Baltic Park Pogorzelica

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park Pogorzelica

Inwestycja z lokalami użytkowymi Baltic Park Pogorzelica znajduje się w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (27 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Master House Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 47 do 224 m2. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem .

Gryficki, Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego (27 km od Kołobrzegu)

Inwestycja polecana

Baltic Park Pogorzelica
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 14
 • Powierzchnia: 47 - 224 m2
Master House Sp. z o.o. Sp. K.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Shellter (17,5 km dalej)

Inwestycja Shellter znajduje się w Rogowie, ul. Wrzosowa 1 (9,5 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Shellter. Inwestycja Shellter jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 5 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 38 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Gryficki, Rogowo, ul. Wrzosowa 1 (9,5 km od Kołobrzegu)
Ceny od: 10 584 zł/m2

Inwestycja polecana

Shellter
Apartament wakacyjny
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 32 - 38 m2
 • Liczba pokoi: 2
Shellter
Apartamentów spełniające kryteria

Porta Mare Słoneczne Tarasy (21,1 km dalej)

Inwestycja Porta Mare Słoneczne Tarasy znajduje się w Dziwnówku, ul. Wolności (48 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Porta Mare Słoneczne Tarasy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 209 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 59 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kamieński, Dziwnówek, ul. Wolności (48 km od Kołobrzegu)
Ceny od: 6 288 zł/m2

Inwestycja polecana

Porta Mare Słoneczne Tarasy
Apartament wakacyjny
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 93
 • Powierzchnia: 25 - 59 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Budnex
Apartamenty spełniające kryteria

Porta Mare Wellness & SPA (21,2 km dalej)

Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA znajduje się w Dziwnówku, ul. Wolności (48,1 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 380 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 22 do 107 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Kamieński, Dziwnówek, ul. Wolności (48,1 km od Kołobrzegu)
Ceny od: 10 487 zł/m2

Inwestycja polecana

Porta Mare Wellness & SPA
Apartament wakacyjny
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 88
 • Powierzchnia: 22 - 107 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Budnex
Apartamentów spełniające kryteria
Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.

W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i jeden budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Baltic Park to zespół budynków o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, Charakteryzuje się czystą formą, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.

Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz urządzony plac zabaw.

Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje sprzedaż lokali w stanie deweloperskim oraz pod klucz.

W każdym z trzech identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 - 58 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na kilka różnych sposobów.

Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi od 25 do 47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, posiadają balkony o powierzchni od 6 do 15m2.

Budowa została w całości zakończona i oddana do użytkowania. Administrację i zarząd nad osiedlem sprawuje Licencjonowany Zarządca Nieruchomości.

Harmonię i spokój gwarantuje zarówno usytuowanie inwestycji - w przepięknym charakterystycznym dla tego miejsca lesie sosnowym jak i uzyskany w pełni efekt zabudowy wspaniale wpisujący się w otoczenie i naturę,

Wspaniałe miejsce do całorocznego wypoczynku i relaksu...

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica znajduje się w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (27 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Master House Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 188 nowych apartamentów w tym 291 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 47 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (139 miejsc).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów: cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (139 miejsc): Miejsca parkingowe znajdują się na zewnątrz nieruchomości. Teren działki ogrodzony. Wjazd od ulicy głównej Wojska Polskiego..
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, basen, internet, korty tenisowe, tv kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Baltic Park Pogorzelica

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Basen i korty w odległości 100 m.

Data publikacji: 12 września 2014 14:37

Data aktualizacji: 18 lutego 2019 09:27

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet