Lokal Górczewska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Lokal Górczewska dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
Lokal 55
78,08 m²
-
490 000 zł

Opis Inwestycji

Lokal użytkowy bezpośrednio od Dewelopera "Prestige" który realizował Inwestycję przy Górczewskiej 228 . Lokal był z powodzeniem wynajmowany od 15 lat. Ostatnia umowa z najemcą została rozwiązana w celu sprzedaży lokalu.Lokal znajduje się przy dużym osiedlu mieszkaniowym. 300 metrów od pętli autobusowo - tramwajowej i stacji metra Górczewska 228Lokal może być sprzedany z 0% stawką VAT.Lokal w dwóch poziomachPoprzedni Najemcy- Instytucja Finansowa- Szkoła językowa dla dzieci wraz z świetlicą- Fryzjer /Gabinet Kosmetyczny

Inwestycja Lokal Górczewska znajduje się na Górcach, Górczewska 228/55 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Lokal Górczewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2004 roku.

Aktualnie w inwestycji Lokal Górczewska pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Deweloper Prestige nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2003 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2004 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 78 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 490 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lokal Górczewska

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokal Górczewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Lokal Górczewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Górczewska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Górczewska znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 435 w odległości 360 m, Przedszkole "Puchatek" w odległości 390 m, Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokal Górczewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Rasta, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokal Górczewska w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich.

Data publikacji: 27.09.2019

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie