 -100 m2. W każdym lokalu możliwe jest wydzielenia odrębnego pomieszczenia na zamkniętą kuchnię.

Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy i ogrody. Do każdego apartamentu przewidziano 1 miejsce postojowe w garażu lub miejsce postojowe naziemne. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców teren inwestycji został ogrodzony.

Kąkolowa Aleja przeznaczona jest dla rodzin ceniących sobie komfort i najwyższą jakość, pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów (10 minut do centrum miasta).

Najważniejsze informacje:

· Termin zakończenia III etapu budowy: I kwartał 2016

· Niski czynsz 2,50 zł mkw.

· Bliskość miasta - 8 km od centrum Łodzi

· Funkcjonalne rozkłady apartamentów od 50 do 100 mkw.

· Wysoki standard wykonania

· Przestronne wnętrza

· Możliwość podłączenia kominka

· Odkurzacze centralne w cenie

· Bardzo dobra izolacja akustyczna

· Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe lub garaż

· Do każdego apartamentu przynależy ogródek

Inwestycja Kąkolowa Aleja etap III znajduje się w Kolonii Brużycy, ul. Kąkolowa (0.1 km od Łodzi), została zrealizowana przez Por Bud Investment.

Inwestycja Kąkolowa Aleja etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kąkolowa Aleja etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Por Bud Investment przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej pomiędzy Łodzią i Aleksandrowem Łódzkim. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do centrum Łodzi (10 minut do Manufaktury). Dodatkowym atutem jest bliskość głównych dróg wyjazdowych

z miasta w tym do autostrady. Takie położenie gwarantuje bliskość rozwiniętej miejskiej infrastruktury, a także dobrą komunikację z resztą kraju.

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kąkolowa Aleja etap III?

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kąkolowa Aleja etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1097 metrów od inwestycji Kąkolowa Aleja etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romanowska - Aleksandrowska NŻ.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023