Baltic Park Pogorzelica

9 zdjęć

Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica
Baltic Park Pogorzelica

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica dostępnych jest 11 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (11)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 380 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.

Powierzchnie apartamentów:

od 74 do 115 m².

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

harmonogram płatności uzgadniany indywidualnie..

Warunki rezerwacji:

ustalane indywidualnie..

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Baltic Park Pogorzelica logo

Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.

W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Jest to zespół o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, charakteryzujący się czystymi formami, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.

Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz rodzinny plac zabaw.

Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje 169 komfortowych lokali w stanie developerskim.

W każdym z 3 identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na wiele różnych sposobów.

Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi 25-47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, mają wygodne balkony.

Trzypokojowe apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, ulokowane na ostatnim piętrze, posiadają dwa zadaszone balkony o wielkości około 6 m2 i 15 m2.

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica znajduje się w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (24.2 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica w sprzedaży jest 11 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 74 do 115 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja - Baltic Park Pogorzelica - położona jest w centrum miejscowości Pogorzelica przy głównym zejściu na plażę. Otulinę zabudowy stanowi przepiękny las sosnowy.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltic Park Pogorzelica?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Park Pogorzelica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogorzelica Wojska Polskiego.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Park Pogorzelica w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Basen, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 08.12.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Oferty w Pogorzelicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: