Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Warszawa, Bemowo

8 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 13 167 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Stella
  gotowe
  Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:Budynki D i E – IV kwartał 2020Budynki B i C – I kwartał 2020

  Osiedle Stella

  ul. Człuchowska , Jelonki Południowe, Bemowo, Warszawa(7.6 km od centrum)
  PROFBUD
 • Osiedle Awangarda
  gotowe
  Sukces to często efekt długotrwałej pracy, konsekwentnego działania i szczerej miłości do tego, co robimy. Prawdziwa pasja ułatwia tę drogę do spełnienia swoich marzeń i pragnień. Dodatkowo mobilizuje do stałego podnoszenia sobie poprzeczki. Najważniejsze jest to, kto podejmuje się tego wyzwania. Ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, potrafią pokonać własne słabości i wewnętrzne ograniczenia, a dodatkowo wierzą, że mogą osiągnąć wszystko, tworzący współczesną Awangardę.Właśnie dla nich zbudowaliśmy wyjątkowe osiedle - Awangarda. To miejsce, które ma swój wyjątkowy, intrygujący charakter. Inspiruje, a jednocześnie stanowi spokojną przystań każdego dnia. Elektryzująca przestrzeń pełna życia, energii i pasji. Bliskość centrum zapewnia stały dostęp do pełnej oferty kulturalnej i rozrywkowej, a - znajdująca się na wyciągnięcie ręki - natura pozwala spędzić beztroskie, relaksujące chwile wśród inspirujących ludzi. To także miejsce dla tych, którzy kochają aktywny wypoczynek i sportowe wyzwania.

  Osiedle Awangarda

  ul. Waldorffa 41 , Fort Bema, Bemowo, Warszawa(5.6 km od centrum)
  PROFBUD
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód
  Oferta archiwalna
  NASZE DOŚWIADCZENIEPodobnie jak w naszych wcześniejszych realizacjach: malowniczej Marinie Mokotów, Osiedlu Saska, wielokrotnie nagradzanym Żoliborzu Artystycznym, czy liczącym już 6000 mieszkańców Osiedlu Wilno, Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to nie tylko budynki mieszkalne, ale przede wszystkim w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia.Z niezbędną infrastrukturą handlowo-usługową, znakomitą komunikacją oraz miejscami do wypoczynku i integracji.DZIELNICA Z CHARAKTEREMMetro Zachód to doskonała propozycja dla osób żyjących w rytmie miasta, poszukujących wygody i niepowtarzalnego klimatu. Znajdą się tu miejsca do wspólnego spędzania czasu jak restauracje, kawiarnie i place zabaw.Architekturę Metra Zachód wzbogacą elementy artystyczne, między innymi neony na elewacjach, rzeźby, specjalnie zaprojektowane elementy małej architektury i osiedlowa zieleń.

  Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

  ul. Lazurowa , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Metro City
  Oferta archiwalna
  Metro City to inwestycja położona w znakomicie skomunikowanym miejscu Bemowa przy ul. Pełczyńskiego 22J , w niewielkiej odległości od centrum miasta.Nowoczesna bryła koresponduje ze stylem życia mieszkańców Bemowa oraz harmonizuje z dynamicznym rozwojem dzielnicy, która cieszy się znakomitymi opiniami.Wg zeszłorocznego raportu z badania pt.: „Badanie jakości życia mieszkańców dzielnic Warszawy” Bemowo jest jedną z najlepiej ocenianych dzielnic.Mieszkańcy Bemowa szczególnie doceniają dobrą komunikację, dostęp do terenów zielonych oraz spokój i ciszę, a także rozwinięte zaplecze handlowe i bezpieczeństwo.Metro City to:- Jeden budynek mieszkalny ze 146 lokalami mieszkalnymi, częścią usługową na parterzeoraz podziemnym parkingiem,- funkcjonalne i przestronne rozkłady mieszkań,- lokale mieszkalne na parterze z przynależnymi obszernymi ogródkami,- na ostatnich piętrach mieszkania z antresolami, wysokimi przeszkleniami i zielonymi tarasami,- część mieszkań z dostępem do prywatnej, zielonej przestrzeni na dachu,- możliwość aranżacji lokali według indywidualnego projektu,- duży wybór mieszkań dwupokojowych.Standard inwestycji:- wyjątkowa, oryginalna architektura- wysokie okna- wnętrza zaprojektowane z dbałością o przestrzeń- przestronne klatki schodowe- możliwość indywidualnej aranżacji wnętrzAtuty inwestycji:- Bemowo – stanowiące harmonijne połączenie intensywnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy ze spokojnym, kameralnym zakątkiem;- lokalizacja inwestycji, zapewniająca bliski dostęp do infrastruktury: ośrodków rozrywki, sklepów, szkół oraz bardzo znakomitą komunikację – trasa S8, II linia metra, rozbudowane linie tramwajowe;- oryginalna architektura budynku w nowoczesnym stylu;- indywidualne rozwiązania aranżacyjne wg projektu Klienta.

  Metro City

  ul. Pełczyńskiego , Górce, Bemowo, Warszawa(7.4 km od centrum)
  Decoma Invest Sp. z o.o.
 • Osiedle Przyjaciół
  Oferta archiwalna
  Osiedle Przyjaciół to:-3 budynki o prostej modernistycznej bryle-kameralne osiedlowe dziedzińce-położone w samym centrum Bemowa-zróżnicowane metraże od 27 m2do 113 m2.-doskonała komunikacja z Centrum - autobusy, Veturillo i planowana II linia metra-liczne sklepy i centra handlowe-infrastruktura publiczna: szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia-liczne ścieżki rowerowe, parki, tereny sportowe i rekreacyjne

  Osiedle Przyjaciół

  ul. Jana Olbracha/ Kruszyńska 10 , Jelonki Północne, Bemowo, Warszawa(6.5 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Zielone Bemowo - etap I
  Oferta archiwalna
  Zielone Bemowo to osiedle w urokliwej, zielonej części Bemowa. Zaprojektowane dla młodych, energicznych i stawiających na dopracowany standard mieszkańców. Idealne dla singli, rodzin z dziećmi i miłośników kojącego spokoju. Doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, z wygodnym dojazdem w każde miejsce. Przyjazne i dopracowane z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb, z bogatym wyborem metraży i piękną przestrzenią wokół.Plac zabaw, ławki i alejki, brak ruchu samochodowego na dziedzińcu i nieszablonowa estetyka - to tylko kilka, z wielu atutów nowoczesnej inwestycji.Zielone Bemowo wpisuje się w trend tworzenia osiedli przyjaznych, nie tylko spełniających rolę miejsca zamieszkania, ale będących prawdziwym domem - pełnym ciepła, przytulności i przyjaznych mieszkańcom rozwiązań.

  Zielone Bemowo - etap I

  ul. Lazurowa , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Cordia Polska
 • Lokal Górczewska
  Oferta archiwalna
  Lokal użytkowy bezpośrednio od Dewelopera "Prestige" który realizował Inwestycję przy Górczewskiej 228 . Lokal był z powodzeniem wynajmowany od 15 lat. Ostatnia umowa z najemcą została rozwiązana w celu sprzedaży lokalu.Lokal znajduje się przy dużym osiedlu mieszkaniowym. 300 metrów od pętli autobusowo - tramwajowej i stacji metra Górczewska 228Lokal może być sprzedany z 0% stawką VAT.Lokal w dwóch poziomachPoprzedni Najemcy- Instytucja Finansowa- Szkoła językowa dla dzieci wraz z świetlicą- Fryzjer /Gabinet Kosmetyczny

  Lokal Górczewska

  Górczewska 228/55 , Górce, Bemowo, Warszawa(7.7 km od centrum)
  Prestige
 • Bemowo Line
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Bemowo Line – budynek Art. (etap 1) to kameralny 5-piętrowy budynek na warszawskim Bemowie, charakteryzujący się nowoczesną architekturą. Inwestycja będzie wieloetapowa, a w ramach osiedla powstanie duża przestrzeń na tereny rekreacyjne: dla mieszkańców przeznaczono ogromny pas zieleni, który posłuży do relaksu, natomiast dla najmłodszych, w kolejnych etapach realizacji osiedla, powstanie plac zabaw.

  Bemowo Line

  ul. Szeligowska , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(8.4 km od centrum)
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowe Bemowo
  Oferta archiwalna
  Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

  Apartamenty Nowe Bemowo

  od 9 225 zł/m2
  ul. Pełczyńskiego , Górce, Bemowo, Warszawa(7.1 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Young City 2 etap H
  Oferta archiwalna
  Young City II to osiedle mieszkaniowe, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysoka jakość materiałów wykończeniowych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Młodzi ludzie już od dawna doceniają uroki życia na Bemowie, dlatego ich liczba rośnie z roku na rok. Bliskość okolicznych terenów rekreacyjnych, a także szczegółowo dopracowana zieleń miejska sprawią, że życie w tej części stolicy nabierze nowego koloru. Dzięki placom zabaw, infrastrukturze rowerowej, a także łatwemu dojazdowi do centrum Warszawy doskonale poczują się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i single poszukujący odpoczynku po całym dniu pracy.Zaledwie kilkupiętrowa zabudowa nowej odsłony Miasteczka ROBYG Young City z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Wysokie na 2,7 m mieszkania wyposażone w przestronne balkony oraz zewnętrzne elewacje wzbogacone o płyty TRESPA nadadzą wyjątkowy charakter inwestycji. Wykorzystanie ekologicznych rozwiązań, nowoczesnych przyłączy oraz materiału o wysokiej jakości sprawia, że Young City 2 to atrakcyjna propozycja dla osób szukających mieszkania na Bemowie.Dodatkowo, inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań typu SMART HOUSE, które są standardem wyposażenia każdego lokalu. Dzięki nim zakup mieszkania w Young City 2 daje możliwość inwestowania przez oszczędność – inteligentne systemy zarządzania energią pozwolą bowiem korzystać z urządzeń elektrycznych, oświetlenia, a nawet ochrony w sposób energooszczędny i w pełni zgodny z oczekiwaniami ich użytkowników.

  Young City 2 etap H

  ul. Batalionów Chłopskich / Szeligowska / Rayskiego , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(8.4 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Young City
  Oferta archiwalna
  Young City to projekt łączący w sobie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania z duchem młodzieńczej pasji i energii. Osiedle ma powstać w dwóch etapach i składać się będzie z 300 lokali. Nowoczesna forma architektoniczna, niska, czteropiętrowa zabudowa oraz otaczająca budynki zieleń spodoba się zarówno wysportowanym singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca, w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech. Zarówno młodzi duchem jak i osoby lubiące spokój, ale blisko miasta, znajdą wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia na nowoczesnym osiedlu.Wyjątkowym atutem nowej inwestycji jest świetna lokalizacja gwarantująca dostęp do rozwiniętej infrastruktury społecznej oraz dobrej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

  Young City

  ul. Batalionów Chłopskich , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(0.1 km od Warszawy)
  Robyg S.A.
 • Morcinka 3
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE MIESZKANIOWE BEMOWO, UL. MORCINKAOsiedle Morcinka to nowoczesna architektura oraz funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Wysoka jakość użytych materiałów, osiedlowy plac zabaw dla dzieci, starannie zagospodarowana zieleń stworzą niezwykle przyjazne miejsce do zamieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. Okolica ta charakteryzuje się również bogatą ofertą usług, znajdują się tam m.in.: liczne sklepy, szkoła podstawowa, pływalnia czy kino. Ponadto położenie nieopodal u. Powstańców Śląskich oraz przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy.LOKALWykończony z przeznaczeniem pod sklep spożywczyINFORMACJEPowierzchnie dostępnych mieszkań: od 63 m² do 65 m²Wysokość zabudowy: od V do VIII pięterLiczba klatek: 10Liczba lokali na kondygnacji: od 3 do 4Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 209Balkon/loggia: bez dodatkowych opłatParking: podziemna, jednokondygnacyjna hala garażowaPomieszczenia gospodarcze: wyprzedaneLokale usługowe na terenie inwestycji: jeden lokal usługowy w budynku C - MarcPolStandard wykończenia: deweloperskiForma własności gruntu: własnośćInwestycja oddana do użytkowania II kw. 2015 r.KOMUNIKACJATramwaj: przystanek Wrocławska 180 mAutobus: przystanek Wrocławska 230 m

  Morcinka 3

  ul. Morcinka 3 , Bemowo Lotnisko, Bemowo, Warszawa(7.1 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Bliskie Bemowo
  Oferta archiwalna
  Bliskie Bemowo to kolejna już inwestycja dobrze znanego na rynku dewelopera - Grupo Lar. W pierwszym etapie powstanie 97 mieszkań i 2 lokale usługowe zlokalizowane na parterze nieruchomości. Drugi etap inwestycji to kolejnych 95 mieszkań i 2 lokale usługowe.Za sprawą nowej inwestycji, w ofercie Grupo Lar pojawią się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z balkonami, natomiast właściciele lokali usytuowanych na parterze budynku będą mogli korzystać z uroków prywatnych ogródków.Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dużą swobodę w aranżacji wnętrz. W zależności od wybranego wariantu, mieszkania posiadają aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię.Bliskie Bemowo to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania. Bemowo to z pewnością jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Nowe mieszkania w inwestycji na Bemowie, charakteryzują się tym, że jest to miejsce, które tętni życiem, a jednocześnie jest zaciszne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Warszawie, nie sposób ominąć osiedle na Bliskim Bemowie. Wybierając tę inwestycję, zyskasz:- doskonała lokalizacja,- dobra komunikacja,- punkty handlowe,- własność gruntu,- 1, 2, 3, 4 pokojowe,- parki w okolicy.

  Bliskie Bemowo

  ul. Olbrachta , Jelonki Północne, Bemowo, Warszawa(6.6 km od centrum)
  Grupo Lar
 • Apartamenty Bielańskie
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Bielańskie to ekskluzywny budynek mieszkalny usytuowany na Bielanach przy ul. Rudnickiego 1.Poprzez wprowadzenie prostej, nowoczesnej formy budynku i użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, kamiennej elewacji, stonowanych barw, obiekt będzie stanowił ważne miejsce dzielnicy miasta niewątpliwie podnosząc walory estetyczne przestrzeni publicznej.Mieszkania o wysokości pomieszczeń od 270cm do 400 cm z panoramicznymi oknami i funkcjonalnymi rozkładami, wysokim standardzie wykończenia zapewnią lokatorom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.Doskonały projekt wykonany przez Biuro Projektów Szumielewicz i Pawłowski, doświadczony deweloper (firma Budomex działa z sukcesem na rynku deweloperskim od ponad 20 lat), świetna i prestiżowa lokalizacja łącząca Żoliborz z Bielanami.

  Apartamenty Bielańskie

  ul. Rudnickiego/ Gen. Maczka , Piaski, Bielany, Warszawa(6.1 km od centrum)
  Budomex
 • Człuchowska
  Oferta archiwalna
  MIEJSCEJest takie miejsce w Warszawie, gdzie można jednocześnie być blisko natury i czuć puls miasta. A to wszystko w przystępnej cenie oferującej życie na wysokim poziomie. I to dosłownie, bo takie właśnie są mieszkania na naszej inwestycji przy ulicy Świetlików, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Człuchowskiej na Bemowie Projektowany budynek zlokalizowany będzie na działce przy ul. Człuchowskiej w Warszawie (dokładna lokalizacja działki, to róg ul. Człuchowskiej i Świetlików), na terenie Dzielnicy Bemowo. Bemowo wyróżnia się doskonałą zieloną lokalizacją na mapie stolicy, dynamicznie rozwijająca się dzielnica zapewniająca wiele udogodnień i atrakcji zwłaszcza młodym ludziom. Nie czuje się tutaj zgiełku centrum miasta, a dzięki sprawnej komunikacji można szybko przemieścić się do wybranego miejsca Warszawy. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa jak i również tramwajowa. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej i spokojnej okolicy BUDYNEKBudynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie  jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa.  STRUKTURA  Na kondygnacji -1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 16 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe – wyposażone w platformy parkingowe) . Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowane są 2 lokale usługowe z ogródkami, garaż z jednym miejscem postojowym dla inwalidów oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku. Na kondygnacji od II do VI zaprojektowanych jest po 3 lokale na każdej z nich. Dostępne  są mieszkania 3 pokojowe od 54 do 62 m2 w różnych wariantach funkcjonalnych. Wyjątkowym atutem i atrakcją budynku mieszkaniowego bedzie dostępny dla mieszkańców zielony ogród urządzony na dachu budynku.Termin oddania budynku I kw. 2013 r

  Człuchowska

  ul. Świetlików 11 , Jelonki Północne, Bemowo, Warszawa(6.9 km od centrum)
  Grupa Inwest
 • Patio Avenir etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Patio Avenir to zespół dwóch, pięciopiętrowych budynków skupiających w sobie 182 mieszkania. W inwestycji znajduje się pełen wachlarz powierzchni mieszkalnych – od 27, 5 m kw. do 96 m kw. Niemal wszystkie mieszkania wyposażone będą w zielone ogródki lub balkony wykończone gresem mrozoodpornym. Kameralny charakter inwestycji uzupełniać będzie wspólne, zielone patio z placem zabaw, będące doskonałym miejscem do odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Inwestycja wykonana zostanie w dwóch etapach. Oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla, a w nim 102 mieszkań, przewidziano na III kwartał 2013 roku. Wszystkie mieszkania charakteryzować będą się komfortowym, funkcjonalnym metrażem. Dodatkowo, większość lokali posiadać będzie jasną, oddzielną kuchnię. Oprócz niewielkich metraży, w ofercie sprzedaży znajdą się również przestronne, trzypokojowe mieszkania z dwoma balkonami i luksusowe, czteropokojowe lub pięciopokojowe apartamenty z tarasem położone na ostatnim piętrze inwestycji.

  Patio Avenir etap II

  Ul. Szeligowska 7 , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(7.8 km od centrum)
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Osiedle przy Ratuszu
  Oferta archiwalna
  Osiedle Przy Ratuszu poszczycić się może lokalizacją w najlepiej skomunikowanej arterii na Bemowie. Tuż przy ulicy Górczewskiej 228 położone są trzy malownicze dziedzińce, uzyskane dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu budynku w kształcie „grzebienia”. Inwestycja posiada lokale o funkcjonalnych rozkładach, pozwalające na dużą dowolność w aranżacji wymarzonego mieszkania. Z częścią mieszkalną osiedla połączone są rozmieszczone pod całym budynkiem, wygodne miejsca parkingowe. Inwestycja objęta jest całodobowym, dyskretnym monitoringiem, który gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki doskonałej lokalizacji, w pobliżu osiedla znajdują się liczne centra handlowo-rozrywkowe, punkty usługowe, przedszkola i szkoły oraz kluczowe urzędy. Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy oferuje odnowione drogi oraz sprawną komunikację miejską, której dodatkowym atutem będzie planowana II linia metra. Pełen komfort mieszkania zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych i popularnych, warszawskich parków – Górczewska, Sowińskiego i Moczydło. Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Przy Ratuszu. Zainteresowani mogą także skorzystać z usług Działu Aranżacji Wnętrz posiadającego w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

  Osiedle przy Ratuszu

  ul. Górczewska 228 , Górce, Bemowo, Warszawa(7.7 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Osiedle Premium
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE PREMIUM198 funkcjonalnych mieszkańPołożone w centrum BemowaZróżnicowane metraże od 30 m²Doskonała komunikacja z Centrum - autobusy, tramwajePlanowana II linia metraSieć rowerowa VeturiloLiczne sklepy i centra handloweInfrastruktura publiczna: szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowiaLiczne ścieżki rowerowe, parki, tereny sportowe i rekreacyjne

  Osiedle Premium

  ul. gen. T. Pełczyńskiego , Górce, Bemowo, Warszawa(7.2 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Osiedle Kwadry Księżycowej
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kwadry Księżycowej to nie tylko swoboda, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia. To również bogactwo zieleni, niepowtarzalne zachody słońca widoczne jak na dłoni dzięki szerokiej aż po horyzont przestrzeni oraz przenikające światło księżyca rozświetlające tę wyjątkową, otwartą scenerię. Bliskość Kampinoskiego Szlaku Rowerowego wzmaga poczucie bliskości z naturą, zaś zachwycający widok szybowców przecinających niebo, startujących z pobliskiego lotniska, może rozbudzić marzenia i przypomnieć o wolności.Nasze osiedle powstało z myślą o wszystkich – zielone patio oraz ogródki przynależne do mieszkań sytuowanych na parterze umilą czas potrzebny na regenerację po intensywnym dniu, zaś plac zabaw i rekreacji zapewni najmłodszym godziny zabaw w bezpiecznej, pogodnej atmosferze. W obrębie osiedla znajdują się również lokale usługowe – wszystko dla Twojej wygody i zadowolenia.

  Osiedle Kwadry Księżycowej

  ul. Księżycowa , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8.2 km od centrum)
  PROFBUD
 • Nad Jeziorem
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ukończonej inwestycji “Nad Jeziorem”, znajdującej się przy ul. Pełczyńskiego 32. Czekają na Państwa gotowe mieszkania o powierzchni od 43- 115 m2. Jesteśmy gotowi podpisać akt notarialny od ręki.Osiedle “Nad Jeziorem” składa się z sześciu pięciopiętrowych budynków, położonych nad niewielkim, urokliwym jeziorkiem. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, a o bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców dba całodobowa ochrona. Starannie zaprojektowany i zagospodarowany zielenią teren wokół budynków oraz plac zabaw, służą tylko do dyspozycji mieszkańców.Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, funkcjonalność, eleganckie windy oraz reprezentacyjne hole wejściowe powodują, że osiedle “Nad Jeziorem” zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.Niewątpliwą zaletą oferowanych mieszkań są duże okna, w znacznym stopniu rozjaśniające lokale. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub przestronne tarasy, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.Na doskonałą lokalizację osiedla składają się z jednej strony bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych (Fort Blizne i Las Bemowski), z drugiej świetna komunikacja z centrum Warszawy. W odległości 300 m znajduje się pętla tramwajowa oraz autobusowa, skąd możemy w 15 min dostać się do centrum. Ponadto w miejscu pętli planowana jest budowa stacji metra do roku 2012. W okolicy osiedla znajduje się pełna infrastruktura: apteki, szkoły, przedszkola, banki, sklepy, hipermarket Tesco oraz centrum handlowe Wola Park.Oferujemy również lokale usługowe do wynajęcia lub sprzedaży w metrażu od 97-135 m2.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i odwiedzenia tego wyjątkowego osiedla. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu lokale i odpowiemy na wszelkie pytania.

  Nad Jeziorem

  ul. Pełczyńskiego 32 , Górce, Bemowo, Warszawa(7.7 km od centrum)
  Dor Group
 • Conrada 5
  Oferta archiwalna
  FUNKCJONALNE I NIEDROGIE MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACHDogodna lokalizacja z pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Duży wybór sklepów i punktów usługowych. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć do centrum w krótkim czasie.Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobra komunikacja miejska to wygoda życia w mieście. Tereny zielone dzielnicy Bielany oferują miejsce do rekreacji i wypoczynku.Bliskość i szeroki wybór szkół i przedszkoli zapewnia dostęp do edukacji i wykwalifikowanej opieki dla dzieci.Kompaktowe mieszkania dopasowane do potrzeb rynku to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i nieobciążających miesięcznych opłat. A dodatkowo w budynku znajdują się wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie w budynku.

  Conrada 5

  ul. Conrada 5 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(7.2 km od centrum)
  Volumetric Polska Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Bemowa:

Informacje o Bemowie

Na Bemowie dostępnych jest 511 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Bemowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 123 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (31 mieszkań).
 • 2-pokojowe (204 mieszkania).
 • 3-pokojowe (199 mieszkań).
 • 4-pokojowe (59 mieszkań).
 • 5-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Bemowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Bemowie kosztuje 352 000 zł.

W ostatnim czasie w 2 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty na Bemowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: