Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat pabianicki

39 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ostoja Park
  3 kw. 2023
  Przedstawiamy osiedle w Ksawerowie koło Łodzi przy ul. Handlowej 30. Ostoja Park to kompleks mieszkaniowy złożony z 3 i 4 piętrowych budynków, zagospodarowanych mieszkaniami o powierzchni od 49 m² do 113 m². Możliwości aranżacyjne mieszkań dają dużą przestrzeń i swobodę, aby dostosować je do swoich potrzeb. Każde mieszkanie posiada duży balkon, a we wszystkich budynkach znajduje się po 5 indywidualnych garaży, pomieszczenia gospodarcze i winda. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie zakupu.Na terenie osiedla zostanie zachowany istniejący drzewostan wraz z rzeką, a obok powstanie park z alejkami spacerowymi, ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci i siłownia.Ostoja Park to oferta skierowana do osób, które pragną zamieszkać w cichej, zielonej okolicy, jednocześnie bardzo blisko łódzkiej aglomeracji. Dzięki świetnej lokalizacji w ciągu 5 minut jesteśmy w CH PORT ŁÓDŹ, a także Pabianicach – mieście, którego centrum jest oddalone o kilka kilometrów od osiedla. Warto podkreślić, że w odległości 4 km znajduje się obiekt rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”. Staw o powierzchni ok. 11,4 ha jest największym łódzkim akwenem.Niewątpliwym atutem osiedla jest fakt, że obok zlokalizowany jest sklep Biedronka, apteka, piekarnia, poczta, żłobek, przedszkole i wiele innych obiektów handlowo – usługowych.Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z drogą ekspresową S14 i S8, a także posiada dogodny dostęp do transportu miejskiego, w tym zmodernizowanej linii tramwajowej dzięki której można dojechać do Łodzi jak i do Pabianic.Ostoja Park to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bliskość przedszkoli oraz szkół i ich kameralność przekłada się na wysoki stopień edukacji dzieci, a także bezpieczeństwo Pociech.Pary oraz single również docenią walory osiedla, jakimi są bliskość natury, spokój i cisza, a gdy zapragną skorzystać z atrakcji Łodzi do centrum miasta dojadą w 20 minut.

  Ostoja Park

  od 5 871 zł/m2
  ul. Handlowa 30 , Ksawerów, pabianicki(1.3 km od Łodzi)
  LDZ Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kolejowa
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE KOLEJOWA jest inwestycją przedsiębiorstwa RYMAROVSKIE DOMY POLSKA Sp. z o.o. zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnym rejonie na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodziw spokojnej okolicy domów jednorodzinnychTeren inwestycji obejmuje działkę przy ul. Kolejowej 2C , 2D i 2E w Konstantynowie Łódzkim.Obecnie trwa budowa 2 bloków D i E w sumie 48 mieszkań - III etap inwestycji.Budynki są czterokondygnacyjne (trzy piętra i parter).W II kwartale 2020r. oddany zostanie budynek D: mały, kameralny ,dwu-klatkowy, składający się z 16 mieszkań.Oferujemy mieszkania dwu i trzy pokojowe od 47,56 do 61,56 mkw . Istnieje możliwość przerobienia mieszkania dwupokojowego na trzypokojowe.Na parterze mieszkania z ogródkami o pow. 30-50mkw z wystawą od strony słonecznej.Niewątpliwym atutem inwestycji jest ilość miejsc parkingowych stanowiąca 150% ilości mieszkań, dodatkowo część miejsc będzie ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców a także ich gości.Zapewniamy zarówno miejsca parkingowe pod chmurką jak i miejsca garażowe w podziemiu budynków.Mieszkania dzięki rozwiązaniom budowlano-architektonicznym bardzo niedrogie w utrzymaniu. Czynsz w granicach 250-350zł.Zdjęcia przedstawiają wykończone i już oddane inwestycje z I i II etapu.

  Osiedle Kolejowa

  od 5 300 zł/m2
  ul. Kolejowa 2 , Konstantynów Łódzki(0.4 km od Łodzi)
  RYMAROVSKIE DOMY POLSKA SP. z.o.o
 • Św. Rocha
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Św. Rocha to nowoczesny i funkcjonalny projekt. Część mieszkalna zaplanowana jest maksymalną funkcjonalnością i przestronnością. Przeszklona fasada i duże balkony zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a tym samym doskonałe samopoczucie domowników.Czteropiętrowy budynek wyposażony jest w windę, która ułatwia funkcjonowanie mieszkańców. Budowa nie jest inwestycją deweloperską, co za tym idzie w księdze wieczystej nie ma żadnych obciążeń.

  Św. Rocha

  od 5 000 zł/m2
  ul. Św. Rocha , Pabianice(3.7 km od Łodzi)
  Niko Nieruchomości
 • Konopnickiej
  Oferta archiwalna

  Konopnickiej

  od 5 500 zł/m2
  ul. M.Konopnickiej 24, 26 , Pabianice(4.5 km od Łodzi)
  R.M.A. LOCUM Sp z o.o.
 • Domino Park
  Oferta archiwalna
  Nowe atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Pabianic w cenie już od 3.600 zł/m2.Mieszkania posiadają od dwóch do sześciu pokoi z pow. użytkową od 40 do 96 m2. Są to lokale jedno lub dwupoziomowe, które dodatkowo posiadają przestronne tarasy.Budynek składa się z jednego segmentu mieszkalnego, który posiada wejścia z dwóch przestronnych, doświetlonych klatek schodowych.Na parterze w budynku zlokalizowany będzie również powierzchnia usługowo – handlowa.Bliskość trasy S14, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne, do Centrum Łodzi mamy 20km, zapewniając tym samym komfortowy i szybki dojazd.Budynek powstał w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, ocieplony, okna 6-cio komorowe, tynki gipsowe. Każdy z lokali posiadać będzie instalację TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacje alarmową. Na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza lokalu.Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Domino Park

  od 3 989 zł/m2
  ul. Powstańców Warszawy 14 , Pabianice(4.5 km od Łodzi)
  AR Group Sp.J.
 • Sienna Park
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy na stronę naszej inwestycji: http://www.proinwest.net.pl/#inwestycje;22Sienna Park jest inwestycją o charakterze komercyjno-mieszkaniowym, w skład której wchodzi budynek mieszkalny wielorodzinny z dyskontem spożywczym w parterze.Umiejscowienie w południowo-wschodniej części Pabianic, pomiędzy ulicami Generała Waltera Janke i Sienną, jest ogromnym atutem inwestycji. Niemalże na pograniczu największego pabianickiego osiedla Bugaj z otaczającym go lasem miejskim staje się miejscem idealnym na długie spacery lub wycieczki rowerowe.W sąsiedztwie inwestycji znajduje się małe centrum handlowe, szkoła i przedszkole. Dla osób lubiących aktywność fizyczną - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a dla niezmotoryzowanych - przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co w połączeniu z ciszą lasu powinno zadowolić najbardziej wymagających.Powstający budynek mieszkalny będzie czterokondygnacyjny. Z racji dyskontu spożywczego w parterze, lokale mieszkalne ulokowane będą na piętrach I-III. Oferujemy mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe (z możliwością łączenia) o powierzchni od 35 do 65 m2. Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka, która może służyć za spiżarnię, schowek lub miejsce przechowywania chociażby rowerów. Mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, elektryczne, telefoniczne oraz domofon. Budynek będzie posiadał windę.Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Parking będzie parkingiem zamkniętym i zostanie wydzielony przy zachodniej części budynku.Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży!Biuro sprzedażyPabianice, ul. Targowa 15tel. 501 090 177

  Sienna Park

  od 4 400 zł/m2
  ul. Sienna , Pabianice(4.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Osiedle Pod Modrzewiami II
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy na stronę naszej inwestycji: http://www.proinwest.net.pl/#inwestycje;13Kończymy II etap budowy Osiedla Pod Modrzewiami II w Pabianicach przy ulicy Siennej. W ukończonym już pierwszym etapie powstały 3 budynki wielorodzinne.W planie dotyczącym II etapu jest wzniesienie 3 budynków. Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych garaży lub miejsc postojowych. W ramach tej inwestycji oferowane są mieszkania 1,2,3,4 pokojowe o powierzchni od 28 do 73 m² (z możliwością połączenia mieszkań). Każdy z budynków ma swój teren zielony. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone.Mieszkania wyposażone będą w: drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, elektryczne, telefoniczne, domofon.Obecnie trwa budowa budynku nr 6 zamykającego całą inwestycję! W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania 3-pokojowe, jak również, po przeprojektowaniu, pojawiły się oczekiwane przez klientów mieszkania 4-pokojowe o metrażu około 72 m2.Sprzedażą inwestycji zajmuje się biuro z siedzibą w Pabianicach, przy ul. Targowej 15tel. 501 090 177

  Osiedle Pod Modrzewiami II

  od 4 390 zł/m2
  ul. Sienna 30 , Pabianice(4.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Lutomierska 28
  Oferta archiwalna
  Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali. Składa się z komfortowych mieszkań o pow. od 40-79 m2.Teren nieruchomości zagospodarowany kompleksowo.Ogromnym atutem jest brak czynszu (tylko opłaty eksploatacyjne), płacimy tylko za bieżące zużycie mediów.

  Lutomierska 28

  od 3 799 zł/m2
  ul. Lutomierska 28 , Pabianice(3.8 km od Łodzi)
  AR Group Sp.J.
 • Dom na Waryńskiego
  Oferta archiwalna
  Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów i obiektów przemysłowych pozwoliło na wypracowanie właściwych metod budowy, doboru odpowiednich technologii oraz co najważniejsze na właściwą ocenę potrzeb.Inwestor, który chce kupić mieszkanie zadaje wiele pytań, na które odpowiedź my w wielu przypadkach znamy. Wiemy jakie dobrać materiały podczas budowy by dom był przyjazny i zdrowy dla użytkownika. Kilka lat współpracy z klientami skutkuje tym, że z doświadczenia wiemy co zrobić by mieszkania były funkcjonalne i wielkościowo dopasowane do różnych potrzeb.Przewidzieliśmy również możliwość dostosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych tak aby łamać istniejące w naszym kraju bariery... mówić można dużo... ale najlepiej sprawdź sam. Oceń nasze nowe "dziecko" - DOM na Waryńskiego - efekt naszych własnych doświadczeń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i w przypadku zainteresowania mieszkaniem kontaktu z naszą firmą.

  Dom na Waryńskiego

  ul. Waryńskiego 23 , Pabianice(4.2 km od Łodzi)
  Aleksandria
 • Centrum Pabianic
  Oferta archiwalna
  Nowo zrealizowana inwestycja OSIEDLE MIESZKANIOWE „CENTRUM PABIANIC”Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali składa się z wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o pow. od 33-128 m2Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowo dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz łatwym dostępem do obwodnicy możemy dotrzeć do centrum łodzi w ciągu 15 minWyposażenie : drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, instalacja elektryczna , telefoniczna, domofon, instalacja TVTeren nieruchomości zagospodarowany kompleksowoOgromnym atutem jest brak czynszu, płacimy tylko za bieżące zużycie mediów- ogrodzone, bezpieczne osiedle;- do dyspozycji mieszkańców garaże oraz miejsca postojowe;- doskonała komunikacja, blisko centrum miasta tylko kilkanaście minut do centrum Łodzi.-przestronne balkony- ogrodzony teren budynku , brama wjazdowa na pilota- ponad standardowo wykończone korytarze- duże przeszklenia mieszkań.Dopłata MdM.Nasze mieszkania uczestniczą w programie’ Mieszkanie dla Młodych” . Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu kredytu , w tym kredytu w programie mieszkanie dla młodychW ofercie mieszkania o różnych powierzchniach od 33 do 128 m2

  Centrum Pabianic

  od 2 800 zł/m2
  ul. Armii Krajowej 25 , Pabianice(3.8 km od Łodzi)
  AR Group Sp.J.

Informacje o powiecie pabianickim

W powiecie pabianickim dostępnych jest 51 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie pabianickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 113 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (8 mieszkań).
 • 3-pokojowe (30 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie pabianickim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 71 do 87 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie pabianickim kosztuje 322 396 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 468 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie pabianickim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: