Apartamenty Prometeon

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez Prometeon - Marcin Klimaszewski

Aleksandrów Łódzki, ul. Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Apartamenty Prometeon

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Romanów
  od: 6 000 zł/m2

  Villa Romanów

  Villa Romanów Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź
  ul. Romanowska
  10.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim, ul.Piłsudskiego 16 tuż przy granicy z Łodzią. Cicha, spokojna i zielona okolica, w bliskim sąsiedztwie której znajduje się wiele miejsc użyteczności publicznej.

Inwestycja wybudowana w 2012 roku. Obejmuje jeden budynek, z którym zlokalizowanych jest 60 mieszkań w metrażach od 36 do 145 m 2. Wysoka jakość użytych materiałów: oświetlenie ES System, płytki Paradyż, cichobieżne windy Kleemann system logoterma z elektronicznymi sterownikami ciepła w każdym mieszkaniu, doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum Łodzi oraz niebanalna architektura sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.

W ofercie znajdują się:

mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2

mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2

mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2

większe o powierzchni od 80,3 m2

W CENIE: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m2

Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców.

Budynek jest wyposażony w następujące instalacje:

- instalacje wodno kanalizacyjna

- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma (umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła), zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej

- instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw

- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem

- instalacja telefoniczna i domofonowa

- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania

- wentylacja grawitacyjna

Inwestycja Apartamenty Prometeon znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Piłsudskiego (0.6 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Apartamenty Prometeon została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Prometeon nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Prometeon?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Prometeon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Prometeon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Prometeon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prometeon znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKJOWE "KOLOROWE KLOCKI" w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Prometeon jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 190 m, Lekarz w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Prometeon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Z Dymu, w odległości 60 m znajduje się PoloMarket, w odległości 120 m znajduje się InterMarche.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prometeon w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: