Targi Mieszkaniowe w Lublinie – które warto odwiedzić?

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Data publikacji: 02.06.2022, Data aktualizacji: 31.03.2023

3 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 27 głosów

Targi Mieszkaniowe w Lublinie
W stolicy województwa lubelskiego każdego roku odbywają się targi i eventy związane z branżą nieruchomości. Które z nich warto odwiedzić i dlaczego? Sprawdź.

Gdzie znaleźć najlepszą nieruchomość w Lublinie? Jak zaaranżować wnętrze? Jak kupić mieszkanie i nie przepłacić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na targach mieszkaniowych w Lublinie! To okazja, by poznać ofertę okolicznych deweloperów, skorzystać z porad ekspertów, a nierzadko także zdobyć preferencyjne warunki usług.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • które targi w Lublinie warto odwiedzić
 • jaki program targów przygotowali organizatorzy
 • którzy deweloperzy przedstawią swoją ofertę

Targi Mieszkań i Nieruchomości w Lublinie

Jeśli cenisz oszczędność czasu i lubisz holistyczne podejście, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest odwiedzenie targów. Na Targach Mieszkań i Nieruchomości w Lublinie znajdziesz ofertę czołowych lubelskich deweloperów, firm budowlanych, agencji nieruchomości, biur projektowych czy banków. Podczas targów deweloperzy i biura nieruchomości przedstawiają swoje mieszkania i apartamenty zarówno w centrum jak i na obrzeżach miasta.

Sporą grupę wystawców stanowią też deweloperzy proponujący domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz budynki wolnostojące. Wielu z wystawców oferuje też usługi dla indywidualnych inwestorów, którzy mają własną działkę, a chcą zbudować dom w stanie surowym, deweloperskim lub „pod klucz”. Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu, dlatego na targach warto odwiedzić stoiska specjalistów zajmujących się doradztwem finansowym.

Organizator imprezy, Targi Lublin, jeszcze nie podał informacji na temat kolejnej edycji wydarzenia. Nie znamy więc daty, listy wystawców ani dodatkowych atrakcji. Możemy się jednak spodziewać, że przykładem edycji poprzednich, uczestnicy znajdą na miejscu ofertę wiodących deweloperów i pośredników w obrocie nieruchomościami, porady ekspertów finansowych, ofertę kredytową banków, możliwość zbadania swojej zdolności kredytowej, prognozy nadchodzących zmian i trendów, wykłady/warsztaty dotyczące: zakupu nieruchomości, porad prawnych, kredytu hipotecznego, budowy domu, architektury i aranżacji wnętrz.

Targi Mieszkań i Domów - Lublin

Giełda Mieszkań w Lublinie

Cykliczne wydarzenie, które odbywa się dwa razy w roku. Organizatorzy zapewniają, że odwiedzający znajdą na miejscu pełny przekrój lubelskiego rynku nieruchomości, specjalne oferty dostępne tylko podczas Giełdy, Katalog Giełdowy zawierający porady i oferty wystawców oraz strefę bezpłatnych porad: kredytowych, projektowych i ubezpieczeniowych. Podczas wydarzenia pokazywane są inwestycje z całego Lublina, a także obszarów podmiejskich.

To świetna okazja, by wybrać dzielnicę, w której chcesz zamieszkać oraz standard, który jest dla Ciebie odpowiedni. Warto zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie. Istotne przy wyborze nieruchomości są m.in.: komunikacja, zieleń, dostęp do szkół i przedszkoli, a także obecność miejsc parkingowych. Galeria Gala – organizator oraz miejsce targów, cyklicznie zaprasza do uczestnictwa przedstawiciel firm związanych z szeroko pojętą branżą nieruchomości. Pojawiają się deweloperzy, biura nieruchomości, firmy budujące domy oraz zajmujące się aranżacją i architekturą wnętrz, a także doradcy finansowi.

Giełda zwykle jest organizowana w edycji wiosennej (w okolicach marca - kwietnia) oraz jesiennej (wrzesień - październik). Najbliższe targi odbędą się w nadchodzący weekend 1 i 2 kwietnia 2023 r. 

Giełda Mieszkań w Lublinie
1-2 kwietnia 2023
Galeria GALA
w godzinach 10:00-17:00 (sobota)
10:00-16:00 (niedziela)

Chcesz wiedzieć więcej na temat Giełdy Mieszkań w Lublinie? Przeczytaj

Targi mieszkaniowe Lublin – dla kogo?

Targi są doskonałą okazją do znalezienia wymarzonego mieszkania lub domu. Struktura wydarzenia i skupienie wiodących firm z branży nieruchomości to kwestie, które skutecznie przyciągają tłumy na tego typu imprezy. Zakup wymarzonego M może przysporzyć wiele stresu, a ogrom decyzji do podjęcia przytłacza większość kupujących. Udział w targach skutecznie ułatwi zadanie, dając uczestnikom możliwość zapoznania się z szeroką ofertą wykonawców i usługodawców, porównania ich ze sobą, a w efekcie wybrania najlepszej.

Na targi powinien się więc wybrać każdy, kto dopiero szuka mieszkania, przymierza się do zakupu konkretnego lokalu albo jest już na etapie wykończenia i aranżacji wnętrz. Każda z tych osób znajdzie na targach w Lublinie coś dla siebie.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Czytaj

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Copywriterka i korektorka z kilkuletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do komunikacji w intrenecie. Zawodowo i hobbystycznie uczestniczy w prowadzeniu kilku blogów branżowych. Lubi podejmować trudne tematy i przedstawiać je w sposób przystępny.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: