Ogrody Włochy - etap III

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Ceny od: 7 550 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy - etap III dostępnych jest 26 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
139 m2
Parter
55 m2
Parter
46 m2
Parter
30 m2
Parter
30 m2
Parter
38 m2
Parter
53 m2
Parter
43 m2
Parter
155 m2
Parter
106 m2
Parter
54 m2
Parter
30 m2
Parter
30 m2
Parter
40 m2
Parter
80 m2
Parter
47 m2
Parter
53 m2
Parter
42 m2
Parter
150 m2
Parter
100 m2
Parter
48 m2
Parter
32 m2
Parter
32 m2
Parter
72 m2
Parter
152 m2
Parter
95 m2
Parter
721 000 zł7 550 zł/m²

Opis Inwestycji

OGRODY WŁOCHY - Inwestycja realizowana pod hasłem BEZPIECZNE "M", gdzie sprzedaz rozpoczyna się po odbiorze budynku do użytkowania ! Ten rzadki system został stworzony w trosce o Państwa bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędnosci w kosztach zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty na "żywo". To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia. Ogrody Włochy (ETAP I oraz II) to inwestycja zrealizowana, zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże lazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna. W budowie III ETAP .W ofercie znajdą sie:mieszkania wybudowane, gotowe do odbiorudo samodzielnego wykończenia lub "pod klucz"I ETAP - sprzedanyII ETAP - sprzedanyIII ETAP - segmenty A,B i C w budowie / planowany odbiór budynku - pazdziernik b.r.Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul.POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus, Ochota.III ETAP - segmenty A,B i C w budowie / planowany odbiór budynku - październik b.r.Cała inwestycja Ogrody Włochy 1,2 i 3 etap składa się z 3 budynków, w których łącznie wybudowano ok. 700 lokali mieszkalnych. W obecnie realizowanym budynku III etapu, tj. segmenty A,B i C dostępnych będzie 300 mieszkań oraz około 25 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, znajdujących się na parterze budynku , widocznych od frontu ulicy Pola Karolińskie oraz równolegle biegnącej Al. 4 Czerwca 1989 r.

Inwestycja Ogrody Włochy - etap III znajduje się na Nowych Włochach, ul. Pola Karolińskie 2 (8.5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Ogrody Włochy - etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych się w 1 budynku wielorodzinnym 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy - etap III pozostało na sprzedaż 26 lokali użytkowych o powierzchniach od 30 do 155 metrów kwadratowych w cenie od 7 550 zł za metr kwadratowy.

Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 300 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 26 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 30 do 155 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 721 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 550 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Włochy - etap III

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko do Centrum miasta. Szybki dojazd (ok.20 - 30 min.). W sąsiedztwie znajdują się piękne tereny zielone, parki, stawy, place zabaw, ścieżki rowerowe, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej. Wszędzie blisko...

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Ogrody Włochy - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy - etap III znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 800m, Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Firma Beta s.c., w odległości 550 m znajduje się Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 550 m znajduje się ANALOGIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się NAFI – Plisy okienne, w odległości 850 m znajduje się Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w odległości 900 m znajduje się Kościół Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1300 m znajduje się Stawy Koziorożca, w odległości 1350 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 11.09.2019

Data aktualizacji: 16.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie