Apartamenty Nowe Bemowo

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez APM Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 225 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
128,3 m²
Parter
1 183 568 zł9 225 zł/m²
U3
220,59 m²
Parter
2 034 943 zł9 225 zł/m²

Opis Inwestycji

Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się na Górcach, ul. Pełczyńskiego (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 128 do 221 metrów kwadratowych w cenie od 9 225 zł za metr kwadratowy.

Deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 128 do 221 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 183 568 do 2 034 943 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 225 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo

W projektowaniu Osiedli niezwykle ważne jest ich usytuowanie na mapie Warszawy. Kierując się potrzebami naszych Klientów postanowiliśmy zrealizować nowy projekt na Bemowie. Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położona jest w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, m. in. Tesco, Wola Park, Decathlon, rekreacyjnych i sportowych. Wokół Osiedla znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. W pobliżu położony jest również Park Górczewska. Dodatkowo, dzięki gęstej siatce ulic bez problemu dotrą stąd Państwo w każdy zakątek stolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dotrzeć do wszystkich dzielnic Warszawy. Nieopodal Osiedla zaplanowano stacje II linii Metra, które pozwoli ominąć codzienne korki w drodze do pracy i szkoły.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kazubów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: British School Szkoła Języka Angielskiego w odległości 350m, Klub Malucha "BEMUŚ" w odległości 350m, Przedszkole Nr 63 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny Dent-SM, w odległości 150 m znajduje się Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji - Palabra, w odległości 200 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny dr Agnieszka Szcześniak-Topór.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty, w odległości 550 m znajduje się Kościół Św. Łukasza Ewangelisty, w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.Wypożyczalnia Dla Dorosłych i Młodzieży Nr 38.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 300 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 550 m znajduje się Fitness Klub ZDROFIT Bemowo.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie