Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Modlniczka, powiat krakowski

5 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zielony Zakątek
  gotowe
  Inwestycja „Modlniczka – Zielony Zakątek” to zamknięte osiedle 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tj. 12 funkcjonalnych i nowocześnie zaprojektowanych bliźniaków znajdujących się w miejscowości Modlniczka przy ul. Słowiańskiej 56.Każdy z bliźniaków to 3 poziomowy dom jednorodzinny z osobnym wejściem i własnym ogródkiem na zamkniętym osiedlu. Wszystkie bliźniaki są niezależnymi nieruchomościami mieszkalnymi z własną księgą wieczystą, ogródkiem oraz udziałem w częściach wspólnych osiedla takimi jak drogi, chodniki, brama wjazdowa na osiedle.Domy dysponują powierzchnią ok. 112m2 powierzchni użytkowej z nowocześnie zaprojektowaną powierzchnią umożliwiającą swobodną aranżację wnętrz i dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb każdego z Klientów.Przy każdym z domów znajduje się miejsca postojowe z możliwością jego powiększenia. Inwestycja zakończona, dysponuje wszystkimi zgodami na użytkowanie.

  Zielony Zakątek

  od 7 097 zł/m2
  ul. Słowiańska 56 , Modlniczka, krakowski(2.3 km od Krakowa)
  WAKO
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wąwozowa
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlniczka przy ul. Wąwozowej. W skład inwestycji wchodzą 4 domy o pow. użytkowej 98.5 m2 położonych na działkach o pow. 250 m2Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej lokalizacji w bliskiej odległości, szkoły i przedszkola oraz bardzo szybkim dojazdem do centrum Krakowa.Projekt domu charakteryzuje się nowoczesną architekturą, ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem, wysoką jakością materiałów użytych do budowy oraz spełnieniem nowych wymogów dotyczących izolacji (wskaźnik EP = 85 [kWh/(m2rok).Im niższy wskaźnik EP tym:- niższe rachunki za ogrzewanie,- większy komfort cieplny w domu,- wyższa wartość nieruchomości,- ochrona domu przed przegrzaniem w lecie, a chłodem w zimieOferowane domy posiadają na parterze otwarty salon z aneksem kuchennym o pow. 37,52m2, kotłownia/pomieszczenie gospodarcze o pow. 3,67m2, toaleta o pow. 0,90 m2, koeytarz o pow. 3,47m2, wiatrołap o pow. 4,32m2. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje o pow. użytkowej 10,04m2, 12,52m2 i 13,6m2 oraz łazienka o pow. 4,86m2, hol + schody o pow. 8,12m2. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na strychu o pow. po podłodze 30m2.

  Wąwozowa

  ul. Wąwozowa , Modlniczka, krakowski(2 km od Krakowa)
  Investin Sp. z o.o. Sp.k.
 • Słowianski Ogród
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej, na kameralny zamkniętym osiedlu położonym w miejscowości Modlniczka przy ul. Słowiańska. W skład osiedla wchodzi 6 domów o pow. użytkowej 95 m2 położonych na działkach o pow. od 270 m2 do 360 m2Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy w bliskiej odległości od komunikacji podmiejskiej, szkoły i przedszkola oraz bardzo szybkim dojazdem do centrum Krakowa.Projekt domu charakteryzuje się nowoczesną architekturą, ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem, wysoką jakością materiałów użytych do budowy oraz spełnieniem nowych wymogów dotyczących izolacji (wskaźnik EP = 91,38 [kWh/(m2rok).Im niższy wskaźnik EP tym:- niższe rachunki za ogrzewanie,- większy komfort cieplny w domu,- wyższa wartość nieruchomości,- ochrona domu przed przegrzaniem w lecie, a chłodem w zimieOferowane domy posiadają na parterze otwarty salon z aneksem kuchennym o pow. 25,96m2, pokój/pomieszczenie gospodarcze o pow. 7,42m2, łazienka o pow. 4,18m2, hol o pow. 6,56m2. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje o pow. użytkowej od 8,71m2 do 13m2 oraz łazienka o pow. 5,31m2, hol + schody o pow. 8,04m2. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na strychu o pow. 12,07m2.

  Słowianski Ogród

  ul. Słowiańska , Modlniczka, krakowski(2.4 km od Krakowa)
  F.H.U Marco Marek Konik
 • Osiedle Słowiańskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle powstaje przy ulicy Słowiańskiej w podkrakowskiej Modlniczce, na działce wielkości 59 arów w kształcie prostokąta. Jest to kameralne, zamknięta osada domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle składa się z 16 domów w dwóch wariantach w zależności od Państwa oczekiwań.Wariant A:Całkowita powierzchnia podłogi każdego z domów w wariancie A równa się 161,11 m2,Wariant B:Całkowita powierzchnia podłogi każdego z domów w wariancie B równa się 160,19 m2,

  Osiedle Słowiańskie

  Ul. Słowiańska , Modlniczka, krakowski(2.4 km od Krakowa)
  Tecnos - FRB Adam Motłoch Sp. z o.o.
 • Jurajskie Zacisze
  Oferta archiwalna
  Doskonałe usytuowanie inwestycji w podkrakowskiej Modlniczce pozwoli w kilkanaście minut jazdy samochodem lub autobusem dostać się zarówno do samego centrum Krakowa, lotniska czy na pobliską autostradę. Położenie osiedla wydaje się być niezwykle komfortowe ze względu na bliskość zarówno dużych centrów handlowych (Lerloy Merlin, Futura Park, Witek, Nico, Ikea, Castorama) jak i zielonych terenów rekreacyjnych (Dolinki Jurajskie). Doskonałym atutem - zwłaszcza dla mieszkańców, którzy na co dzień korzystają ze środków komunikacji zbiorowej - jest bliskość przystanków autobusowych oraz duża liczba połączeń w różnych kierunkach, które umożliwią mieszkańcom wygodne wypełnianie codziennych obowiązków, bez zbędnej straty czasu.Jurajskie Zacisze to kameralne osiedle o wysokim standardzie. Spośród innych inwestycji wyróżniać je będzie: funkcjonalność oraz innowacyjność rozwiązań projektowych. Wśród elementów wykończeniowych dominują materiały naturalne: kamień, szkło i drewno, a przemyślana koncepcja architektoniczna umożliwia harmonijne wspólistnienie: nowoczesności i tradycji z istniejącym środowiskiem naturalnym. Na ogrodzonym i monitorowanym terenie znajdzie się sześć jednakowych budynków. W każdym z nich zaplanowano po cztery 68 metrowe mieszkania. Do każdego przynależeć będzie ogródek oraz miejsca postojowe, a piętra dodatkowo powiększone będą o powierzchnię strychu. Inwestycja powinna spełnić oczekiwania klientów, szukających bliskości wielkomiejskiej infrastruktury połączonej z przytulnym lokum i własnym kawałkiem zieleni.

  Jurajskie Zacisze

  od 5 007 zł/m2
  ul. Modlniczka , Modlniczka, krakowski(2.1 km od Krakowa)
  Doctor Q Bud Sp. z o.o. Sp. K.
 • Domy w Rząsce
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Rząsce przy ul. Suchej. Działka zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Jednocześnie jest doskonale skomunikowana z centrum Krakowa (9 km od Rynku Głównego, autobusy: 238,248,258, busy MK BUS, JK BUS, pociąg). Niedaleko znajdują się centra handlowe: Leroy Merlin, Centrum Witek, Park Handlowy Futura, a także centrum biurowe Kraków Business Park w Zabierzowie.

  Domy w Rząsce

  ul. Sucha , Rząska, krakowski(1.7 km od Krakowa)
  Domeco Jerzy Miernik Sp. j.

Informacje o Modlniczce

W Modlniczce dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Modlniczce nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Modlniczce dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 113 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 699 900 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Modlniczce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: