Park Grotniki - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krzemień, oferowane bezpośrednio przez

Prometeon - Marcin Klimaszewski

zgierski, Grotniki, ul. Krzemień 3G

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Grotniki - Etap II

14 zdjęć

Park Grotniki - Etap II
Park Grotniki - Etap II
Park Grotniki - Etap II
Park Grotniki - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wzorując się na poprzednich realizacjach standard wykończenia będzie podobny a tym samym: • Ściany z cegły ceramicznej • tynki gipsowe/ cementowo-wapienne malowane na kolor biały, • wylewki betonowe zbrojone • Okna – profile 6 - komorowe, 3-szybowe pakiety, nawiewniki okienne • Drzwi do klatek aluminiowe • instalacja co – grzejniki marki Cosmo oraz Kermi • instalacja elektryczna - gniazdka oraz włączniki marki Simon • parapety kamienne • wentylacja grawitacyjna • miejsca parkingowe na terenie około 40 • komórki w piwnicy – tylko klatka nr 1

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Opis inwestycji

„Park Grotniki” II etap, to kolejny unikalny projekt realizowany przez firmę PROMETEON, powstający w sercu lasu Grotnickiego, pośród dębów, brzóz, świerków i jodeł. Stawiamy na cichą, spokojną okolicę, z dala od miejskiego zgiełku. Przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym miejscu.

W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty, jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, ekologicznym, zielonym i bezpiecznym kompleksie. Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje wybudowanie enklawy dla osób pragnących spokoju i ceniących bezpieczeństwo – teren zostanie ogrodzony a dostęp do osiedla ograniczą bramy na pilota. Wewnętrzna infrastruktura drogowa wykonana będzie z kostki betonowej oraz granitowej, zaś oświetlenie ulic zapewnią lampy ledowe. Wszystkie drogi i ścieżki będą prowadziły do najbardziej urokliwego miejsca na tym 27 hektarowym terenie – stawu. Przez fragment działki przepływa rzeka Linda, jedna z najczystszych w okolicy, gdzie powstał zbiornik wodny, siedlisko ryb, kaczek, bobrów a w sezonie letnim śmiało można spotkać tam czarnego bociana lub czaplę. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Pierwszy etap inwestycji już za nami - obejmował on kompletną rewitalizację istniejącego budynku mieszkalnego. Budynek wielorodzinny przeszedł gruntowny remont oraz termomodernizację. Staraliśmy się aby spełniał on wysokie standardy jakości użytych materiałów, dlatego podłogi na klatkach schodowych wykonane zostały z płytek trawertynowych a drzwi pokryte okleiną naturalną, balustrady zaś ze stali kwasoodpornej. Ważną częścią tego projektu jest zastosowanie do ogrzewania powietrznej pomy ciepła wspomaganej gazem. W tym etapie inwestycji powstało 9 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2.

Drugi etapy inwestycji zakłada rewitalizację kolejnego budynku dawnego ośrodka kolonijnego, położonego na działce o powierzchni 5661 m2. W ofercie znajdą się mieszkania dwu i trzy pokojowe o powierzchni od 37 m2 do 70 m2. Termin oddania inwestycji - II kwartał 2019 roku.

Aktualnie w sprzedaży znajduje się duży wybór atrakcyjnych, działek budowlanych i rekreacyjnych o zróżnicowanej powierzchni, cześć z nich ma doprowadzone media.

Inwestycja Park Grotniki - Etap II znajduje się w Grotnikach, ul. Krzemień 3G (8.4 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Park Grotniki - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Grotniki - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Park Grotniki powstaje w zielonej i cichej, o uzdrowiskowych właściwościach miejscowości o nazwie Grotniki, położonej nad rzeką Lindą, w bliskim sąsiedztwie Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa i Zgierza. Jest to kolejny projekt realizowany przez firmę PROMETEON, tym razem z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów.

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Grotniki - Etap II?

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Grotniki - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2345 metrów od inwestycji Park Grotniki - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grotniki.

Data publikacji: 28.04.2020
Data aktualizacji: 07.07.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: