Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Pogorzelica, powiat gryficki

21 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Baltic Park 2 Pogorzelica
  gotowe
  Baltic Park 2 Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.Baltic Park 2 to kompleks apartamentów położonych nad Bałtykiem w miejscowości Pogorzelica przy ul. Wojska Polskiego 9. Kompleks Baltic Park 2 leży w odległości 250 m od czystej, szerokiej plaży, która kilkukrotnie otrzymywała międzynarodową odznakę „błękitnej flagi”. W odległości spaceru znajduje się las sosnowy, jeziora Liwia Łuża i Konarzewo. To raj dla miłośników natury.Pierwszy etap inwestycji Baltic Park 2 Pogorzelica to 114 apartamentów o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Szeroki wybór lokali od 1 do 3 pokoi i powierzchni od 26 mkw. do 81 mkw. gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z apartamentów posiada balkon lub taras (do 18,45 mkw.), a na parterze ogródki (do 132 mkw.). Ogródki na parterze wyposażone zostały we własne furtki, co daje jeszcze większą niezależność i prywatność. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy.Baltic Park 2 jest ogrodzone i posiada bramy wjazdowe na pilota. Na terenie osiedla znajdują się miejsca parkingowe, które można wykupić wraz z apartamentem.Na terenie inwestycji Baltic Park 2 Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury.Harmonię i spokój gwarantuje zarówno usytuowanie inwestycji - w przepięknym charakterystycznym dla tego miejsca lesie sosnowym jak i uzyskany w pełni efekt zabudowy wspaniale wpisujący się w otoczenie i naturę.

  Baltic Park 2 Pogorzelica

  ul. Wojska Polskiego 9 , Pogorzelica, gryficki(24.4 km od Międzywodzia)
  Master House Sp. z o.o. Sp. K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Baltic Park Pogorzelica
  Oferta archiwalna
  Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i jeden budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Baltic Park to zespół budynków o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, Charakteryzuje się czystą formą, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz urządzony plac zabaw.Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje sprzedaż lokali w stanie deweloperskim oraz pod klucz.W każdym z trzech identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 - 58 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na kilka różnych sposobów.Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi od 25 do 47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, posiadają balkony o powierzchni od 6 do 15m2.Budowa została w całości zakończona i oddana do użytkowania. Administrację i zarząd nad osiedlem sprawuje Licencjonowany Zarządca Nieruchomości.Harmonię i spokój gwarantuje zarówno usytuowanie inwestycji - w przepięknym charakterystycznym dla tego miejsca lesie sosnowym jak i uzyskany w pełni efekt zabudowy wspaniale wpisujący się w otoczenie i naturę,Wspaniałe miejsce do całorocznego wypoczynku i relaksu...

  Baltic Park Pogorzelica

  ul. Wojska Polskiego , Pogorzelica, gryficki(24.2 km od Międzywodzia)
  Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Informacje o Pogorzelicy

W Pogorzelicy dostępnych jest 21 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Pogorzelicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 47 do 49 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Pogorzelicy nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Pogorzelicy kosztuje 610 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Pogorzelicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: