Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Baltic Park Pogorzelica

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

Master House Sp. z o.o. Sp. K.

gryficki, Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Baltic Park PogorzelicaBaltic Park Pogorzelica

9 zdjęć

Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 380 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Baltic Park Pogorzelica logo

Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.

W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Jest to zespół o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, charakteryzujący się czystymi formami, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.

Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz rodzinny plac zabaw.

Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje 169 komfortowych lokali w stanie developerskim.

W każdym z 3 identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na wiele różnych sposobów.

Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi 25-47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, mają wygodne balkony.

Trzypokojowe apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, ulokowane na ostatnim piętrze, posiadają dwa zadaszone balkony o wielkości około 6 m2 i 15 m2.

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica znajduje się w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (24.2 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja - Baltic Park Pogorzelica - położona jest w centrum miejscowości Pogorzelica przy głównym zejściu na plażę. Otulinę zabudowy stanowi przepiękny las sosnowy.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Działają tu szkoły, muzea, kluby sportowe i placówki kulturalne. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltic Park Pogorzelica?

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Park Pogorzelica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1060 metrów od inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogorzelica.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Park Pogorzelica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 42 m znajduje się Żabka, w odległości 57 m znajduje się Lewiatan, w odległości 79 m znajduje się Ewa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Park Pogorzelica w odległości 137 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 162 m znajduje się basen, w odległości 326 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 01.11.2023

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023