Bemo Park

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Oławska, oferowane bezpośrednio przez P.H.U. Partner

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 1

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Bemo Park

6 zdjęć

Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Awangarda

  Osiedle Awangarda

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Fort Bema, Bemowo, Warszawa
  ul. Waldorffa 41
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 157 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Pomarańczarnia
  od: 10 000 zł/m2

  Pomarańczarnia

  Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

  Lokal użytkowy Młynów, Wola, Warszawa
  ul. Wawrzyszewska 11
  3.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 186 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

Bemo Park logo

Sukces Twojego biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokal usługowy, w obrębie którego prowadzisz swoją działalność. Elegancji, dobrze zlokalizowany, dostosowany do potrzeb danej działalności stanowi najlepszą wizytówkę firmy, kusząc klientów poszukujących określonej jakości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców oferujemy wysokiej klasy lokale usługowe usytuowane w kluczowych lokalizacjach w mieście. Nasze lokale usługowe mieszczą się w nowoczesnych obiektach budowlanych o ciekawej architekturze. Są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, jednocześnie oferując swobodę aranżacji przestrzeni pod wykonywaną działalność gospodarczą.

Klientów poszukujących lokali usługowych w wybranych lokalizacjach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Lokale oferujemy w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.

Inwestycja Bemo Park znajduje się na Bemowie Lotnisku, ul. Oławska 1 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U. Partner.

Inwestycja Bemo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Bemo Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.H.U. Partner przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wszystko pod ręką Bemowo to doskonały kompromis między życiem w stolicy i na jej przedmieściach. Spokojne, zielone otoczenie współgra tu z wielkomiejską zabudową i infrastrukturą. Bemo Park jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami, a to dzięki pętli tramwajowej i autobusowej która znajduje się zaledwie po przeciwnej stronie ulicy. Stąd szybko dojedziesz na Wolę, Stare Miasto, Gocławek, Służew i do innych zakątków Warszawy. Nie musisz zatem rezygnować z udogodnień wielkiego miasta – wszędzie jest bliżej, niż Ci się wydaje!

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bemo Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bemo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Bemo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowe Bemowo 14.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bemo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 w odległości 140 m, Presto Szkoła Muzyczna I st. w odległości 140 m, Artystyczno-Językowe "Super Przedszkole" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bemo Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 360 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 490 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.02.2021
Data aktualizacji: 07.02.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: