Człuchowska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Świetlików, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwest

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Świetlików 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Człuchowska

4 zdjęcia

Człuchowska
Człuchowska
Człuchowska
Człuchowska

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Stella

  Osiedle Stella

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Jelonki Południowe, Bemowo, Warszawa
  ul. Człuchowska
  7.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 135-1337 m2
  • Lokali użytkowych: 7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

MIEJSCEJest takie miejsce w Warszawie, gdzie można jednocześnie być blisko natury i czuć puls miasta. A to wszystko w przystępnej cenie oferującej życie na wysokim poziomie. I to dosłownie, bo takie właśnie są mieszkania na naszej inwestycji przy ulicy Świetlików, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Człuchowskiej na Bemowie Projektowany budynek zlokalizowany będzie na działce przy ul. Człuchowskiej w Warszawie (dokładna lokalizacja działki, to róg ul. Człuchowskiej i Świetlików), na terenie Dzielnicy Bemowo. Bemowo wyróżnia się doskonałą zieloną lokalizacją na mapie stolicy, dynamicznie rozwijająca się dzielnica zapewniająca wiele udogodnień i atrakcji zwłaszcza młodym ludziom. Nie czuje się tutaj zgiełku centrum miasta, a dzięki sprawnej komunikacji można szybko przemieścić się do wybranego miejsca Warszawy. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa jak i również tramwajowa. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej i spokojnej okolicy BUDYNEK

Budynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie  jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa.  STRUKTURA  Na kondygnacji -1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 16 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe – wyposażone w platformy parkingowe) . Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowane są 2 lokale usługowe z ogródkami, garaż z jednym miejscem postojowym dla inwalidów oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku. Na kondygnacji od II do VI zaprojektowanych jest po 3 lokale na każdej z nich. Dostępne  są mieszkania 3 pokojowe od 54 do 62 m2 w różnych wariantach funkcjonalnych. Wyjątkowym atutem i atrakcją budynku mieszkaniowego bedzie dostępny dla mieszkańców zielony ogród urządzony na dachu budynku.Termin oddania budynku I kw. 2013 r

Inwestycja Człuchowska znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Świetlików 11 (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Człuchowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Człuchowska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Taras dachowy dostępny dla wszystkich właścicieli.

Elewacja

Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną.

Stolarka okienna

Okna PCV, 8-komorowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – Gerda, antywłamaniowe.

Balkony

Wykończenie balkonów – gres mrozoodporny.

Posadzka

Szlichta podłogowa.

Ściany

Tynk i malowane jednokrotnie biało.

Sufity

Tynk i malowane jednokrotnie biało.

Parapety zewnętrzne

Z blachy obrabianej i pochwyty ze stali nierdzewnej.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacje teletechniczne.

Ogrzewanie

Z własnej kotłowni.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc): zakup obowiązkowy.. Cena: 25000 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Bemowo, przy ul. Człuchowskiej.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Człuchowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Człuchowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Człuchowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Raginisa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Człuchowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Człuchowska znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 98 w odległości 320 m, PRZEDSZKOLE "MAŁY EUROPEJCZYK" w odległości 340 m, Przedszkole 320 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Człuchowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Człuchowska w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 05.01.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: