Ogrody Włochy - etap III

- Inwestycja "Ogrody Włochy" 3 ETAP

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy - etap III dostępne są 22 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
131 m²
Parter
U2
53 m²
Parter
U3
46 m²
Parter
U4
60 m²
Parter
U5
38 m²
Parter
U6
53 m²
Parter
U7
42 m²
Parter
U8
161 m²
Parter
U9
110 m²
Parter
U10
47 m²
Parter
U11
60 m²
Parter
U12
40 m²
Parter
U13
80 m²
Parter
U14
47 m²
Parter
U15
53 m²
Parter
U16
43 m²
Parter
U17
148 m²
Parter
U18
107 m²
Parter
U19
39 m²
Parter
U20
64 m²
Parter
U21
103 m²
Parter
U22
121 m²
Parter

Opis Inwestycji

OGRODY WŁOCHY - Inwestycja realizowana pod hasłem BEZPIECZNE "M", gdzie sprzedaż i ofertowanie rozpoczyna się dopiero po odbiorze budynku do użytkowania ! Ten rzadki system został stworzony w trosce o Państwa bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędności w kosztach zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty na "żywo". To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia. Ogrody Włochy (ETAP I oraz II) to inwestycja zrealizowana, zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże łazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna. W budowie III ETAP, Odbiór budynku do użytkowania nastąpi z końcem b.r.W ofercie znajdą się:- LOKALE USŁUGOWE oraz mieszkalne wybudowane, gotowe do odbioru, do samodzielnego wykończenia lub "pod klucz"I ETAP - sprzedanyII ETAP - sprzedanyIII ETAP - segmenty A,B i C w budowieInwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul.POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus, Ochota.III ETAP - segmenty A,B i C w budowie / planowany odbiór budynku - grudzień b.r.Cała inwestycja Ogrody Włochy 1,2 i 3 etap składa się z 3 budynków, w których łącznie wybudowano ok. 700 lokali mieszkalnych. W obecnie realizowanym budynku III etapu, tj. segmenty A,B i C dostępnych będzie 300 mieszkań oraz około 25 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, znajdujących się na parterze budynku , widocznych od frontu ulicy Pola Karolińskie oraz równolegle biegnącej Al. 4 Czerwca 1989 r.

Inwestycja Ogrody Włochy - etap III znajduje się na Nowych Włochach, ul. Pola Karolińskie 2 (8.5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Ogrody Włochy - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 300 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy - etap III pozostały na sprzedaż 22 lokale użytkowe o powierzchniach od 38 do 161 metrów kwadratowych.

Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 300 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 22 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 38 do 161 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Włochy - etap III

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko do Centrum miasta. Szybki dojazd (ok.20 - 30 min.). W sąsiedztwie znajdują się piękne tereny zielone, parki, stawy, place zabaw, ścieżki rowerowe, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej. Wszędzie blisko...

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Ogrody Włochy - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy - etap III znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 800m, Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Firma Beta s.c., w odległości 550 m znajduje się Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 550 m znajduje się ANALOGIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Truskawa Delikatesy Stolicy, w odległości 350 m znajduje się Noodle w Pudle, w odległości 650 m znajduje się Naprawa pralek Jacek Przybysz.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1300 m znajduje się Stawy Koziorożca, w odległości 1350 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 11.09.2019

Data aktualizacji: 15.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie