Nad Jeziorem

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Pełczyńskiego 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nad Jeziorem

7 zdjęć

Nad Jeziorem
Nad Jeziorem
Nad Jeziorem
Nad Jeziorem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 291 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ukończonej inwestycji “Nad Jeziorem”, znajdującej się przy ul. Pełczyńskiego 32. Czekają na Państwa gotowe mieszkania o powierzchni od 43- 115 m2. Jesteśmy gotowi podpisać akt notarialny od ręki.

Osiedle “Nad Jeziorem” składa się z sześciu pięciopiętrowych budynków, położonych nad niewielkim, urokliwym jeziorkiem. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, a o bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców dba całodobowa ochrona. Starannie zaprojektowany i zagospodarowany zielenią teren wokół budynków oraz plac zabaw, służą tylko do dyspozycji mieszkańców.Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, funkcjonalność, eleganckie windy oraz reprezentacyjne hole wejściowe powodują, że osiedle “Nad Jeziorem” zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.Niewątpliwą zaletą oferowanych mieszkań są duże okna, w znacznym stopniu rozjaśniające lokale. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub przestronne tarasy, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.Na doskonałą lokalizację osiedla składają się z jednej strony bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych (Fort Blizne i Las Bemowski), z drugiej świetna komunikacja z centrum Warszawy. W odległości 300 m znajduje się pętla tramwajowa oraz autobusowa, skąd możemy w 15 min dostać się do centrum. Ponadto w miejscu pętli planowana jest budowa stacji metra do roku 2012. W okolicy osiedla znajduje się pełna infrastruktura: apteki, szkoły, przedszkola, banki, sklepy, hipermarket Tesco oraz centrum handlowe Wola Park.Oferujemy również lokale usługowe do wynajęcia lub sprzedaży w metrażu od 97-135 m2.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i odwiedzenia tego wyjątkowego osiedla. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu lokale i odpowiemy na wszelkie pytania.

Inwestycja Nad Jeziorem znajduje się na Górcach, ul. Pełczyńskiego 32 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dor Group.

Inwestycja Nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 291 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nad Jeziorem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dor Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nad Jeziorem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad Jeziorem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Nad Jeziorem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narwik 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nad Jeziorem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Jeziorem znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Puchatek" w odległości 130 m, Przedszkole Nr 435 w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole "Jaśkowo" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad Jeziorem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 600 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Jeziorem w odległości 320 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Górcach

Oferty na Górcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: