Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Lublin

37 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 451 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Centrum Prusa Twins
  2 kw. 2024
  W odpowiedzi na niespotykane zainteresowanie mieszkaniami przy ul. Bolesława Prusa w Lublinie, spółka Centrum Prusa Andrzej Lenartowicz i Jan Starownik spółka komandytowa dedykuje dla swoich klientów bliźniaczy projekt. W bezpośrednim sąsiedztwie domu studenta położonym przy ul. B.Prusa 8b, zlecono zaprojektowanie oraz wybudowanie budynku o nazwie „Twins”. Całość przedsięwzięcia zlecono znanemu lubelskiemu wykonawcy Edach sp. z o.o. sp.k.. W reakcji na oczekiwania rynku lubelskiego zespół architektów znanej lubelskiej Pracowni Architektonicznej AKM zaprojektował kameralny, nowoczesny budynek stanowiący bliźniaczą całość z już istniejącym akademikiem. W ofercie znaleźć można 36 funkcjonalnych mieszkań z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 33 do 53 m2.

  Centrum Prusa Twins

  ul. Prusa 6 , Lublin(1 km od centrum)
  Centrum Prusa A. Lenartowicz i J. Starownik sp. K.
 • North Park
  1 kw. 2024
  NORTH PARK Zielone serce Lublina to apartamenty, mieszkania, lokale inwestycyjne z prywatnym ogrodem. Wymarzona, wielofunkcyjna i bezpieczna przestrzeń w centrum Lublina.W budynku, który powstaje przy ul. Północnej 27 w Lublinie, znajdzie się łącznie 159 lokali. Budowa rozpoczyna się w drugim kwartale b.r. Apartamentowiec wraz z prywatnym ogrodem zostanie zrealizowany w jednym etapie. W 12-kondygnacyjnym budynku znajdują się mieszkania od 26 m2 do 122 m2. Do dyspozycji będzie również dwukondygnacyjny parking na 71 miejsc postojowych.Ogromna zaletą budynku jest jego nowoczesna architektura i prestiżowa lokalizacja. Duże okna zapewnią bardzo dobry dostęp do światła dziennego a na wyższych kondygnacjach piękny widok na panoramę Lublina.Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie sąsiadów i znajomych? Tak, to możliwe! W części ogrodowej plac integracyjny do oglądania wydarzeń kulturalnych i sportowych, organizacji bezpiecznych imprez na świeżym powietrzu dla dzieci plac zabaw i Twoje miejsce na wypoczynek, spacery i trening na 3000 m kw. Przestrzeń wyposażona w ławki, stoliki i pergole wśród wyciszającej roślinności.To Twoje miejsce na wypoczynek, spacery i trening.

  North Park

  od 9 401 zł/m2
  ul. Północna 27 , Lublin(1.3 km od centrum)
  EDACH Sp. z o.o. Sp.k.
 • Zeus Apartments - mini apartamenty pod klucz
  3 kw. 2023
  JEDYNA TAKA INWESTYCJAZeus Apartments to innowacyjny projekt oparty o potrzeby wymagających klientów. Oferujemy do sprzedaży mini apartamenty oraz apartamenty wykończone pod klucz w wysokim standardzie, z szerokim zakresem udogodnień, takich jak Internet światłowodowy, klimatyzacja czy podziemny parking. W trosce o zagranicznych lokatorów udostępniamy mieszkańcom Zeus Apartments całodobową wielojęzyczną recepcję. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest także jej lokalizacja w pobliżu Galerii Olimp oraz dobre skomunikowanie z kluczowymi punktami na mapie Lublina (uczelnie, centrum, obwodnica miasta, lotnisko).

  Zeus Apartments - mini apartamenty pod klucz

  al. Spółdzielczości Pracy 36 , Lublin(2.4 km od centrum)
  Transhurt Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sowińskiego Apartments
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy Sowińskiego to krok w przyszłość. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, dbałość o każdy szczegół to cechy wyróżniające tę inwestycję.Apartamenty Sowińskiego to nowoczesny, 7-kondygnacyjny budynek przy ul. Sowińskiego. W budynku znajdować się będzie 77 mieszkań oraz 5 lokali użytkowych.To idealna inwestycja dla ludzi, którzy cenią sobie wysoki standard, komfort i nowoczesny styl.Mieszkania na ostatnim piętrze budynku, kuszą niezwykłym widokiem na zielone tereny ulicy Głębokiej. Na niższych kondygnacjach budynku zaprojektowane zostały kameralne loggie.Kompaktowa, dobrze zaprojektowana przestrzeń dostępnych mieszkań, zapewni komfort mieszkania nawet najbardziej wymagającym klientom. Bardzo ważnym elementem będą wygodne i funkcjonalne przestrzenie wspólne.Zachęca także jego ergonomiczność i wygoda użytkowania. Mieszkańcy będą mogli skorzystać zarówno z miejsc parkingowych w garażu podziemnym jak i naziemnym. Parking naziemny będzie wyposażony w zewnętrzną stację ładowania pojazdów elektrycznych.

  Sowińskiego Apartments

  od 10 455 zł/m2
  ul. Sowińskiego/Wyczółkowskiego , Lublin(2.1 km od centrum)
  Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J.
 • Osiedle Marina
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE MARINA – TWOJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃROZPOZNAWALNOŚĆ MARKINasza nowa inwestycja to kompleks 5 budynków mieszkalnych. Swoją formą nawiązują do projektów realizowanych juz wcześniej pod marką WIKANA. Nowoczesna bryła, jasne elewacje i akcenty w żywych kolorach to elementy, na które klienci mogą liczyć również w tym przypadku. Niepowtarzalny charakter zaś jak zwykle nadadzą detale, które umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, w tym przypadku pozwolą odnaleźć nawiązania do śródziemnomorskiej osady.UNIKALNA OFERTAUnikalne w skali całego miasta będzie położenie inwestycji. Bliskość Zalewu Zemborzyckiego, stanowi nie lada gratkę dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym to ważny element stylu życia. Znaczenie rekreacyjno-wypoczynkowe tej okolicy rośnie z roku na rok dzięki inicjatywie władz miasta i zaangażowaniu coraz większych środków finansowych. Nowa ścieżka rowerowa, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy to atrakcje, które staną się synonimem nie tylko weekendowych wypadów za miasto, ale popołudniowego relaksu.ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIAW każdym z budynków zaplanowano część mieszkaniową, w której znajdzie się 48 mieszkań o powierzchniach od 36 do 74 m2 oraz część usługową zlokalizowaną na parterze każdego z nich. Lokale usługowe o metrażach od 52 do 98 m2 (z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym i sanitariatem) pozwolą w tej atrakcyjnej lokalizacji zabezpieczyć wszystkie potrzeby mieszkańców i stworzyć harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkalny. W budynkach znajdą się dodatkowo miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz boksy garażowe.Nasze atuty: – nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne – niska zabudowa – pełne zagospodarowanie terenu – szeroki wybór mieszkań – funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni – piwnice, garaże i miejsca postojowe – gwarantowane ceny – doskonały widok na Zalew Zemborzycki

  Osiedle Marina

  od 3 900 zł/m2
  ul. Żeglarska , Lublin(5.9 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Nowa Nałęczowska
  Oferta archiwalna
  IDEALNA INWESTYCJAProjektowana inwestycja Nowa Nałęczowska stanowi kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Planowana inwestycja będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic. Nasza inwestycja od północy sąsiaduje z ul. Nałęczowską, od zachodu zaś z ulicą Morwową.DOBRZE ZAPLANOWANA INWESTYCJANowa Nałęczowska to elegancki styl i kompozycja budynków, które zostały zaprojektowane równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków każdy w kształcie litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.Elewacje od strony ul. Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią zarówno bryły, jak i w kompozycji materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo zostały podkreślone poprzez wstawkę z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoki standard wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia.Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych. Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.Nowa Nałęczowska - to zespół dwóch budynków, liczących po 7 kondygnacji nadziemnych każdy oraz garaż podziemny dwupoziomowy.W budynku nr 1 proponujemy :169 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.W budynku nr 2 proponujemy :154 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie. W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań. W garażu znajduje się 336 miejsc postojowych na poziomie -1 i -2. Wydzielone są stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych na każdym poziomie. Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania z rynku pierwotnego, pozwalające efektywnie wykorzystać przestrzeń. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc pracowników biura sprzedaży w zapoznawaniu się z propozycją nowych mieszkań i lokali usługowych.LOKALE USŁUGOWEW naszym kompleksie mieszkalnym znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane tak, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

  Nowa Nałęczowska

  ul. Nałęczowska 20, 22 , Lublin(3.8 km od centrum)
  Nowa Nałęczowska
 • Racławickie 28A
  Oferta archiwalna
  Budynek zlokalizowany jest w Dzielnicy Rury Brygidkowskie w Lublinie. Jest to budynek 6 kondygnacyjny, usytuowany bezpośrednio wzdłuż ulicy w otoczeniu zabudowy mieszkalnej i usługowej. Ściana budynku wzdłuż ul. Al. Racławickie tworzy pierzeję. Środkowa część jest nieznacznie wycofana względem linii zabudowy. Kompozycja elewacji jest regularna, okna wraz z blendami tworzą powtarzalny element porządkujący główną elewację, nadając jej miejski charakter.Wejścia do budynku, a także do usytuowanych w parterach usług dostępne są bezpośrednio z chodnika. Kondygnacje naziemne przeznaczone są na funkcję mieszkalną o powierzchni mieszkań od 25-76 m2. Na kondygnacjach 2-5 znajdują się ponadto lokale usługowe tzw. usługi nieuciążliwe. Budynek wyposażony jest w 4 trzony komunikacyjne – klatki schodowe wraz z zespołami wind dostępne bezpośrednio od strony ulicy poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.Na parterze budynku oraz od strony uliczki osiedlowej zaprojektowano usługi dostępne bezpośrednio z chodnika wzdłuż ulic. Powierzchnie usługowe podzielone zostały na niezależne zespoły, każdy z niezależnym wejściem i węzłem sanitarnym. Projekt nie obejmuje docelowej aranżacji powierzchni usługowych, która będzie wymagała szczegółowych rozwiązań projektowych uwzględniających wymogi użytkownika i akceptacji rzeczoznawców p.poż, sanepid i bhp.Wejścia do budynku znajdują się od ulicy Al. Racławickich, dojazd od strony ulicy wewnętrznej. Przy zjeździe do garaży podziemnych oraz wejściu do klatki 4 zlokalizowano pomieszczenia śmietników dostępne z poziomu dojazdów. Lokalizacja śmietników jak i ich wielkość zgodna z przepisami i umożliwiająca segregację odpadów.Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.

  Racławickie 28A

  Aleje Racławickie 28 , Lublin(2.4 km od centrum)
  Nowa Nałęczowska
 • Nowe Ogrody
  Oferta archiwalna
  Realizacja inwestycji:Termin realizacji Etapu I /części A i B1. W styczniu 2017 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do mieszkań zostały wydane.Termin realizacji Etapu II /część B2 budynku B - w styczniu 2018 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do mieszkań i lokali usługowych zostały wydane.CO WYRÓŻNIA „NOWE OGRODY”KOMFORT, PRESTIŻ I BEZPIECZEŃSTWO to priorytety, które przyjęliśmyprojektując „Nowe Ogrody”.Budynek zawiera elementy najnowszych trendów w architekturze, jak również rozwiązuje funkcje obecnych standardów życia. Z tego względu przez dłuższy czas nie będzie go dotyczyć proces zużycia technicznego czy funkcjonalnego, będzie to miało wpływ na utrzymanie wysokiej ceny rynkowej nieruchomości.1. Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchomości prywatny ogród o pow. ok. 2000 m² z nasadzeniami dekoracyjnymi wraz z placem zabaw oraz suchym oczkiem wodnym otoczonym dekiem drewnianym wraz z oświetleniem dekoracyjnym. Wyjątkowe w tym rejonie rozwiązanie realizacji ogrodu poza płytą garażową umożliwiło dokonanie głębokich nasadzeń dających cień w czasie letniego wypoczynku.2. Lokale mieszkalne mają wysokość 270 lub 300 cm.3. Wydzielone prywatne ogrody mieszkań parteru w zamkniętych strefach dostępu.4. Apartamenty na 5, 6 i 7 kondygnacji posiadają tarasy o powierzchni od 20 do 100 m².5. Wszystkie salony posiadają spektakularne przeszklenia. Mieszkania i apartamenty posiadają drewnianą stolarkę okienną. Tego rodzaju technologia jest najodpowiedniejsza na nasze warunki klimatyczne.6. Posadzki balkonów i tarasów zaprojektowano w technologii wentylowanej i wyłożono je kamiennymi płytami terazzo lub deskami tarasowymi.7. Komfort akustyczny zapewniają specjalnie izolowane stropy, które tłumią hałas dwukrotnie skuteczniej niż stosowane standardowo. Szyby windowe nie stykają się ze ścianami mieszkań.8. Na wybranych kondygnacjach drzwi wejściowe do mieszkań wykończone panelami pokrytymi naturalnymi fornirami.9. Klatki schodowe i holle zaprojektowano z dbałością o detal architektoniczny. Szafki instalacyjne, skrzynki na listy i oprawy oświetleniowe zlicowano z powierzchniami ścian i sufitów. Posadzki trzech najwyższych kondygnacji wyłożono dębowym parkietem z wtopionymi wycieraczkami. Ściany holli parterów wyłożono lustrami.10. Zaprojektowano zintegrowany system bezpieczeństwa dostępu oraz system zewnętrznego i wewnętrznego stałego monitoringu.11. Budynek posiada w częściach wspólnych wyłącznie energooszczędny system oświetlenia LED. Każda łazienka posiada specjalne gniazda do zasilania podgrzewania podłogowego. Apartament na najwyższej kondygnacji wyposażono w preinstalację klimatyzacji.12. Część elewacji zaprojektowano w systemach wentylacyjnych z wykończeniem płytami HPL.Na części elewacji zastosowano specjalne tynki z biocydami zapewniającymi nieporastanie glonami oraz nowoczesne systemy BSO z wykorzystaniem ciemniejszej kolorystyki.Cała inwestycja realizowana będzie w ramach Generalnego Wykonawstwa przez P.W. Sanitex Sp. z o.o.Firma P. W. Sanitex Sp. z o.o. jest jedną z największych firm ogólnobudowlanych w regionie, która w ramach Generalnego Wykonawstwa realizowała m. in.:1. Apartamenty przy ulicy Górnej2. Apartamentowiec przy ulicy 3 Maja 73. Rezydencję Panorama przy ulicy Filaretów4. Osiedle Wiśniowy Sad na Czubach

  Nowe Ogrody

  ul. Kryształowa , Lublin(5.5 km od centrum)
  Sanitex Development
 • Osiedle Marina B
  Oferta archiwalna
  Twoja bezpieczna przystań„Osiedle Marina B”, to zupełnie nowa odsłona inwestycji realizowanej przez Grupę Kapitałową WIKANA w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Nowoczesny design w eleganckim wydaniu oraz wysoka estetyka wykonania, to cechy wyróżniające projekt na tle innych inwestycji. W ramach kompleksu docelowo powstanie osiem budynków o zróżnicowanej zabudowie i szeroką gamą mieszkań do wyboru.Atrakcyjna lokalizacja, bliskość usług oraz przemyślane zagospodarowanie terenu, to tylko kilka z dodatkowych atutów inwestycji.W pierwszym etapie „Osiedla Marina B” zostanie zrealizowanych sześć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z dwoma zamkniętymi garażami wielostanowiskowymi, windami oraz komórkami lokatorskimi. W każdym budynku zostanie zrealizowanych 16 lokali, w tym mieszkania o zróżnicowanych układach w metrażach od 30,73 m2 do 61,62 m2. Elementem wyróżniającym będą przestronne, przeszklone balkony.ESTETYKA WYKONANIANowoczesna bryła i jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklonymi balkonami, to elementy, które nadają „Osiedlu Marina B” wyjątkowej elegancji. Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni. Teren wokół Osiedla został zaprojektowany tak, aby idealnie komponował się z budynkami, a przy tym stanowił funkcjonalne i przyjemne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Wśród licznych terenów zielonych, znajdą się: ławki, oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw.

  Osiedle Marina B

  ul. Żeglarska , Lublin(5.9 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Mieszkania na Miasteczku Akademickim
  Oferta archiwalna

  Mieszkania na Miasteczku Akademickim

  ul. Miasteczko Akademickie , Lublin(2.4 km od centrum)
  3KLUCZE s.c.
 • Jantarowa 8
  Oferta archiwalna
  Inwestycja powstaje przy ulicy Jantarowej, w intensywnie rozwijającej się części Lublina - dzielnicy Węglinek. Docelowo, osiedle stanowić będzie zespół czterech budynków wielorodzinnych.Bliskość alei Jana Pawła II zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do obiektów handlowo-usługowych takich jak sklepy, hipermarkety, przedszkola, szkoły czy urzędy.W budynku B zaprojektowano 30 mieszkań o powierzchni od 37 mkw do 75 mkw, w kondygnacji podziemnej - garaże i komórki lokatorskie. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu parteru. Winda zapewnia komunikację ze wszystkimi kondygnacjami, włącznie z podziemnym garażem.Mieszkania na parterze posiadają wyodrębnione ogródki, zaś mieszkania na piętrach – balkony.

  Jantarowa 8

  od 5 000 zł/m2
  ul. Jantarowa 8 , Lublin(5.8 km od centrum)
  Terpiłowski Development
 • Chabrowa 10
  Oferta archiwalna
  OKAZJA. ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY. BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ POŚREDNIKÓW.Lokal użytkowy – Sławin, ul. Chabrowa 10 - 61.06 m2 – Parter.Cena 326 671 tys, 5350 zł/m2 – do negocjacji.Tytuł prawny– własność, księga wieczysta. Lokal w stanie deweloperskim z możliwością dowolnej aranżacji!Lokal składa się z czterech osobnych pomieszczeń: 17,05m2, 11,13m2, 9,19m2, 7,50m2 oraz holu – 11,59m2 i łazienki z WC – 4,59m2.Lokal idealny na działalność usługową: biuro, gabinet lekarski, gabinet dentystyczny, fryzjer, zakład kosmetyczny, kancelaria prawna itp. Lokal o powierzchni 61,06m2 mieści się na parterze w niedawno oddanym do użytku budynku. Zlokalizowany jest w dzielnicy Sławin przy ul. Chabrowej 10. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 24 000 zł.

  Chabrowa 10

  ul. Chabrowa 10 , Lublin(5.7 km od centrum)
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Apartamenty FillHouse
  Oferta archiwalna
  Apartamenty FillHouse to 8 mieszkań i jeden lokal usługowy na 3 piętrach. W każdym mieszkaniu znajduje się od 2 do 7 balkonów, nadających całej budowli wyjątkowy, otwarty charakter. Każde z mieszkań posiada również własną komórkę lokatorską. Pod budynkiem znajduje się 11-sto stanowiskowy garaż podziemny, a w samym budynku winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Dzięki tak małej liczbie mieszkań w budynku panuje kameralna atmosfera. To kompromis miedzy domem wielorodzinnym a blokiem. To większa wygoda i poczucie bezpieczeństwa, lepsze kontakty miedzy mieszkańcami i łatwiejsze podejmowanie decyzji jako wspólnota. Niewątpliwym atutem jest ciekawa architektura budynku oraz rozkład samych mieszkań, które dzięki orientacji zachodniej są doskonale nasłonecznione.

  Apartamenty FillHouse

  od 1 500 zł/m2
  ul. Berylowa/Kryształowa , Lublin(5.7 km od centrum)
  FillHouse Development
 • Active Residence
  Oferta archiwalna
  Active Residence - to apartamentowiec, którego projekt pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Tworząc ten unikalny i wyjątkowy projekt, położono szczególny nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów – zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz “zielone dywany” z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Oferujemy Państwu ponad standardową wysokość kondygnacji mieszkalnej. Do części apartamentów, wszystkich Penthausów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji. Część Apartamentów i wszystkie Penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Wszystkie Penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach będzie zamontowany wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek będzie posiadał wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej (trzyszybowej).Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza - parter - będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.W apartamentowcu będą znajdowały się Penthouse’y i Apartamenty o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw., co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

  Active Residence

  ul. Leszczyńskiego , Lublin(1.8 km od centrum)
  Active Residence
 • Zamojska od Nowa
  Oferta archiwalna
  --- INWESTYCJA ZAKOŃCZONA ---Zobacz film: https://youtu.be/zaK9nO8awdYNOWE LOKALE USŁUGOWE w Centrum Miasta (400m od Bramy Krakowskiej)Zamojska od Nowa to doskonale usytuowana, nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej.Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta i jest położony przy dużym szlaku komunikacyjnym, przy ul. Zamojskiej 8 - otwiera pierzeję zabytkowej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.Jego największe zalety to lokalizacja z dobrym dojazdem i dużą ilością miejsc parkingowych wzdłuż ulicy.Na parterze zaprojektowano lokale usługowo–handlowe z wejściami bezpośrednio od strony ul. Zamojskiej oraz ul. Farbiarskiej, a także od łączącego obie ulice chodnika, biegnącego wzdłuż budynku.Oferta obejmuje prawie 650 m² powierzchni o podwyższonym standardzie wykończenia, podzielonej na kilka lokali.Deweloper przygotował również miejsca parkingowe (poziom -1) oraz windę łączącą je z parterem.Garaż podziemny oraz dużo miejsc parkingowych przed lokalem wzdłuż wyremontowanej ulicy Farbiarskiej zapewnią łatwość w parkowaniu dla pracowników i klientów.Kolejne dwie kondygnacje naziemne to przestrzeń wielorodzinna: 24 nowoczesne mieszkania, o różnorodnym układzie. Połowa z nich to unikatowe, dwupoziomowe apartamenty - propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań.Połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami stwarza niepowtarzalny klimat budynku.

  Zamojska od Nowa

  od 6 000 zł/m2
  ul. Zamojska 8 , Lublin(0.5 km od centrum)
  Zamojska od Nowa S.C.
 • Czechowska 3
  Oferta archiwalna
  Apartamenty w ścisłym centrum miasta.W naszej ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne kawalerki jak i przestronne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Długo szukaliśmy najlepszych rozwiązań, tak żeby oddać w Twoje ręce produkt najwyższej klasy.W inwestycji przewidziano również dwa lokale użytkowe.

  Czechowska 3

  ul. Czechowska 3 , Lublin(1.1 km od centrum)
  Tim Development Sp. z o.o.
 • Szafirowa
  Oferta archiwalna
  Dzielnica Czuby, osiedle Poręba – to naturalnie ukształtowane tereny wyżynne, bogate we wzniesienia, otoczone wszechobecną zielenią. Wrażenie to wzmaga sąsiedztwo z kompleksem leśnym – Stary Gaj, wąwozem z Parkiem im. Jana Pawła II, gdzie mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się terenami rekreacyjnymi.

  Szafirowa

  od 5 500 zł/m2
  ul. Szafirowa , Lublin(4.9 km od centrum)
  Szafirowa Sp. z o.o. Sp.K.
 • Leonówka budynek 1
  Oferta archiwalna
  Prestiżowe osiedle składające się z dziewięciu budynków wielorodzinnych mieszczące się w lubelskiej dzielnicy Botanik. Lenówka spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Nowoczesna architektura zabudowań połączona z przyjaznym zagospodarowaniem zielenią zapewni poczucie komfortu oraz wygody życia codziennego. Budynki w jasnych barwach, dogodne alejki spacerowe oraz zielone tereny doskonale służyć będą mieszkańcom pragnącym odpoczynku od miejskiego szumu.Przemyślane projekty rozkładu mieszkań gwarantują łatwą i funkcjonalną aranżację wnętrz. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Osiedle Leonówka wyróżnia przekrój dostępnych metraży lokali, od mieszkań jedno-, dwupokojowych do większych nawet czteropokojowych. Udogodnieniem są miejsca parkingowe zewnętrzne oraz pod budynkami. Dla najmłodszych zapewni miejsce zabaw i aktywnego wypoczynku.Wymarzone mieszkanie w przyjaznym miejscu to zalety osiedla Leonówka. Lokalizacja osiedla w dogodnym połączeniu z centrum miasta, w pobliżu znajdują się sklepy a także punkty usługowe. Jednocześnie otaczająca osiedle zieleń tworzy oazę relaksu.

  Leonówka budynek 1

  ul. Relaksowa 15 , Lublin(3.8 km od centrum)
  Chrzanowscy Development
 • Witosa II
  Oferta archiwalna
  Witosa II:- Pow. całkowita 3500 m kw.- 4 kondygnacje naziemne, 1podziemna- 50 miejsc postojowych obok budynku, 30 pod budynkiem

  Witosa II

  Ul. Witosa 16- 18 , Lublin(2.9 km od centrum)
  „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.
 • Wapowskiego
  Oferta archiwalna
  Realizowana przez nas inwestycja to 4 piętrowy budynek wielorodzinny z garażami i miejscami postojowymi rozmieszczonymi w garażu podziemnym. Nowoczesna architektura, niska kameralna zabudowa, dogodny układ mieszkań, w którym znaleźć można mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach: od kawalerek  , przez 2 – i 3 – pokojowe mieszkania, aż po przestronne apartamenty w przystępnej cenie.  Dla podniesienia komfortu mieszkańców zaprojektowano windy z bezpośrednią komunikacją do garażu podziemnego.Mieszkania są bezczynszowe z udziałem w gruncie. Do każdego lokalu zostanie ustanowiona odrębna własność oraz sporządzona księga wieczysta, ponadto mieszkania na parterze posiadają indywidualne działki które będą wpisane do księgi wieczystej.Budynek położony jest w atrakcyjnej części miasta, w dzielnicy Wrotków przy ul.Wapowskiego . Bliskie sąsiedztwo licznych terenów zielonych (Zalew Zemborzycki, Stary Las) i ścieżek rowerowych pozwalają na aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą z dala od zgiełku miasta. Firma zapewnia w ramach planowanej inwestycji zagospodarowanie terenu w postaci: chodników, dróg dojazdowych, zieleni, jak również placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

  Wapowskiego

  ul. Wapowskiego , Lublin(5.1 km od centrum)
  LUK Sp. z o.o. SKA
 • Szewska 7
  Oferta archiwalna
  Szewska 7 to najnowszy projekt KS Development Sp. z o.o.Usytuowany w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta, czteropiętrowy budynek to idealne miejsce dla Państwa!Połączenie nowoczesności z klasyką, ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału.Pragniemy zaoferować Państwu 40 mieszkań - jedno, - dwu, - trzy lub czteropokojowych o pow. 31-66 m2 oraz 3 lokale usługowe o pow. 46,2 m2 ; 84,9 m2 ; 116,1 m2.Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.

  Szewska 7

  ul. Szewska 7 , Lublin(0.6 km od centrum)
  KS Development Sp. z o.o.
 • Osiedle ul. Jana Pawła II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Lublina na nowoczesnym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum. Budynki są wykonane w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów budowlanych, wyposażone w winę oraz energooszczędne logotermy.W aktualnej ofercie sprzedaży posiadamy mieszkania o metrażach 48,15m2, 55,57m2 oraz 69m2. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, miejsce postojowe w cenie mieszkania.

  Osiedle ul. Jana Pawła II

  ul. Jana Pawła II , Lublin(4.9 km od centrum)
  Właszczyk Więckowski Nieruchomości Sp.J.
 • Osiedle Premium
  Oferta archiwalna
  Osiedle Premium” to kompleks 6 nowocześnie zaprojektowanych budynków położonych przy Alei Smorawińskiego w Lublinie. Osiedle to wyróżnia elegancja, prostota oraz nowoczesna bryła. Jasne kolory budynków  oraz elementy wykończenia w szkle i drewnie podkreślą prestiż inwestycji. Poczucie prywatności i wygodę mieszkańców zapewnią starannie zaprojektowane rozkłady lokali, a indywidualny charakter osiągnięty zostanie przez uwzględnianie zmian w ich rozkładzie, wnoszonych przez przyszłych właścicieli w trakcie realizacji. Projekt budynków został opracowany tak, aby zapewnić komfort i satysfakcjonujący standard, obejmujący m.in. funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przestronne balkony,  eleganckie klatki schodowe oraz windy od poziomu garażu. Dostępne są  mieszkania o powierzchniach od 34 mkw  do  77 mkw .“Osiedle Premium” położone jest w atrakcyjnej dzielnicy Czechów. Budynki graniczą z terenem zielonym, co daje poczucie spokoju w tętniącym życiem mieście. Jednocześnie bliskość bogatej infrastruktury tej dzielnicy, sąsiedztwo centrum handlowego Real, Olimp, Decathlon, Uniwersytetu Medycznego, przedszkoli, szkół, szpitala, przychodni oraz bardzo sprawna komunikacja z centrum miasta, decydują o atrakcyjnym charakterze tej lokalizacji.

  Osiedle Premium

  Al. Smorawińskiego , Lublin(2 km od centrum)
  TBV Sp. z o.o.
 • Osiedle Foksal
  Oferta archiwalna
  Inwestycja realizowana przy ulicy Firlejowskiej charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, z doskonałym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic – w bliskim sąsiedztwie zmodernizowanej ulicy Łęczyńskiej.Teren osiedla zostanie całkowicie zagospodarowany – zaprojektowano dużą ilość zieleni, miejsce na plac zabaw dla najmłodszych, wydzieloną strefę zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca dla rowerów. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom ogrodzona strefa dostępu do osiedla.Budynki będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych. Umożliwią one dostęp do wszystkich kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego parkingu i komórek lokatorskich.W mieszkaniach będzie ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji w budynku nr 2, zasilającej wszystkie budynki.Mieszkania zrealizujemy w tzw. standardzie deweloperskim – przygotowane do końcowego wykończenia przez nabywców.Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 30 września 2016 roku.Usytuowanie budynków, otoczenie, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych, Parku Bronowickiego i terenów nadrzecznych daje możliwość aktywnego wypoczynku.Ponadto rejon ul. Łęczyńskiej (Stare Bronowice) został objęty Programem Rewitalizacji dla Lublina.

  Osiedle Foksal

  od 5 100 zł/m2
  ul. Firlejowska , Lublin(1.1 km od centrum)
  Galadom S.A.
 • Nowe Śródmieście
  Oferta archiwalna
  Nowe Śródmieście to najnowsza inwestycja KS Development Sp. z o.o.W 11 kondygnacyjnym budynku na rogu ulicy Obywatelskiej powstanie 81 lokali mieszkalnych o pow. 34 m2 – 106m2.Jako nieliczni w Lublinie posiadamy kawalerki w centrum miasta! Na parterze budynku będą znajdowały się atrakcyjne lokale usługowe.Do dyspozycji mieszkańców oraz ich gości zostały przewidziane miejsca postojowe w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Jest to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących sobie miejski styl życia.Gęsta sieć transportu publicznego oraz główne szlaki komunikacyjne umożliwią szybkie połączenie z innym częściami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się instytucje publiczne, kulturalne i oświatowe. W zasięgu ręki znajdą Państwo pełną ofertę handlową, rozrywkową i rekreacyjną przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju.Nowe Śródmieście to połączenie nowoczesnych technologii i dbałości o najmniejszy detal trafnie wpisanych w kontekst miejsca.Proste i funkcjonalne projekty zapewnią najwyższy komfort użytkowania i dostosowanie mieszkań do własnych potrzeb i upodobań.Stąd wszędzie jest blisko!Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Nowe Śródmieście

  ul. Obywatelska , Lublin(1.4 km od centrum)
  KS Development Sp. z o.o.
 • Nord Park
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy na Czechów!U zbiegu ulic Północnej i Szeligowskiego, z daleka od zgiełku miasta, a jednocześnie niedaleko od jego centrum powstaje NORD PARK – najnowsza inwestycja Centrum Zana. Czechów to doskonałe miejsce dla ludzi ceniących sobie w życiu domową atmosferę i wyciszenie po całodziennej pracy. To spokojna dzielnica mieszkaniowa, oferująca jednocześnie dogodne i szybkie połączenia do każdego miejsca w mieście. Takiej okolicy szukaliśmy dla Państwa. Było to dla nas szczególnie ważne, ponieważ wiedzieliśmy, że dla wielu naszych klientów NORD PARK będzie pierwszym własnym domem. Ciekawa architektura, elewacje o pastelowych odcieniach a przede wszystkim będąca już wizytówką Centrum Zana dbałość o detale i estetykę sprawiają że jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich szukających mieszkania bądź lokalu usługowego w Lublinie. NORD PARK to 14 pięter, oddzielna kondygnacja biurowa, 625m2 powierzchni usługowych, a przede wszystkim 93 mieszkania o metrażach od 37m2 do 135m2! Atutami NORD PARK są: • ciekawe i nowoczesne rozkłady mieszkań • przestrzenne tarasy/balkony • ogrody zimowe • nowoczesna elewacja • podziemne miejsca parkingowe • komórki lokatorskie • cichobieżne windy elektryczne • sąsiedztwo banków, szkół, sklepów, klubów sportowych • widok na panoramę miasta NORD PARK to nie tylko atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard wykończenia lokali, lecz również bezpieczeństwo i pewność, iż mieszkanie kupowane jest od stabilnego, znanego dewelopera, co na dzisiejszym rynku jest bardzo ważne.

  Nord Park

  ul. Szeligowskiego , Lublin(1.9 km od centrum)
  „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.
 • Lucyny Herc A
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na parterze dostępne w programie " Mieszkanie Dla Młodych"!!!Oferujemy państwu mieszkania o metrażu 48-93m2 w niskiej zabudowie, na pięknym zielonym osiedlu znajdującym się w niedalekiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów, sklepy, przedszkola, szkoły. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.Inwestycja obejmuje mieszkania w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, 3 i 4 piętrowe (z windą). Pod budynkiem znajdują się garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.Na parterze w budynku A znjadują się 2 lokale usługowe.Do każdego mieszkania piwnica gratis!Darmowe miejsca postojowe przed budynkiem, miejsce postojowe pod budynkiem 22 000zł.Uwaga- mieszkania bezczynszowe. Prawo własności hipotecznej z udziałem w gruncie. W czasie realizacji budynku możliwość indywidualnych aranżacji mieszkań.

  Lucyny Herc A

  ul. Lucyny Herc 4 , Lublin(3.2 km od centrum)
  Willowa II Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Lublina:

Stolica województwa lubelskiego jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Po wschodniej stronie kraju stanowi jedno z trzech takich ośrodków, poza Warszawą i Rzeszowem. Warto przyjrzeć się zwłaszcza obszarowi biznesowemu w tym mieście. Lublin przyciąga wielu inwestorów krajowych i międzynarodowych, znany jest również z szeroko rozumianej działalności start-upowej. Dzięki temu można tu znaleźć takie znane firmy, jak Ursus S.A., Sipma czy Pol-Skone. Mimo oczywistej przewagi Warszawy nad stolicą Lubelszczyzny, warto przyglądać się tej ostatniej, która ma ambicję stać się jednym z najważniejszych centrów biznesowych w Polsce. Pojawia się tu coraz więcej osób chętnych kupić lub wynająć lokale użytkowe. Lublin zachęca ich ulgami podatkowymi, ale także korzystnym rynkiem zbytu. Dzięki temu powstają nowe firmy, zwłaszcza w niszowych branżach. Warto zauważyć, że lokalizacyjnie miasto jest miejscem bardzo atrakcyjnym - blisko wschodniej granicy, do tego tani czynsz i stosunkowo tania siła robocza.

Lokale użytkowe w Lublinie - czy jest jakiś wybór?

Obecnie najwięcej tego typu inwestycji pojawia się na nowych osiedlach. Są na nie przeznaczone partery, specjalnie dostosowane do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Lokale użytkowe w Lublinie można spotkać również w biurowcach oraz specjalnych strefach ekonomicznych. Niemniej największa ich ilość powstaje właśnie na osiedlach mieszkaniowych. Jakie są zalety i wady tego rozwiązania? Czy inwestor lub kupiec ma z czego wybierać?

Zaletę stanowi oczywiście usytuowanie na osiedlu, które stopniowo będzie się wypełniać potencjalnymi klientami. Ponadto stosunkowo tani czynsz oraz brak konkurencji również przyczyniają się do plusów lokalizacji. Warto zwrócić uwagę na to, że deweloperzy od razu dostosowują lokale użytkowe w Lublinie do prowadzenia działalności. Likwiduje to część kosztów potrzebnych na wypełnienie pustej przestrzeni niezbędnymi elementami. Jednak minusem może okazać się lokalizacja samego osiedla. Zależy to co prawda od rodzaju prowadzonego biznesu. Niemniej osiedle, które stało się sypialnią, nie będzie dobrym rozwiązaniem dla sklepów otwartych w zwyczajowych godzinach pracy, np. od 10 do 18. Klienci będą wtedy bowiem w pracy. Kolejnymi wadami są opustoszenie osiedla - jeśli otworzyło się tu biznes zanim większość mieszkań została sprzedana, a także gorszy dojazd. Koniec końców jednak, wybierając lokale użytkowe w Lublinie, należy się kierować potrzebami swojej firmy.

A czy chętni mają jakiś wybór? Z pewnością nie mogą narzekać na ilość przestrzeni usługowych lub handlowych. Mimo że mieszkań buduje się zdecydowanie więcej, deweloperzy zadbali także o lokale użytkowe. W Lublinie nie powstaje ich stosunkowo dużo, zwłaszcza właśnie na prywatnych osiedlach. Niekiedy korzystne oferty pojawiają się także w centrum czy na słynnej ul. Zana.

Ile kosztują lokale użytkowe w Lublinie?

Koszty zależą od tego, czy taki lokal się wynajmuje, czy kupuje. W przypadku zakupu stosunkowo korzystne ceny można spotkać na rynku pierwotnym. Lokale użytkowe w Lublinie kosztują od ok. 4 000 do nawet 7 000 zł/mkw. Wiele zależy od lokalizacji i standardu. Zwłaszcza to pierwsze potrafi generować duże koszty. Czasem dochodzi nawet do sytuacji, w której używane lokale użytkowe w Lublinie kosztują więcej niż nowe właśnie ze względu na prestiżową lokalizację. Może się jednak okazać, że prestiżowa lokalizacja wcale nie przyniesie zysku każdemu rodzajowi biznesu. Dlatego warto się zastanowić, czy nie lepiej kupić tańsze pomieszczenie w innym miejscu.

Koszt zakupu lokali użytkowych w Lublinie jest różny, niemniej nadal to jedne z niższych cen w Polsce. Co istotne, przy zakupie trzeba się zastanowić również, czy bardziej opłaca się kupić pomieszczenie używane, czy nowe. W przypadku tego pierwszego nowych właścicieli często czeka generalny remont. Minusem może być również obecna konkurencja czy nawet zakotwiczenie w świadomości mieszkańców informacji o poprzednim brandzie. Lokale użytkowe w Lublinie z rynku pierwotnego są z kolei nowe - od instalacji, aż po brand. Te zalety mogą znacznie wpłynąć na całościowy koszt związany z zakupem pomieszczenia pod firmę.

Lokale użytkowe w Lublinie do wynajęcia

W poprzednim rozdziale omówione zostały kwestie związane z zakupem nowych lokali użytkowych w Lublinie, ale pod własny biznes. Istnieje natomiast spora grupa osób, które takie lokale chętnie by kupiła, a następnie wynajęła. Czy taki proceder się opłaca? Niewątpliwie zalet jest wiele. Przede wszystkim umowę najmu podpisuje się z firmą, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla wynajmującego. Po drugie, właściciel nie musi przystosowywać danego pomieszczenia pod wymagania najemcy. Właściciel firmy robi to we własnym zakresie. Powinien także zadbać o to, by zwrócić w dobrym stanie lokal użytkowy. W Lublinie na nowych osiedlach pojawiają się firmy, które chcą podpisać umowy wieloletnie - na min. 5 lat. To oznacza mniej kłopotów dla wynajemcy związanych z szukaniem nowego lokatora. Czynsze również są wyższe niż w przypadku wynajmu mieszkań. A czy ten proceder ma jakieś wady?

Oczywiście. Przede wszystkim inwestor może zakupić lokale użytkowe w Lublinie, w słabej lokalizacji z punktu prowadzenia biznesu czy komunikacja. Po drugie, najemca może ogłosić upadłość. Do tego dochodzi konieczność pilnowania, by wszystko w lokalu zostało wykonane zgodnie z przepisami, a sam lokal nie okazał się zgliszczami po zerwaniu umowy. Warto zwrócić uwagę również na aspekt otoczenia. Czy lokal w ogóle jest widoczny z ulicy? Na problem ze znalezieniem najemcy wpływ ma niewątpliwie wysokość czynszu. Jeśli inwestor zakupił bardzo drogie lokale użytkowe, w Lublinie może mieć problem ze znalezieniem tak dobrze prosperującej firmy, która chciałaby płacić wysoki czynsz. Dlatego przed podjęciem decyzji warto dokładnie zbadać ryzyko.

Lublin - praca i rozwój

Miasto stołeczne województwa lubelskiego bez dwóch zdań mocno i szybko się rozwija. Jeśli wziąć pod uwagę ostatnie 10 lat, z łatwością można zauważyć, że rozwój ten nastąpił zwłaszcza w zakresie ekonomiczno-biznesowym. Powstało wiele nowych miejsc pracy, których jednym z zadań ma być zatrzymanie wciąż emigrującej ludności z tego rejonu. Obecnie stopa bezrobocia w Lublinie wynosi ok. 7% i cały czas maleje. To oczywiście więcej niż na zachodzie Polski, ale z drugiej strony motywujący jest stały spadek tej wartości. Zaletą jest stosunkowo tanie pozyskanie pracowników, zwłaszcza zza wschodniej granicy. Niewątpliwie pomaga również stworzenie odpowiedniej polityki zachęcającej do inwestowania na Lubelszczyźnie.

Lokale użytkowe w Lublinie wynajmują chętnie start-upy, których najwięcej można spotkać w branżach big data i analityka. Wybijają się zwłaszcza Plantalux, UAV Robotics i Predictail. Oprócz nich powstaje jednak coraz to więcej nowych firm o specyficznym sposobie zarządzania i ogromnych sukcesach na rynku. Ze względu na zalety lokalizacyjne pojawia się tu również wiele znanych przedsiębiorstw. Jednym z nich jest zakład przemysłowy Turck, ale można spotkać również Lubellę, Polmos, Herbapol, Perłę, Indykpol

W Lublinie żyje się dobrze!

Rozwinięta infrastruktura drogowa, w tym liczne drogi krajowe i wojewódzkie, umożliwia świetny dojazd do najważniejszych miast w Polsce i zagranicą. Ulgi podatkowe oraz inne elementy zachęcającej polityki miasta przyciągają tu coraz to liczniejsze grono przedsiębiorców. Rozbudowuje się również zaplecze handlowo-usługowe. Dzięki temu wiele osób decyduje się pozostać w Lublinie. Miasto to ma ogromny potencjał, zwłaszcza w zakresie nisz w poszczególnych branżach. Dzięki temu młode firmy mają tu wiele możliwości, żeby się wykazać. Również znani przedsiębiorcy dostrzegają swoją szansę.

Pojawiające się liczne sklepy, lokale usługowe i start-upy znacząco wpływają na wzrost jakości życia również zwykłych mieszkańców. Potrzeby związane np. z szerokim wyborem rodzajów restauracji czy opieki medycznej zostają stopniowo zaspokajane. Istotne jest to szczególnie dla osób, które lubią korzystać z oferty miasta: rozrywki, kultury, sportu. Wypełniają się nisze, ale również powstają nowe, które są świetną okazją dla osób szukających pomysłu na biznes.

Informacje o Lublinie

W Lublinie dostępnych jest 1 799 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 28 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Lublinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 20 do 130 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (465 mieszkań).
 • 2-pokojowe (632 mieszkania).
 • 3-pokojowe (454 mieszkania).
 • 4-pokojowe (186 mieszkań).
 • 5-pokojowe (20 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Lublinie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 112 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Lublinie kosztuje 251 867 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 770 000 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: