Patio Avenir etap II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Szeligowska, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Ul. Szeligowska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Patio Avenir etap II

4 zdjęcia

Patio Avenir etap II
Patio Avenir etap II
Patio Avenir etap II
Patio Avenir etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Słupy stanowiące konstrukcję wsporczą dla stropów zaprojektowano jako żelbetowe monolityczne z betonu.

Dach

Stropodach nad najwyższą kondygnacją został zaprojektowany w formie płyty żelbetowej z izolacjami termicznymi i wodoszczelnymi, powłokowymi zgodnie z projektem.

Elewacja

Izolację termiczną elewacji stanowi warstwa styropianu klejona do elewacji. Zastosowano grubość izolacji termicznej 18 cm. Ściany zewnętrzne budynków tynkowane będą jasnym tynkiem z elementami drewnopodobnymi lub tynkiem w ciemnym kolorze. Ściany wewnętrznego dziedzińca dodatkowo na parterze okładane płytkami klinkierowymi firmy KMK Klinkier lub równorzędne.

Stolarka okienna

Okna wykonane z profili PCV, profil pięciokomorowy, zastosowane będą nawiewniki higrosterowalne. Lokalizacja nawiewników w ramie okiennej lub w ścianie zgodnie z projektem. W części okien tzw. "porte-fenetre" część dolna okna stała - nieotwieralna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.

Balkony

Balustrady na słupkach ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo z wypełnieniem z siatki stalowej lub płaskowników malowanych proszkowo. Balustrady pełne (murowane) z pochwytem stalowym malowanym proszkowo. Posadzki wykończone płytkami gresowymi mrozoodpornymi.

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotnie malowane białą farbą.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotnie malowane białą farbą.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, internetowa, instalacja wideodomofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych zaprojektowana została jako wentylacja hybrydowa wywiewana z zastosowaniem urządzeń firmy Aereco (lub równorzędne). Wywiew z łazienek, toalet i kuchni realizowany jest za pomocą kratek wentylacyjnych wyciągowych. Dodatkowo wentylacja okapowa w kuchni.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30000 zł
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Patio Avenir to zespół dwóch, pięciopiętrowych budynków skupiających w sobie 182 mieszkania. W inwestycji znajduje się pełen wachlarz powierzchni mieszkalnych – od 27, 5 m kw. do 96 m kw. Niemal wszystkie mieszkania wyposażone będą w zielone ogródki lub balkony wykończone gresem mrozoodpornym. Kameralny charakter inwestycji uzupełniać będzie wspólne, zielone patio z placem zabaw, będące doskonałym miejscem do odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Inwestycja wykonana zostanie w dwóch etapach. Oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla, a w nim 102 mieszkań, przewidziano na III kwartał 2013 roku. Wszystkie mieszkania charakteryzować będą się komfortowym, funkcjonalnym metrażem. Dodatkowo, większość lokali posiadać będzie jasną, oddzielną kuchnię. Oprócz niewielkich metraży, w ofercie sprzedaży znajdą się również przestronne, trzypokojowe mieszkania z dwoma balkonami i luksusowe, czteropokojowe lub pięciopokojowe apartamenty z tarasem położone na ostatnim piętrze inwestycji.

Inwestycja Patio Avenir etap II znajduje się na Chrzanowie (7.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Patio Avenir etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Patio Avenir etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy, Bemowo przy ul. Szeligowskiej odchodzącej od ul. Połczyńskiej.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Patio Avenir etap II?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio Avenir etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2560 metrów od inwestycji Patio Avenir etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Patio Avenir etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Avenir etap II znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kangurek w odległości 90 m, przedszkole w odległości 250 m, przedszkole w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Patio Avenir etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedicaBaby w odległości 40 m, mjkstomatologia.pl w odległości 60 m, Przychodnia Rodzinna Dr Zdziebłowskiej w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio Avenir etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 290 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Avenir etap II w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się basen, w odległości 470 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: