Baltic Park Pogorzelica

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMaster House Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
UG 3
114,75 m²
Parter
UG 4
114,98 m²
Parter
UG 5
114,78 m²
Parter
UG 6
114,59 m²
Parter
UH 1
88,28 m²
Parter
UH 2
88,91 m²
Parter
UH 3
74,11 m²
Parter
UH 4
74,98 m²
Parter
UH 5
74,08 m²
Parter
UH 6
74,03 m²
Parter
UH 7
75,01 m²
Parter
UH 8
74,02 m²
Parter
UH 10
47,24 m²
Parter

Opis Inwestycji

Baltic Park Pogorzelica

Baltic Park Pogorzelica to wyjątkowa propozycja dla miłośników odpoczynku nad morzem.W skład inwestycji wchodzą trzy budynki mieszkalne i budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. Jest to zespół o architekturze wyróżniającej się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy, charakteryzujący się czystymi formami, niebanalnym wykończeniem, dbałością o detale oraz funkcjonalnością.Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz rodzinny plac zabaw.Budynki z apartamentami wypoczynkowymi to jedyne tego typu obiekty w Pogorzelicy. Oferta obejmuje 169 komfortowych lokali w stanie developerskim.W każdym z 3 identycznych, trzypiętrowych budynków znajduje się 56 lokali, których układ pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na wiele różnych sposobów.Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi 25-47 m2. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, mają wygodne balkony.Trzypokojowe apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, ulokowane na ostatnim piętrze, posiadają dwa zadaszone balkony o wielkości około 6 m2 i 15 m2.

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica znajduje się w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego (27 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Master House Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Baltic Park Pogorzelica została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park Pogorzelica pozostało na sprzedaż 13 lokali użytkowych o powierzchniach od 47 do 115 metrów kwadratowych.

Deweloper Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 380 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, korty tenisowe, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 13 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 47 do 115 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:harmonogram płatności uzgadniany indywidualnie..
Warunki rezerwacji:ustalane indywidualnie..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Baltic Park Pogorzelica

Inwestycja - Baltic Park Pogorzelica - położona jest w centrum miejscowości Pogorzelica przy głównym zejściu na plażę. Otulinę zabudowy stanowi przepiękny las sosnowy.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Park Pogorzelica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogorzelica Wojska Polskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Park Pogorzelica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 60 m znajduje się Lewiatan, w odległości 80 m znajduje się Ewa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Park Pogorzelica w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Basen, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 21.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie