Palisadowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Palisadowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych

Wałbrzych, ul. Palisadowa 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5783 oferty w najbliższej okolicy!

Palisadowa

4 zdjęcia

Palisadowa
Palisadowa
Palisadowa
Palisadowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania i apartamenty w nowoczesnym, energooszczędnym dziewięcio-kondygnacyjnym budynku. W budynku zlokalizowanym w Wałbrzychu przy ulicy Palisadowej w dzielnicy Podzamcze znajduje się z 40-ści mieszkań i apartamentów. Mieszkania o powierzchni od 35m2 do 80m2 z balkonami lub loggiami oraz pięć komfortowych dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60m2 do 100m2 z tarasami.

Lokale na parterze zaprojektowane z ogródkami. Podziemny garaż, windy, nowoczesny system wentylacji o stałym układzie ciśnienia wraz z odzyskiem ciepła zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom. Plac zabaw dla dzieci, teren ogrodzony, dogodna lokalizacja.

Inwestycja Palisadowa znajduje się w Wałbrzychu, ul. Palisadowa 47 (12.5 km od Świdnicy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych.

Inwestycja Palisadowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Palisadowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Część podziemna budynku (garaż) żelbetowa. Konstrukcja budynku szkieletowa wypełniona ścianami z porothermu, stropy ze strunobetonowych płyt kanałowych, dach płaski. Szyby windowe i klatki schodowe żelbetowe.

Dach

Płaski żelbetowy o spadku min. 3%

Elewacja

Ściany zewnętrzne docieplone styropianem EPS fasada grubości 15 cm. Elewacje wykończone tynkiem silikonowym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe wykonane w technologi PCV, o współczynniku U ≤ 1.1 W/m2K, kolor biały.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi do mieszkań antywłamaniowe klasy RC3 i przeciwpożarowe o klasie EI30

Balkony

Balkony żelbetowe zawieszone na łącznikach systemowych typu Schock-Isokorb, balustrady balkonowe murowane, pełne.

Posadzka

Na warstwie ze styropianu ułożone posadzki z jastrychu cementowego.

Ściany

Porotherm, tynkowane.

Sufity

Tynkowane

Parapety zewnętrzne

Systemowe z blachy aluminiowej grub. 055mm w kolorze stolarki

Parapety wewnętrzne

Do indywidualnego wykończenia

Instalacje

Wody zimnej oraz ciepłej wody użytkowej, kanalizacja sanitarna, instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami Cosmonova z głowicami termostatycznymi, instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej zrównoważona z odzyskiem ciepła. Instalacje elektryczne, domofonowe, telekomunikacyjne, RTV-SAT, IT

Ogrzewanie

Dostawca ciepła PEC Wałbrzych. Instalacja c-o zaprojektowana jako pompowa dwu-rurowa w systemie zamkniętym. Czynnik grzewczy doprowadzony do indywidualnych stacji mieszkaniowych z wymiennikami ciepła oraz elektronicznym opomiarowaniem.

Wentylacja

Instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej zrównoważona z systemem odzysku ciepła. System realizowany jest przez centralę wentylacyjną z systemem odzysku ciepła w postaci wymiennika obrotowego wraz z nagrzewnicą wodną, które zlokalizowano w pomieszczeniu wentylatorowni na poziomie garażu podziemnego. Wentylacja klatek schodowych - system grawitacyjny i klapy oddymiające. Graż - wentylatory dachowe wyciągowe, czujniki stężenia CO.

Wyposażenie łazienki

Podejścia wok-kan. pod przybory sanitarne

Wyposażenie kuchni

Podejścia wod-kan. pod przybory sanitarne

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wałbrzych położony jest na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych, w Paśmie Gór Wałbrzyskich. Zajmuje 84,7 km2 powierzchni i liczy ok. 114 tysięcy mieszkańców. Wałbrzych to miasto coraz bardziej zielone, który powoli odradza się po szkodach spowodowanych przemysłem kopalnianym. Na mapie znajduje się 7 parków miejskich oraz 2 parki krajobrazowe. Na północnych obrzeżach znajduje się Książański Park Narodowy z rezerwatem przyrody Przełomy pod Książem oraz Jeziorkiem Daisy. Wałbrzych jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, akademickim oraz naukowym. Wałbrzych posiada bogate zaplecze kulturalne - kina, teatry, filharmonie, Galerię Sztuki BWA oraz Park Nauki i Techniki.

Komunikacja

System komunikacji miejskiej w Wałbrzychu obejmuje linie autobusowe, prowadzące po mieście oraz łączące Wałbrzych z ościennymi gminami. Poza systemem zorganizowanej komunikacji miejskiej kursują również mikrobusy, organizowane przez prywatnych przewoźników.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Palisadowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Palisadowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Palisadowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Podwale - Palisadowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Palisadowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Palisadowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 180 m, Niepubliczne Sportowe Przedszkole "Olimpijczyk" w odległości 460 m, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Palisadowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Palisadowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Palisadowa w odległości 40 m znajduje się Fitness, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Żelazne.

Data publikacji: 04.12.2018
Data aktualizacji: 01.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: