Osiedle przy Ratuszu

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Górczewska, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Górczewska 228

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle przy Ratuszu

9 zdjęć

Osiedle przy Ratuszu
Osiedle przy Ratuszu
Osiedle przy Ratuszu
Osiedle przy Ratuszu

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Stella

  Osiedle Stella

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Jelonki Południowe, Bemowo, Warszawa
  ul. Człuchowska
  7.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 135-1337 m2
  • Lokali użytkowych: 7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle Przy Ratuszu poszczycić się może lokalizacją w najlepiej skomunikowanej arterii na Bemowie. Tuż przy ulicy Górczewskiej 228 położone są trzy malownicze dziedzińce, uzyskane dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu budynku w kształcie „grzebienia”. Inwestycja posiada lokale o funkcjonalnych rozkładach, pozwalające na dużą dowolność w aranżacji wymarzonego mieszkania. Z częścią mieszkalną osiedla połączone są rozmieszczone pod całym budynkiem, wygodne miejsca parkingowe. Inwestycja objęta jest całodobowym, dyskretnym monitoringiem, który gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki doskonałej lokalizacji, w pobliżu osiedla znajdują się liczne centra handlowo-rozrywkowe, punkty usługowe, przedszkola i szkoły oraz kluczowe urzędy. Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy oferuje odnowione drogi oraz sprawną komunikację miejską, której dodatkowym atutem będzie planowana II linia metra. Pełen komfort mieszkania zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych i popularnych, warszawskich parków – Górczewska, Sowińskiego i Moczydło. Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Przy Ratuszu. Zainteresowani mogą także skorzystać z usług Działu Aranżacji Wnętrz posiadającego w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Osiedle przy Ratuszu znajduje się na Górcach, ul. Górczewska 228 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle przy Ratuszu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 465 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Ratuszu nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 465 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach niewentylowany. Pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej. Odwodnienie poprzez wewnętrzne rury spustowe z podgrzewanymi wpustami. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej.

Elewacja

Wykończona tynkiem mineralnym na siatce, malowana, wykończona cokołem z płytek. Na elewacji elementy ozdobne drewnopodobne.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV rozwieralne( część okien stałych- dostępne do mycia; jeżeli występują dwa skrzydła balkonowe- jedno stałe) dwukolorowe ( od strony lokalu białe). W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania. W pomieszczeniu minimum jeden nawietrzak (okienny lub naścienny wg projektu).

Drzwi zewnętrzne

Drzwi typu Gerda z blokadami antywłamaniowymi klasy C, w miejscach przewidzianych projektem drzwi o podwyższonej odporności ogniowej z samozamykaczem.

Balkony

Balkony, loggie wykończone płytkami gresowymi, antypoślizgowymi, mrozoodpornymi produkcji polskiej. Tarasy wykończone płytami Terazzo. Balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, powlekane ( od strony ulicy Górczewskiej balustrady szklane i wypełnienie loggi systemem szklanym-składanym np. LUMON. Oddzielenia między loggiami w postaci przegrody pełnej drewnopodobnej.

Posadzka

Wylewki cementowe

Ściany

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany w pomieszczeniach mokrych tynk cementowo-wapienny lub gipsowy impregnowany.

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany.

Parapety wewnętrzne

Kamienne.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, instalacja domofonowa z funkcją dzwonka.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna, ewentualnie dodatkowo natrysk; zabudowa GK- zgodnie z katalogiem mieszkań). Bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna trójfazowa).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 29290 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy Ratuszu?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Ratuszu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle przy Ratuszu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Górczewska 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle przy Ratuszu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Ratuszu znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 435 w odległości 350 m, Przedszkole "Puchatek" w odległości 390 m, Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Ratuszu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Ratuszu w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: