Bemo Park

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Oławska, oferowane bezpośrednio przez P.H.U. Partner

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 1
Ceny od: 11 250 zł netto/m2
Bemo Park

6 zdjęć

Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park
Bemo Park

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Bemo Park dostępna jest 1 oferta

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
Placówka oświaty / Przedszkole
788,63 m²
Parter
PROMOCJA8 872 088 zł

Opis Inwestycji

Bemo Park logo

Sukces Twojego biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokal usługowy, w obrębie którego prowadzisz swoją działalność. Elegancji, dobrze zlokalizowany, dostosowany do potrzeb danej działalności stanowi najlepszą wizytówkę firmy, kusząc klientów poszukujących określonej jakości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców oferujemy wysokiej klasy lokale usługowe usytuowane w kluczowych lokalizacjach w mieście. Nasze lokale usługowe mieszczą się w nowoczesnych obiektach budowlanych o ciekawej architekturze. Są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, jednocześnie oferując swobodę aranżacji przestrzeni pod wykonywaną działalność gospodarczą.

Klientów poszukujących lokali usługowych w wybranych lokalizacjach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Lokale oferujemy w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.

Inwestycja Bemo Park znajduje się na Bemowie Lotnisku, ul. Oławska 1 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U. Partner.

Inwestycja Bemo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Bemo Park w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 789 metrów kwadratowych, w cenie od 11 250 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli P.H.U. Partner przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
789 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się na poziomie 8 872 088 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 11 250 zł/m².
Opis płatności:
zgodnie z etapami budowy podanymi w prospekcie informacyjnym.
Warunki rezerwacji:
rezerwacja bezpłatna do 2 dni, umowa rezerwacyjna z wpłatą kwoty 10.000 zł w ciągu od 3-7 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wszystko pod ręką Bemowo to doskonały kompromis między życiem w stolicy i na jej przedmieściach. Spokojne, zielone otoczenie współgra tu z wielkomiejską zabudową i infrastrukturą. Bemo Park jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami, a to dzięki pętli tramwajowej i autobusowej która znajduje się zaledwie po przeciwnej stronie ulicy. Stąd szybko dojedziesz na Wolę, Stare Miasto, Gocławek, Służew i do innych zakątków Warszawy. Nie musisz zatem rezygnować z udogodnień wielkiego miasta – wszędzie jest bliżej, niż Ci się wydaje!

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bemo Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bemo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Bemo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowe Bemowo 07.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bemo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 w odległości 140 m, Presto Szkoła Muzyczna I st. w odległości 140 m, Artystyczno-Językowe "Super Przedszkole" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bemo Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet urologiczny eMKa w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bemo Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Centrum Handlowe Bemowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bemo Park w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.02.2021
Data aktualizacji: 20.10.2021
Bemo Park logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Oławska 1, 01-494 Warszawa-Bemowo

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: