Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Giebułtów, powiat krakowski

13 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ojcowska Park
  3 kw. 2023
  50 domów jednorodzinnych, realizowane w IV etapachaktualnie w ofercie znajdują się:-domy w zabudowie bliźniaczej o pow. 134 m2 (powierzchnia całkowita ok. 145 m2)-dwa typy domów w zabudowie wolnostojącej o pow. 104 m2 (powierzchnia całkowita ok. 160 m2)-etapy pierwszy, drugi i trzeci zostały już zakończone-czwarty etap zostanie ukończony w III kwartale 2023 r-pełna infrastruktura osiedla, teren ogrodzony-zagospodarowane części wspólne, oddane w opiekę firmie zarządzającej-centralne ogrzewanie z kotłowni osiedlowej-wentylacja z rekuperatorem-światłowód doprowadzony do każdego budynku-200 metrów od granicy Krakowa, pętla autobusowa tuż przy inwestycjiPRYWATNY PARK O POWIERZCHNI OK. 1 HA-boisko wielofunkcyjne-place zabaw dla dzieci starszych i młodszych-strefa kreatywna z szałasami-sensoryczny ogród społeczny owocowy i ziołowo-warzywny-łąka kwietnia z domkami dla owadów-strefa wypoczynku z hamakami-miejsce na ognisko lub grilla-górka saneczkowa/zjeżdżalnia letnia-zagajnik z naturalnymi ścieżkami spacerowymi-budki lęgowe i karmniki dla ptaków-teren nawadniany wodą deszczowąDomy D1, D2, D3 i D5 gotowe do odbioru!

  Ojcowska Park

  od 6 258 zł/m2
  ul. Na Wzgórzu , Giebułtów, krakowski(0.3 km od Krakowa)
  Nokturn Deweloper
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Tęczowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  UWAGA !!! ZOSTAŁO OSTATNIE MIESZKANIE - dwupoziomowe na piętrze !!! Powierzchnia użytkowa 116,05 m2.Na ulicy Tęczowe Wzgórze, w miejscowości Giebułtów (gmina Wielka Wieś). Powstały trzy kameralne budynki, w skład każdego z nich wchodzą cztery mieszkania – dwa znajdujące się na parterze oraz dwa na piętrze. W sumie dwanaście mieszkań w obrębie całej inwestycji. Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogródek o powierzchni ok. 100 m2 (nie licząc podjazdów, parkingów i chodników).Spokojna okolica, bliskość natury, a jednocześnie doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa, od którego dzieli inwestycję zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem lub autobusem, bliskość dużych centrów handlowych (Galeria Bronowice, Leroy Merlin, Futura Park, Witek, Nico, Ikea, Castorama) sprawiają, że jest to miejsce, w którym poczują się Państwo wygodnie i komfortowo.Inwestycja jest doskonale zlokalizowana – miejscowość Giebułtów (gmina Wielka Wieś) leży na granicy otuliny Ojcowskiego Parku Narodowego, na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Jednocześnie w zaledwie kilkanaście minut można dostać się do centrum Krakowa, mijając po drodze liczne centra handlowe. Od Rynku Głównego dzieli Tęczowe Wzgórze zaledwie 10,5 km.Gmina Wielka Wieś posiada bardzo dobrą infrastrukturę publiczną. Dokładne informacje na temat działających na jej terenie szkół, przedszkoli, placówek medycznych znajduje się na stronie Urzędu gminy. MPK obsługuje linie autobusowe na 3 trasach z Krakowa – Będkowice (linia 210), Giebułtów (linia 220) i Tomaszowice (linia 230). Przystanek linii 220 znajduje się tuż obok ulicy Tęczowe Wzgórze, w odległości niespełna 100 m. Na miejsce można dojechać także prywatnymi liniami busów. Droga Kraków – Olkusz biegnie ok. 450 m od inwestycji.

  Tęczowe Wzgórze

  od 3 084 zł/m2
  ul. Św. Idziego 27A/2 , Giebułtów, krakowski(2 km od Krakowa)
  Tęczowe Wzgórze Sferahouse Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Stokrotki
  Oferta archiwalna
  “OSIEDLE STOKROTKI” położone jest w miejscowości Modlnica w odległości 5 km na północny zachód od Krakowa i zaledwie 10 km od Rynku Głównego w Krakowie.Możliwość szybkiego dojazdu do centrum Krakowa, czyste ekologiczne tereny, otoczenie lasów, zielonych łąk, spokój i cisza, warunki sprzyjające prawdziwemu wypoczynkowi z dala od miejskiego zgiełku, to obecnie najbardziej cenione atuty brane pod uwagę przy zakupie mieszkania bądź domu.

  Osiedle Stokrotki

  ul. Jurajska , Modlnica, krakowski(0.7 km od Krakowa)
  Doctor Q Bud Sp. z o.o. Sp. K.
 • Inwestycja w Giebułtowie
  Oferta archiwalna
  SPRZEDAJE BEZPO ŚREDNIO DEVELO PER – BRAKPROWIZJI, BRAK PO DATKU PCC 2%. Prezentujem yPaństwu do sprzedania dom y w zabudowie bliźniaczej117m 2, działka 400m 2, w Giebułtów ul. O grodowa kołoKrakowa inwestycja – to kam eralne, zam knięte osiedlesześciu dom ów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczejpołożonych w m alowniczej okolicy w Giebułtowie około800m od granicy Krakowa i 5km od ul. O polskiej.Dwukondygnacyjne budynki wykonane są m etodątradycyjną, m urowaną z pustaka. Każdy dom posiadaprzynależne m iejsca postojowe zlokalizowane wbezpośrednim sąsiedztwie budynków oraz przynależneogródki. Układ dom u: parter: wiatrołap, łazienka, osobnypokój, duży widny salon połączony z jadalnią i kuchnią (jest m ożliwość wydzielenia kuchni), 1 piętro: 3 pokoje,pokój kąpielowy, garderoba. Podjazdy do dom ówwybrukowane a w granicach działek poszczególnychdom ów zostały posadzone tuje. Atutem inwestycji jestsolidne wykonanie oraz przystępna cena 399tyś zł.Zajm ujem y się także poszukiwaniam i gruntów i budowydom ów pod indywidualne zam ówienia. Generalnymwykonawcą inwestycji jest: KZ Consulting & Eko ModulAO ficjalną sprzedaż prowadzi: Biuro Sprzedaży EchoDom Sp. z o.o.

  Inwestycja w Giebułtowie

  ul. Giebułtów , Giebułtów, krakowski(1.8 km od Krakowa)
  Eko ModulA
 • Apartamenty przy Granicznej
  Oferta archiwalna
  W inwestycji pod nazwą "Apartamenty przy Granicznej" w Giebułtowie zrealizowaliśmy budowę 3 budynków łącznie 12 mieszkań oraz budynku wolnostojącego "domu w rododendronach N".W ofercie pozostały mieszkania zlokalizowane na piętrze o powierzchni 80,72 m.Istnieje możliwość zaprojektowania mieszkania.Można wybrać układ mieszkania z pośród dwóch opcji:Opcja nr 1 to: 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, toaleta, hol. Dodatkowo mieszkanie posiada 2 balkony (pow. ok 12 m2) i poddasze (pow. ok 25m2).Opcja nr 2: 2 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka, toaleta, hol. Dodatkowo mieszkanie posiada 2 balkony (pow. ok 12 m2) i poddasze (pow. ok 25 m2).Budowa zakończona, Inwestor oczekuje na pozwolenie oddania do użytku.

  Apartamenty przy Granicznej

  ul. Graniczna , Giebułtów, krakowski(1.8 km od Krakowa)
  METRO INVEST SP. Z O.O.

Informacje o Giebułtowie

W Giebułtowie dostępnych jest 13 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Giebułtowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Giebułtowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 145 do 160 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 769 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Giebułtowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: