Solskiego 1

Oferta archiwalna

Jaworzno, ul. Solskiego 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3639 ofert w najbliższej okolicy!

Solskiego 1

4 zdjęcia

Solskiego 1
Solskiego 1
Solskiego 1
Solskiego 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis Inwestycji

Niech Twoje marzenia staną się rzeczywistością w mieście, które może pochwalić się mianem jednego z najbezpieczniejszych miejscowości w Polsce, a także najradośniejszymi ludźmi w województwie!

Proponujemy Państwu mieszkania w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Solskiego 1 w Jaworznie. Zróżnicowane metraże (od 25,66 do 72,20 m2), wysoki standard wykończenia, spokojna okolica – to cechy, które nas wyróżniają. Na zewnątrz budynku zaprojektowano parking, a dla najmłodszych – plac zabaw. W bliskiej odległości znajduje się szkoła i przedszkole. Mieszkania powstają z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

Nie czekaj! Wybierz mieszkanie dla siebie już dziś!

Inwestycja Solskiego 1 znajduje się w Jaworznie, ul. Solskiego 1 (2.5 km od Sosnowca), została zrealizowana przez ART-BUD sp. z o. o.

Inwestycja Solskiego 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Solskiego 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ART-BUD sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Z jednej strony sieć szlaków rowerowych i mnóstwo terenów zielonych sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi, a z drugiej strony Zrębowe Pagóry Imielińskie wraz z przecinającą je doliną Przemszy gdzie doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu i rekreacje w otoczeniu dzikiej przyrody i pięknych krajobrazów są spływy kajakowe. W tej znakomitej lokalizacji przyszli mieszkańcy odnajdą codzienną radość życia.

Jaworzno to miasto, które położone jest w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 156 km2 i zamieszkuje ją ok. 91 tysięcy osób. Miasto składa się z kilkudziesięciu dzielnic, zlokalizowanych w otoczeniu licznych terenów zielonych. Do najpopularniejszych należą m.in. Bory, Byczyna, Długoszyn, Jeziorki, Koźmin oraz Niedzieliska. Występuje tutaj podział na osiedla: Górnicze, Warpie, Kościuszki, Pszczelnik, Skałka, czy Łubowiec. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że Jaworzno uznawane jest za jedną z atrakcyjniejszych okolic. Do jednego z popularniejszych miejsc na mapie miasta należy rynek - główne miejsce spotkań i wypoczynku, które do dnia dzisiejszego tętni życiem i przykuwa uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jeśli chodzi o atrakcje, w mieście znajduje się Park Gródek - idealne miejsce na spacer rodzinny na łonie natury. Nieopodal mieści się także FlyPark Jaworzno - przestrzeń do latania, świetne połączenie sportu oraz zabawy w gronie najbliższych. Jaworzno posiada wiele szkół, w których można kształcić się na różnorodnych kierunkach. Funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły policealne, a także uczelnie.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport drogowy, przez miasto przebiega m.in. autostrada A4 na trasie Jędrzychowice - Korczowa. Znajduje się tutaj także droga ekspresowa S1, która łączy Gdańsk z Cieszynem. Droga krajowa nr 79 zapewnia dojazd z Warszawy do Bytomia. Ponadto, na terenie miasta znajduje się także komunikacja miejska, która zapewnia połączenia m.in. do Katowic, Mysłowic, Sosnowca oraz Chrzanowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solskiego 1?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solskiego 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solskiego 1 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaworznie w odległości 30 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solskiego 1 w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 01.02.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Jaworznie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: