Apartamenty Konstantynowska

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Konstantynowska dostępnych jest 30 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 190 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 73 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 478 do 7 078 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Konstantynowska to inwestycja realizowana w 5 niezależnych etapach przy ulicy Konstantynowskiej w Aleksandrowie Łódzkim. W ofercie każdego z budynków można znaleźć zróżnicowane i funkcjonalne mieszkania 1, 2, 3, 4 – pokojowe o powierzchni od 32 m2 do 88 m2. Do mieszkań usytuowanych na parterze zostaną przydzielone ogródki lokatorskie, a lokale na wyższych kondygnacjach zostaną wyposażone w przestronne balkony. Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy, tak również “Apartamenty Konstantynowska” zostaną zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. oraz instalacje teletechniczne. Dla uzyskania jak największego komfortu, każdy budynek wyposażony będzie w dwie lub trzy cichobieżne windy, a specjalnie zaprojektowany design części wspólnych będzie stanowił dopełnienie wszystkich oczekiwań, nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie i pozycja, jaką zdobyliśmy na rynku budowlanym pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów całej inwestycji, kosztów przyszłego użytkowania oraz zaproponowania najkorzystniejszej ceny sprzedaży. Jesteśmy przekonani, iż tak doskonała lokalizacja z dobrym i szybkim dostępem do punktów handlowych i usługowych oraz placówek rekreacyjnych stanowić będzie doskonałe miejsce do zamieszkania.

Inwestycja Apartamenty Konstantynowska znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Konstantynowska (0.3 km od Łodzi), jest realizowana przez PPH Legs Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 190 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Konstantynowska w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 73 metrów kwadratowych , w cenie od 6 478 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców PPH Legs Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Konstantynowska?

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Konstantynowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Konstantynowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstantynowska - CPN.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Konstantynowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Konstantynowska znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKJOWE "KOLOROWE KLOCKI" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Konstantynowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Stokrotka, w odległości 300 m znajduje się Dino, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Konstantynowska w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2022
Data aktualizacji: 07.03.2023

Inwestycje w pobliżu w Aleksandrowie Łódzkim

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: