Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Święta Katarzyna, powiat wrocławski

10 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • SK Park
  1 kw. 2023
  „SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji.Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.Najważniejsze cechy osiedla SK Park:- panele fotowoltaiczne dla każdego domu- własna pompa ciepła- rolety z napędem elektrycznym- zbiorniki retencyjne dla każdego domu z automatyczną pompą- możliwość wykorzystywania wody deszczowej jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu, instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w domu- wydzielone ogrody z zamontowanymi furtkami- 2 miejsca postojowe zadaszone ażurową pergolą- miejsca postojowe dla gości- parki kieszonkowe na terenie osiedla- schody żelbetowe z parteru na piętro- doprowadzony światłowód- możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb- możliwość rozbudowy standardu o dodatkowe funkcje m.in.: wentylację mechaniczną z rekuperacją, klimatyzację, odkurzacz centralny- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut- węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkachTakie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu

  SK Park

  od 7 400 zł/m2
  ul. Łąkowa , Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Mesta Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Willa Nova
  Oferta archiwalna
  Willa NOVA to nazwa nowego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków.Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.W każdym budynku znajduje się po 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Dużym udogodnieniem bsą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje duże balkony.Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany.Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków.Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

  Willa Nova

  od 4 700 zł/m2
  ul. Ziemska , Siechnice(2.5 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Osiedle Kasieńka - etap III Daszki
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej - Dom jednorodzinny wraz z własnością nieruchomości działkiJeden segment składa się z , parteru i poddasza użytkowego. Szerokość segmentów to 8,5 m. - wykończony w stanie deweloperskim zamkniętym.Pomieszczenia są otynkowane tynkiem gipsowym, zagruntowane i pobielone, gotowe do malowania.Na parterze znajduje się jeden pokój z aneksem kuchennym, który jest połączeniem pokoju dziennego, jadalni oraz salonu, łazienki, klatki schodowej, wiatrołapu i kotłowni - łączna powierzchnia parteru 63,09 m², oraz poddasza użytkowego z trzema pokojami i łazienką - o pow. 44,31m².Dodatkowo domy posiadają lub mogą być wyposażone w:1) komin i napowietrzenie do podłączena kominka2) okna trzyszybowe o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K3) rolety4) wew. parapety z konglomeratu marmurowego5) zew. parapety z granitu6) ogrzewanie podłogowe7) dodatkowe okna w dachuSzczegóły u dewelopera.

  Osiedle Kasieńka - etap III Daszki

  od 3 558 zł/m2
  ul. Cicha , Święta Katarzyna, wrocławski(2.6 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.
 • Osiedle Kasieńka - etap II Pergole
  Oferta archiwalna
  Dlaczego Osiedle Kasieńka w Świętej Katarzynie jest Twoim miejscem na ziemi?Twoje  oczekiwania są dla nas najważniejsze, dlatego bardzo cieszy nas, gdy nasi klienci zwracają uwagę na to, że Osiedle Kasieńka różni się od poprzednich miejsc, w których mieszkali. Dobra komunikacja i rozbudowana infrastruktura zapewniają komfort typowy dla mieszkania w centrum miasta, podczas gdy otoczenie i lokalizacja stwarzają idealne warunki do ucieczki od codziennej gonitwy, stresu i hałasu.Nie lubimy myśleć o naszych realizacjach jako o mieszkaniach. Staramy się myśleć o każdym z nich jako o DOMU. Dlatego kreujemy funkcjonalne, nowoczesne a jednocześnie komfortowe przestrzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Proponujemy Ci przyjazne i bezpieczne otoczenie, w którym będziesz spędzać czas ze swoimi bliskimi. Kasieńka to cicha przystań, w której będziecie mogli w pełni zrelaksować się przed kolejnym dniem pracy.Ergonomia i swoboda wyboruWierzymy, że dom powinien być przede wszystkim odbiciem gustów klienta, a nie naszych, dlatego prezentowana przez nas oferta ma zróżnicowany charakter. Nasza inwestycja budowana jest w systemie zabudowy szeregowej, wedle atrakcyjnego projektu uwzględniającego pięć różnych modeli zabudowy. Każdy z piętrowych segmentów posiada dwa niezależne mieszkania oraz przyziemie, w którym znajdują się garaż i pomieszczenia gospodarcze. Zastosowane rozwiązania łączą elegancję z funkcjonalnością.Wnętrza domów zostały zaprojektowane tak, by zwiększyć Twój komfort życia. Naszym priorytetem jest jakość, dlatego też inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie. Na każdym etapie realizacji pozostajemy w stałym kontakcie z klientami. Jeżeli zdecydowałeś się nabyć gotowe mieszkanie, możesz dostosować je do swoich wyobrażeń, tak by Twój dom na Osiedlu Kasieńka stał się domem Twoich marzeń.I etap osiedla "PLASTRY" jest już wyprzedany i przekazany naszym klientom.

  Osiedle Kasieńka - etap II Pergole

  od 3 000 zł/m2
  ul. Cicha , Święta Katarzyna, wrocławski(2.6 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.
 • Willa Mieszczańska Etap II
  Oferta archiwalna
  PO WPŁACIE AKT NOTARIALNY - mieszkania na 1 piętrze kwalifikują się do programu MdMPrzy ul. Włościańskiej 20, 22, 24, 26, 28 w Siechnicach powstał 2 etap inwestycji pn. Willa Mieszczańska. Jest on kontynuacją 1 etapu inwestycji Willa Mieszczańska, w którym zachowano willowy charakter budynków ale stanowi osobne, niezależne osiedle – już czwarte w tym rejonie. W skład osiedla wchodzi 5 budynków, 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych (po 5 mieszkań na kondygnacji), 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 35,3 do 65,6 m2 . Tak jak w 1 etapie do każdego mieszkania na kondygnacji przynależy komórka. Przy mieszkaniach na parterze znajdują duże ogrody a na piętrze przestronne balkony. Do lokali doprowadzone zostały wszystkie media miejskie (np. c.o. i ciepła woda użytkowa z elektrociepłowni).Osiedle jest ogrodzone i kompletnie zagospodarowane. Dla dzieci urządzono plac zabaw a dla zmotoryzowanych wykonano miejsca parkingowe ogólnodostępne.Osoby niepełnosprawne korzystać mogą z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków oraz specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych – po jednym dla każdego budynku.Mieszkania stanowią pełną własność a inwestycja nie jest obciążona kredytem. Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska Etap II

  ul. Włościańska , Siechnice(2.6 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Mieszczańska C
  Oferta archiwalna
  Willa Mieszczańska (1 etap) – powstała w bezpośrednim sąsiedztwie Willi Katarzyna 2  jako trzecie osiedle tego typu. Każdy etap (docelowo 2 etapy) składa się z  5 budynków w zabudowie willowej  1-piętrowych, 10-mieszkaniowych, 2- i 3-pokojowych o powierzchni  od 35,3 do 64,8 m2 . Z każdego mieszkania na parterze wychodzi się do dużego ogrodu a na piętrze na przestronny balkon. Dużym udogodnieniem są przynależne pomieszczenia gospodarcze (komórki) w sąsiedztwie mieszkań. Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie. Każdy z etapów stanowi osobne, ogrodzone i kompletnie zagospodarowane osiedle z własnym placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.Dla osób niepełnosprawnych przewidziano rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wydzielone miejsca parkingowe.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska C

  Ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Mieszczańska
  Oferta archiwalna
  Willa Mieszczańska (1 etap) – powstała w bezpośrednim sąsiedztwie Willi Katarzyna 2  jako trzecie osiedle tego typu. Każdy etap (docelowo 2 etapy) składa się z  5 budynków w zabudowie willowej  1-piętrowych, 10-mieszkaniowych, 2- i 3-pokojowych o powierzchni  od 35,3 do 64,8 m2 . Z każdego mieszkania na parterze wychodzi się do dużego ogrodu a na piętrze na przestronny balkon. Dużym udogodnieniem są przynależne pomieszczenia gospodarcze (komórki) w sąsiedztwie mieszkań o powierzchni od 1,98 do 2,16 m2. Koszt komórki od 2.970 do 3.240 zł należy doliczyć do ceny mieszkania. Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie. Każdy z etapów stanowi osobne, ogrodzone i kompletnie zagospodarowane osiedle z własnym placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.Dla osób niepełnosprawnych przewidziano rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wydzielone miejsca parkingowe.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska

  Ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Katarzyna 2
  Oferta archiwalna
  W listopadzie  2010 r. zakończyliśmy realizację kolejnej, już czwartej, inwestycji pod nazwą Willa Katarzyna 2.Przy ulicy Mieszczańskiej  powstały dwa budynki jednopiętrowe w zabudowie willowej, łącznie tylko 20 mieszkań, po 10 w każdym.Ta kameralna, niska zabudowa stanowi kontynuację zrealizowanej już wcześniej inwestycji Willa Katarzyna, która w finale plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2009” zdobyła wysokie, bo II miejsce.Willa Katarzyna 2 jest architektonicznie podobna do swojej siostry – Willa Katarzyna.Wybudowano funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o pow. od 31,50 do 69,10 m2.Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami o pow. od 49 aż do 223 m2 natomiast na piętrze z  balkonami o powierzchni 10 m2.Komfortem dla zmotoryzowanych jest przynależny do każdego mieszkania garaż a na zewnątrz ogrodzenia dodatkowe miejsca parkingowe.Budynki wyróżniają się ciekawą architekturą a cała inwestycja kameralnością.Do budynków doprowadzonę zostaną wszystkie media.Ponad to mieszkańcy korzystać będą z TV, internetu, telefonu czy domofonu.Osiedle zostało ogrodzone i zagospodarowane a dla najmłodszych mieszkańców urządzono plac zabaw. Rampy przy głównych wejściach do budynków umożliwiają swobodny wjazd osobom niepełnosprawnym.

  Willa Katarzyna 2

  ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Osiedle Kasieńka - Etap I
  Oferta archiwalna
  Dlaczego Osiedle Kasieńka w Świętej Katarzynie jest Twoim miejscem na ziemi?Twoje  oczekiwania są dla nas najważniejsze, dlatego bardzo cieszy nas, gdy nasi klienci zwracają uwagę na to, że Osiedle Kasieńka różni się od poprzednich miejsc, w których mieszkali. Dobra komunikacja i rozbudowana infrastruktura zapewniają komfort typowy dla mieszkania w centrum miasta, podczas gdy otoczenie i lokalizacja stwarzają idealne warunki do ucieczki od codziennej gonitwy, stresu i hałasu.Nie lubimy myśleć o naszych realizacjach jako o mieszkaniach. Staramy się myśleć o każdym z nich jako o DOMU. Dlatego kreujemy funkcjonalne, nowoczesne a jednocześnie komfortowe przestrzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Proponujemy Ci przyjazne i bezpieczne otoczenie, w którym będziesz spędzać czas ze swoimi bliskimi. Kasieńka to cicha przystań, w której będziecie mogli w pełni zrelaksować się przed kolejnym dniem pracy.Ergonomia i swoboda wyboruWierzymy, że dom powinien być przede wszystkim odbiciem gustów klienta, a nie naszych, dlatego prezentowana przez nas oferta ma zróżnicowany charakter. Nasza inwestycja budowana jest w systemie zabudowy szeregowej, wedle atrakcyjnego projektu uwzględniającego pięć różnych modeli zabudowy. Każdy z piętrowych segmentów posiada dwa niezależne mieszkania oraz przyziemie, w którym znajdują się garaż i pomieszczenia gospodarcze. Zastosowane rozwiązania łączą elegancję z funkcjonalnością.Wnętrza domów zostały zaprojektowane tak, by zwiększyć Twój komfort życia. Naszym priorytetem jest jakość, dlatego też inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie. Na każdym etapie realizacji pozostajemy w stałym kontakcie z klientami. Jeżeli zdecydowałeś się nabyć gotowe mieszkanie, możesz dostosować je do swoich wyobrażeń, tak by Twój dom na Osiedlu Kasieńka stał się domem Twoich marzeń.I etap osiedla jest już odbierany przez naszych klientów. O jakości może świadczyć fakt, że do kupienia zostały tylko 4 mieszkania w Etapie I

  Osiedle Kasieńka - Etap I

  ul. Prosta/Cicha , Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.

Informacje o Świętej Katarzynie

W Świętej Katarzynie dostępnych jest 10 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Świętej Katarzynie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Świętej Katarzynie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 94 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 699 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Świętej Katarzynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: