Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe lubelskie

16 ofert w 4 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II
  4 kw. 2023
  SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy w centrum miasta:- 55 mieszkań od 27,58 m2 do 107,23m2, każde mieszkanie posiada balkon lub taras, natomiast na parterze jest 5 mieszkań z ogródkami- 25 miejsc w garażu podziemnym- komórki lokatorskie- winda- przyjazny dostęp dla osób niepełnosprawnych- 9 lokali usługowych od 18m2 do 41m2- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej- możliwość zmiany ścian działowych,- możliwość połączenia dwóch mieszkań/dwóch lokali usługowych.- taras widokowy dla wszystkich lokatorów kamienicy około 150m2Przewidywane oddanie Kamienicy do użytku na 31 grudzień 2023 roku.

  Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II

  od 7 999 zł/m2
  ul. Tadeusza Kuźmińskiego , Biłgoraj(25.5 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass
 • Centrum Prusa Twins
  2 kw. 2024
  W odpowiedzi na niespotykane zainteresowanie mieszkaniami przy ul. Bolesława Prusa w Lublinie, spółka Centrum Prusa Andrzej Lenartowicz i Jan Starownik spółka komandytowa dedykuje dla swoich klientów bliźniaczy projekt. W bezpośrednim sąsiedztwie domu studenta położonym przy ul. B.Prusa 8b, zlecono zaprojektowanie oraz wybudowanie budynku o nazwie „Twins”. Całość przedsięwzięcia zlecono znanemu lubelskiemu wykonawcy Edach sp. z o.o. sp.k.. W reakcji na oczekiwania rynku lubelskiego zespół architektów znanej lubelskiej Pracowni Architektonicznej AKM zaprojektował kameralny, nowoczesny budynek stanowiący bliźniaczą całość z już istniejącym akademikiem. W ofercie znaleźć można 36 funkcjonalnych mieszkań z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 33 do 53 m2.

  Centrum Prusa Twins

  ul. Prusa 6 , Lublin(1 km od centrum)
  Centrum Prusa A. Lenartowicz i J. Starownik sp. K.
 • North Park
  1 kw. 2024
  NORTH PARK Zielone serce Lublina to apartamenty, mieszkania, lokale inwestycyjne z prywatnym ogrodem. Wymarzona, wielofunkcyjna i bezpieczna przestrzeń w centrum Lublina.W budynku, który powstaje przy ul. Północnej 27 w Lublinie, znajdzie się łącznie 159 lokali. Budowa rozpoczyna się w drugim kwartale b.r. Apartamentowiec wraz z prywatnym ogrodem zostanie zrealizowany w jednym etapie. W 12-kondygnacyjnym budynku znajdują się mieszkania od 26 m2 do 122 m2. Do dyspozycji będzie również dwukondygnacyjny parking na 71 miejsc postojowych.Ogromna zaletą budynku jest jego nowoczesna architektura i prestiżowa lokalizacja. Duże okna zapewnią bardzo dobry dostęp do światła dziennego a na wyższych kondygnacjach piękny widok na panoramę Lublina.Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie sąsiadów i znajomych? Tak, to możliwe! W części ogrodowej plac integracyjny do oglądania wydarzeń kulturalnych i sportowych, organizacji bezpiecznych imprez na świeżym powietrzu dla dzieci plac zabaw i Twoje miejsce na wypoczynek, spacery i trening na 3000 m kw. Przestrzeń wyposażona w ławki, stoliki i pergole wśród wyciszającej roślinności.To Twoje miejsce na wypoczynek, spacery i trening.

  North Park

  od 9 401 zł/m2
  ul. Północna 27 , Lublin(1.3 km od centrum)
  EDACH Sp. z o.o. Sp.k.
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur
  gotowe
  Komfortowe apartamenty blisko centrum- do zamieszkania lub na wynajem - SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy Miasteczko na Szlaku Kultur. Zachwycająca pięknem i funkcjonalnością kamienica wielorodzinna:- 43 mieszkania od 30,64 m2 do 104,30 m2, w tym 6 dwupoziomowych mieszkania z balkonami, loggiami lub tarasami wybrane apartamenty z przestronnymi tarasami z panoramą na całe Miasteczko- 25 miejsc w garażu podziemnym komórki lokatorskie. Winda przyjazny dostęp dla osób niepełnosprawnychogrzewanie i woda z sieci miejskiej- możliwość zmiany ścian działowych,- możliwość połączenia dwóch mieszkań.Kamienica zostanie oddana do użytku 31 grudnia 2022 roku.Bezpieczeństwo finansowe naszej inwestycji gwarantuje rachunek powierniczy prowadzony przez Bank. Rachunek to instrument ochrony i nadzoru dla środków przekazywanych przez nabywców w trakcie budowy. Bank wypłaca deweloperowi środki sukcesywnie - po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji. Dzięki temu przyszli właściciele mieszkań i lokali mają 100% pewności, że ich pieniądze są bezpieczne i wykorzystywane we właściwy sposób.Klientom, którzy planują dokonać zakupu z udziałem kredytu oferujemy pomoc zaufanego doradcy finansowego.Generalnym wykonawcą i jednocześnie deweloperem jest firma SASS – ZRBPHU RYSZARD SASS. Na rynku budowlanym funkcjonujemy od 2002 roku. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych, remontowych i modernizacyjnych. Z sukcesem wykonaliśmy wiele projektów w Biłgoraju i regionie. Do naszych kluczowych realizacji należą: cerkiew św. Jerzego, designerska kamienica przy ul. Berka Joselewicza w Biłgoraju czy Hotel&Spa Janów w Janowie Lubelskim. Gwarantujemy wysoki standard wykończenia oraz sprawne przeprowadzenie inwestycji.

  Miasteczko Na Szlaku Kultur

  od 6 900 zł/m2
  ul. Berka Joselewicza , Biłgoraj(25.4 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sowińskiego Apartments
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy Sowińskiego to krok w przyszłość. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, dbałość o każdy szczegół to cechy wyróżniające tę inwestycję.Apartamenty Sowińskiego to nowoczesny, 7-kondygnacyjny budynek przy ul. Sowińskiego. W budynku znajdować się będzie 77 mieszkań oraz 5 lokali użytkowych.To idealna inwestycja dla ludzi, którzy cenią sobie wysoki standard, komfort i nowoczesny styl.Mieszkania na ostatnim piętrze budynku, kuszą niezwykłym widokiem na zielone tereny ulicy Głębokiej. Na niższych kondygnacjach budynku zaprojektowane zostały kameralne loggie.Kompaktowa, dobrze zaprojektowana przestrzeń dostępnych mieszkań, zapewni komfort mieszkania nawet najbardziej wymagającym klientom. Bardzo ważnym elementem będą wygodne i funkcjonalne przestrzenie wspólne.Zachęca także jego ergonomiczność i wygoda użytkowania. Mieszkańcy będą mogli skorzystać zarówno z miejsc parkingowych w garażu podziemnym jak i naziemnym. Parking naziemny będzie wyposażony w zewnętrzną stację ładowania pojazdów elektrycznych.

  Sowińskiego Apartments

  od 10 455 zł/m2
  ul. Sowińskiego/Wyczółkowskiego , Lublin(2.1 km od centrum)
  Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J.
 • Fieldorfa 3
  Oferta archiwalna
  Fieldorfa 3 to unikatowa i funkcjonalna architektura, posiadająca minimalistyczny charakter, idealnie wpisujący się w styl miejskiego życia.Ten wygląd urzekaFunkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, dobrze doświetlone, posiadające przestronne balkony z projektowaną zielenią stanowią o wyjątkowości naszej inwestycji. Kameralny budynek mieszkalno-usługowy będzie składał się z 4 kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze zaprojektowano 2 lokale usługowe, natomiast na pozostałych kondygnacjach lokale mieszalne.Sprawdź, wybierz... zamieszkaj lub wynajmij i zarabiaj od pierwszego dniaInwestycja Fieldorfa 3, składa się z 24 mieszkań, o powierzchni od 27,72 m2 do 53,77 m2 oraz 3 lokali usługowych o powierzchni 89,73m2, 114,85m2 oraz 132,91m2. Zróżnicowana oferta pozwoli na szeroki wybór mieszkań na dogodnym dla Ciebie piętrze.Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, umożliwiamy wykończenie mieszkania pod klucz w dwóch standardach.

  Fieldorfa 3

  od 11 382 zł/m2
  ul. Gen. Augusta Fieldorfa 3 , Lublin(2.1 km od centrum)
  KM Inwest Sp. z o.o.
 • Osiedle Marina
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE MARINA – TWOJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃROZPOZNAWALNOŚĆ MARKINasza nowa inwestycja to kompleks 5 budynków mieszkalnych. Swoją formą nawiązują do projektów realizowanych juz wcześniej pod marką WIKANA. Nowoczesna bryła, jasne elewacje i akcenty w żywych kolorach to elementy, na które klienci mogą liczyć również w tym przypadku. Niepowtarzalny charakter zaś jak zwykle nadadzą detale, które umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, w tym przypadku pozwolą odnaleźć nawiązania do śródziemnomorskiej osady.UNIKALNA OFERTAUnikalne w skali całego miasta będzie położenie inwestycji. Bliskość Zalewu Zemborzyckiego, stanowi nie lada gratkę dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym to ważny element stylu życia. Znaczenie rekreacyjno-wypoczynkowe tej okolicy rośnie z roku na rok dzięki inicjatywie władz miasta i zaangażowaniu coraz większych środków finansowych. Nowa ścieżka rowerowa, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy to atrakcje, które staną się synonimem nie tylko weekendowych wypadów za miasto, ale popołudniowego relaksu.ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIAW każdym z budynków zaplanowano część mieszkaniową, w której znajdzie się 48 mieszkań o powierzchniach od 36 do 74 m2 oraz część usługową zlokalizowaną na parterze każdego z nich. Lokale usługowe o metrażach od 52 do 98 m2 (z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym i sanitariatem) pozwolą w tej atrakcyjnej lokalizacji zabezpieczyć wszystkie potrzeby mieszkańców i stworzyć harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkalny. W budynkach znajdą się dodatkowo miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz boksy garażowe.Nasze atuty: – nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne – niska zabudowa – pełne zagospodarowanie terenu – szeroki wybór mieszkań – funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni – piwnice, garaże i miejsca postojowe – gwarantowane ceny – doskonały widok na Zalew Zemborzycki

  Osiedle Marina

  od 3 900 zł/m2
  ul. Żeglarska , Lublin(5.9 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Nowa Nałęczowska
  Oferta archiwalna
  IDEALNA INWESTYCJAProjektowana inwestycja Nowa Nałęczowska stanowi kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Planowana inwestycja będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic. Nasza inwestycja od północy sąsiaduje z ul. Nałęczowską, od zachodu zaś z ulicą Morwową.DOBRZE ZAPLANOWANA INWESTYCJANowa Nałęczowska to elegancki styl i kompozycja budynków, które zostały zaprojektowane równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków każdy w kształcie litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.Elewacje od strony ul. Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią zarówno bryły, jak i w kompozycji materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo zostały podkreślone poprzez wstawkę z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoki standard wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia.Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych. Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.Nowa Nałęczowska - to zespół dwóch budynków, liczących po 7 kondygnacji nadziemnych każdy oraz garaż podziemny dwupoziomowy.W budynku nr 1 proponujemy :169 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.W budynku nr 2 proponujemy :154 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania dostępne są w dwóch wariantach: z aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie. W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań. W garażu znajduje się 336 miejsc postojowych na poziomie -1 i -2. Wydzielone są stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych na każdym poziomie. Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania z rynku pierwotnego, pozwalające efektywnie wykorzystać przestrzeń. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc pracowników biura sprzedaży w zapoznawaniu się z propozycją nowych mieszkań i lokali usługowych.LOKALE USŁUGOWEW naszym kompleksie mieszkalnym znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały zaprojektowane tak, aby mogła być w nich prowadzona działalność gastronomiczna lub inne funkcjonalności.

  Nowa Nałęczowska

  ul. Nałęczowska 20, 22 , Lublin(3.8 km od centrum)
  Nowa Nałęczowska
 • Racławickie 28A
  Oferta archiwalna
  Budynek zlokalizowany jest w Dzielnicy Rury Brygidkowskie w Lublinie. Jest to budynek 6 kondygnacyjny, usytuowany bezpośrednio wzdłuż ulicy w otoczeniu zabudowy mieszkalnej i usługowej. Ściana budynku wzdłuż ul. Al. Racławickie tworzy pierzeję. Środkowa część jest nieznacznie wycofana względem linii zabudowy. Kompozycja elewacji jest regularna, okna wraz z blendami tworzą powtarzalny element porządkujący główną elewację, nadając jej miejski charakter.Wejścia do budynku, a także do usytuowanych w parterach usług dostępne są bezpośrednio z chodnika. Kondygnacje naziemne przeznaczone są na funkcję mieszkalną o powierzchni mieszkań od 25-76 m2. Na kondygnacjach 2-5 znajdują się ponadto lokale usługowe tzw. usługi nieuciążliwe. Budynek wyposażony jest w 4 trzony komunikacyjne – klatki schodowe wraz z zespołami wind dostępne bezpośrednio od strony ulicy poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.Na parterze budynku oraz od strony uliczki osiedlowej zaprojektowano usługi dostępne bezpośrednio z chodnika wzdłuż ulic. Powierzchnie usługowe podzielone zostały na niezależne zespoły, każdy z niezależnym wejściem i węzłem sanitarnym. Projekt nie obejmuje docelowej aranżacji powierzchni usługowych, która będzie wymagała szczegółowych rozwiązań projektowych uwzględniających wymogi użytkownika i akceptacji rzeczoznawców p.poż, sanepid i bhp.Wejścia do budynku znajdują się od ulicy Al. Racławickich, dojazd od strony ulicy wewnętrznej. Przy zjeździe do garaży podziemnych oraz wejściu do klatki 4 zlokalizowano pomieszczenia śmietników dostępne z poziomu dojazdów. Lokalizacja śmietników jak i ich wielkość zgodna z przepisami i umożliwiająca segregację odpadów.Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.

  Racławickie 28A

  Aleje Racławickie 28 , Lublin(2.4 km od centrum)
  Nowa Nałęczowska
 • Nowe Ogrody
  Oferta archiwalna
  Realizacja inwestycji:Termin realizacji Etapu I /części A i B1. W styczniu 2017 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do mieszkań zostały wydane.Termin realizacji Etapu II /część B2 budynku B - w styczniu 2018 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do mieszkań i lokali usługowych zostały wydane.CO WYRÓŻNIA „NOWE OGRODY”KOMFORT, PRESTIŻ I BEZPIECZEŃSTWO to priorytety, które przyjęliśmyprojektując „Nowe Ogrody”.Budynek zawiera elementy najnowszych trendów w architekturze, jak również rozwiązuje funkcje obecnych standardów życia. Z tego względu przez dłuższy czas nie będzie go dotyczyć proces zużycia technicznego czy funkcjonalnego, będzie to miało wpływ na utrzymanie wysokiej ceny rynkowej nieruchomości.1. Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchomości prywatny ogród o pow. ok. 2000 m² z nasadzeniami dekoracyjnymi wraz z placem zabaw oraz suchym oczkiem wodnym otoczonym dekiem drewnianym wraz z oświetleniem dekoracyjnym. Wyjątkowe w tym rejonie rozwiązanie realizacji ogrodu poza płytą garażową umożliwiło dokonanie głębokich nasadzeń dających cień w czasie letniego wypoczynku.2. Lokale mieszkalne mają wysokość 270 lub 300 cm.3. Wydzielone prywatne ogrody mieszkań parteru w zamkniętych strefach dostępu.4. Apartamenty na 5, 6 i 7 kondygnacji posiadają tarasy o powierzchni od 20 do 100 m².5. Wszystkie salony posiadają spektakularne przeszklenia. Mieszkania i apartamenty posiadają drewnianą stolarkę okienną. Tego rodzaju technologia jest najodpowiedniejsza na nasze warunki klimatyczne.6. Posadzki balkonów i tarasów zaprojektowano w technologii wentylowanej i wyłożono je kamiennymi płytami terazzo lub deskami tarasowymi.7. Komfort akustyczny zapewniają specjalnie izolowane stropy, które tłumią hałas dwukrotnie skuteczniej niż stosowane standardowo. Szyby windowe nie stykają się ze ścianami mieszkań.8. Na wybranych kondygnacjach drzwi wejściowe do mieszkań wykończone panelami pokrytymi naturalnymi fornirami.9. Klatki schodowe i holle zaprojektowano z dbałością o detal architektoniczny. Szafki instalacyjne, skrzynki na listy i oprawy oświetleniowe zlicowano z powierzchniami ścian i sufitów. Posadzki trzech najwyższych kondygnacji wyłożono dębowym parkietem z wtopionymi wycieraczkami. Ściany holli parterów wyłożono lustrami.10. Zaprojektowano zintegrowany system bezpieczeństwa dostępu oraz system zewnętrznego i wewnętrznego stałego monitoringu.11. Budynek posiada w częściach wspólnych wyłącznie energooszczędny system oświetlenia LED. Każda łazienka posiada specjalne gniazda do zasilania podgrzewania podłogowego. Apartament na najwyższej kondygnacji wyposażono w preinstalację klimatyzacji.12. Część elewacji zaprojektowano w systemach wentylacyjnych z wykończeniem płytami HPL.Na części elewacji zastosowano specjalne tynki z biocydami zapewniającymi nieporastanie glonami oraz nowoczesne systemy BSO z wykorzystaniem ciemniejszej kolorystyki.Cała inwestycja realizowana będzie w ramach Generalnego Wykonawstwa przez P.W. Sanitex Sp. z o.o.Firma P. W. Sanitex Sp. z o.o. jest jedną z największych firm ogólnobudowlanych w regionie, która w ramach Generalnego Wykonawstwa realizowała m. in.:1. Apartamenty przy ulicy Górnej2. Apartamentowiec przy ulicy 3 Maja 73. Rezydencję Panorama przy ulicy Filaretów4. Osiedle Wiśniowy Sad na Czubach

  Nowe Ogrody

  ul. Kryształowa , Lublin(5.5 km od centrum)
  Sanitex Development
 • Osiedle Podmiejska II - lokale użytkowe
  Oferta archiwalna

  Osiedle Podmiejska II - lokale użytkowe

  ul. Witolda Pileckiego 32 , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk
 • Osiedle Marina B
  Oferta archiwalna
  Twoja bezpieczna przystań„Osiedle Marina B”, to zupełnie nowa odsłona inwestycji realizowanej przez Grupę Kapitałową WIKANA w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Nowoczesny design w eleganckim wydaniu oraz wysoka estetyka wykonania, to cechy wyróżniające projekt na tle innych inwestycji. W ramach kompleksu docelowo powstanie osiem budynków o zróżnicowanej zabudowie i szeroką gamą mieszkań do wyboru.Atrakcyjna lokalizacja, bliskość usług oraz przemyślane zagospodarowanie terenu, to tylko kilka z dodatkowych atutów inwestycji.W pierwszym etapie „Osiedla Marina B” zostanie zrealizowanych sześć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z dwoma zamkniętymi garażami wielostanowiskowymi, windami oraz komórkami lokatorskimi. W każdym budynku zostanie zrealizowanych 16 lokali, w tym mieszkania o zróżnicowanych układach w metrażach od 30,73 m2 do 61,62 m2. Elementem wyróżniającym będą przestronne, przeszklone balkony.ESTETYKA WYKONANIANowoczesna bryła i jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklonymi balkonami, to elementy, które nadają „Osiedlu Marina B” wyjątkowej elegancji. Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni. Teren wokół Osiedla został zaprojektowany tak, aby idealnie komponował się z budynkami, a przy tym stanowił funkcjonalne i przyjemne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Wśród licznych terenów zielonych, znajdą się: ławki, oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw.

  Osiedle Marina B

  ul. Żeglarska , Lublin(5.9 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Osiedle Podmiejska
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Augusta Fieldorfa i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą krajową nr 2 zapewnia łatwy dostęp do wypadów za miasto.

  Osiedle Podmiejska

  od 4 200 zł/m2
  ul. Augusta Fieldorfa 19A , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk
 • Mieszkania na Miasteczku Akademickim
  Oferta archiwalna

  Mieszkania na Miasteczku Akademickim

  ul. Miasteczko Akademickie , Lublin(2.4 km od centrum)
  3KLUCZE s.c.
 • Jantarowa 8
  Oferta archiwalna
  Inwestycja powstaje przy ulicy Jantarowej, w intensywnie rozwijającej się części Lublina - dzielnicy Węglinek. Docelowo, osiedle stanowić będzie zespół czterech budynków wielorodzinnych.Bliskość alei Jana Pawła II zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do obiektów handlowo-usługowych takich jak sklepy, hipermarkety, przedszkola, szkoły czy urzędy.W budynku B zaprojektowano 30 mieszkań o powierzchni od 37 mkw do 75 mkw, w kondygnacji podziemnej - garaże i komórki lokatorskie. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu parteru. Winda zapewnia komunikację ze wszystkimi kondygnacjami, włącznie z podziemnym garażem.Mieszkania na parterze posiadają wyodrębnione ogródki, zaś mieszkania na piętrach – balkony.

  Jantarowa 8

  od 5 000 zł/m2
  ul. Jantarowa 8 , Lublin(5.8 km od centrum)
  Terpiłowski Development
 • Chabrowa 10
  Oferta archiwalna
  OKAZJA. ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY. BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ POŚREDNIKÓW.Lokal użytkowy – Sławin, ul. Chabrowa 10 - 61.06 m2 – Parter.Cena 326 671 tys, 5350 zł/m2 – do negocjacji.Tytuł prawny– własność, księga wieczysta. Lokal w stanie deweloperskim z możliwością dowolnej aranżacji!Lokal składa się z czterech osobnych pomieszczeń: 17,05m2, 11,13m2, 9,19m2, 7,50m2 oraz holu – 11,59m2 i łazienki z WC – 4,59m2.Lokal idealny na działalność usługową: biuro, gabinet lekarski, gabinet dentystyczny, fryzjer, zakład kosmetyczny, kancelaria prawna itp. Lokal o powierzchni 61,06m2 mieści się na parterze w niedawno oddanym do użytku budynku. Zlokalizowany jest w dzielnicy Sławin przy ul. Chabrowej 10. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 24 000 zł.

  Chabrowa 10

  ul. Chabrowa 10 , Lublin(5.7 km od centrum)
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Apartamenty FillHouse
  Oferta archiwalna
  Apartamenty FillHouse to 8 mieszkań i jeden lokal usługowy na 3 piętrach. W każdym mieszkaniu znajduje się od 2 do 7 balkonów, nadających całej budowli wyjątkowy, otwarty charakter. Każde z mieszkań posiada również własną komórkę lokatorską. Pod budynkiem znajduje się 11-sto stanowiskowy garaż podziemny, a w samym budynku winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Dzięki tak małej liczbie mieszkań w budynku panuje kameralna atmosfera. To kompromis miedzy domem wielorodzinnym a blokiem. To większa wygoda i poczucie bezpieczeństwa, lepsze kontakty miedzy mieszkańcami i łatwiejsze podejmowanie decyzji jako wspólnota. Niewątpliwym atutem jest ciekawa architektura budynku oraz rozkład samych mieszkań, które dzięki orientacji zachodniej są doskonale nasłonecznione.

  Apartamenty FillHouse

  od 1 500 zł/m2
  ul. Berylowa/Kryształowa , Lublin(5.7 km od centrum)
  FillHouse Development
 • Active Residence
  Oferta archiwalna
  Active Residence - to apartamentowiec, którego projekt pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Tworząc ten unikalny i wyjątkowy projekt, położono szczególny nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów – zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz “zielone dywany” z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Oferujemy Państwu ponad standardową wysokość kondygnacji mieszkalnej. Do części apartamentów, wszystkich Penthausów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji. Część Apartamentów i wszystkie Penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Wszystkie Penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach będzie zamontowany wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek będzie posiadał wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej (trzyszybowej).Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza - parter - będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.W apartamentowcu będą znajdowały się Penthouse’y i Apartamenty o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw., co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

  Active Residence

  ul. Leszczyńskiego , Lublin(1.8 km od centrum)
  Active Residence
 • Zamojska od Nowa
  Oferta archiwalna
  --- INWESTYCJA ZAKOŃCZONA ---Zobacz film: https://youtu.be/zaK9nO8awdYNOWE LOKALE USŁUGOWE w Centrum Miasta (400m od Bramy Krakowskiej)Zamojska od Nowa to doskonale usytuowana, nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej.Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta i jest położony przy dużym szlaku komunikacyjnym, przy ul. Zamojskiej 8 - otwiera pierzeję zabytkowej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.Jego największe zalety to lokalizacja z dobrym dojazdem i dużą ilością miejsc parkingowych wzdłuż ulicy.Na parterze zaprojektowano lokale usługowo–handlowe z wejściami bezpośrednio od strony ul. Zamojskiej oraz ul. Farbiarskiej, a także od łączącego obie ulice chodnika, biegnącego wzdłuż budynku.Oferta obejmuje prawie 650 m² powierzchni o podwyższonym standardzie wykończenia, podzielonej na kilka lokali.Deweloper przygotował również miejsca parkingowe (poziom -1) oraz windę łączącą je z parterem.Garaż podziemny oraz dużo miejsc parkingowych przed lokalem wzdłuż wyremontowanej ulicy Farbiarskiej zapewnią łatwość w parkowaniu dla pracowników i klientów.Kolejne dwie kondygnacje naziemne to przestrzeń wielorodzinna: 24 nowoczesne mieszkania, o różnorodnym układzie. Połowa z nich to unikatowe, dwupoziomowe apartamenty - propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań.Połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami stwarza niepowtarzalny klimat budynku.

  Zamojska od Nowa

  od 6 000 zł/m2
  ul. Zamojska 8 , Lublin(0.5 km od centrum)
  Zamojska od Nowa S.C.
 • Czechowska 3
  Oferta archiwalna
  Apartamenty w ścisłym centrum miasta.W naszej ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne kawalerki jak i przestronne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Długo szukaliśmy najlepszych rozwiązań, tak żeby oddać w Twoje ręce produkt najwyższej klasy.W inwestycji przewidziano również dwa lokale użytkowe.

  Czechowska 3

  ul. Czechowska 3 , Lublin(1.1 km od centrum)
  Tim Development Sp. z o.o.
 • Szafirowa
  Oferta archiwalna
  Dzielnica Czuby, osiedle Poręba – to naturalnie ukształtowane tereny wyżynne, bogate we wzniesienia, otoczone wszechobecną zielenią. Wrażenie to wzmaga sąsiedztwo z kompleksem leśnym – Stary Gaj, wąwozem z Parkiem im. Jana Pawła II, gdzie mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się terenami rekreacyjnymi.

  Szafirowa

  od 5 500 zł/m2
  ul. Szafirowa , Lublin(4.9 km od centrum)
  Szafirowa Sp. z o.o. Sp.K.
 • Leonówka budynek 1
  Oferta archiwalna
  Prestiżowe osiedle składające się z dziewięciu budynków wielorodzinnych mieszczące się w lubelskiej dzielnicy Botanik. Lenówka spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Nowoczesna architektura zabudowań połączona z przyjaznym zagospodarowaniem zielenią zapewni poczucie komfortu oraz wygody życia codziennego. Budynki w jasnych barwach, dogodne alejki spacerowe oraz zielone tereny doskonale służyć będą mieszkańcom pragnącym odpoczynku od miejskiego szumu.Przemyślane projekty rozkładu mieszkań gwarantują łatwą i funkcjonalną aranżację wnętrz. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Osiedle Leonówka wyróżnia przekrój dostępnych metraży lokali, od mieszkań jedno-, dwupokojowych do większych nawet czteropokojowych. Udogodnieniem są miejsca parkingowe zewnętrzne oraz pod budynkami. Dla najmłodszych zapewni miejsce zabaw i aktywnego wypoczynku.Wymarzone mieszkanie w przyjaznym miejscu to zalety osiedla Leonówka. Lokalizacja osiedla w dogodnym połączeniu z centrum miasta, w pobliżu znajdują się sklepy a także punkty usługowe. Jednocześnie otaczająca osiedle zieleń tworzy oazę relaksu.

  Leonówka budynek 1

  ul. Relaksowa 15 , Lublin(3.8 km od centrum)
  Chrzanowscy Development
 • Witosa II
  Oferta archiwalna
  Witosa II:- Pow. całkowita 3500 m kw.- 4 kondygnacje naziemne, 1podziemna- 50 miejsc postojowych obok budynku, 30 pod budynkiem

  Witosa II

  Ul. Witosa 16- 18 , Lublin(2.9 km od centrum)
  „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.
 • Wapowskiego
  Oferta archiwalna
  Realizowana przez nas inwestycja to 4 piętrowy budynek wielorodzinny z garażami i miejscami postojowymi rozmieszczonymi w garażu podziemnym. Nowoczesna architektura, niska kameralna zabudowa, dogodny układ mieszkań, w którym znaleźć można mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach: od kawalerek  , przez 2 – i 3 – pokojowe mieszkania, aż po przestronne apartamenty w przystępnej cenie.  Dla podniesienia komfortu mieszkańców zaprojektowano windy z bezpośrednią komunikacją do garażu podziemnego.Mieszkania są bezczynszowe z udziałem w gruncie. Do każdego lokalu zostanie ustanowiona odrębna własność oraz sporządzona księga wieczysta, ponadto mieszkania na parterze posiadają indywidualne działki które będą wpisane do księgi wieczystej.Budynek położony jest w atrakcyjnej części miasta, w dzielnicy Wrotków przy ul.Wapowskiego . Bliskie sąsiedztwo licznych terenów zielonych (Zalew Zemborzycki, Stary Las) i ścieżek rowerowych pozwalają na aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą z dala od zgiełku miasta. Firma zapewnia w ramach planowanej inwestycji zagospodarowanie terenu w postaci: chodników, dróg dojazdowych, zieleni, jak również placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

  Wapowskiego

  ul. Wapowskiego , Lublin(5.1 km od centrum)
  LUK Sp. z o.o. SKA
 • Szewska 7
  Oferta archiwalna
  Szewska 7 to najnowszy projekt KS Development Sp. z o.o.Usytuowany w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta, czteropiętrowy budynek to idealne miejsce dla Państwa!Połączenie nowoczesności z klasyką, ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału.Pragniemy zaoferować Państwu 40 mieszkań - jedno, - dwu, - trzy lub czteropokojowych o pow. 31-66 m2 oraz 3 lokale usługowe o pow. 46,2 m2 ; 84,9 m2 ; 116,1 m2.Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.

  Szewska 7

  ul. Szewska 7 , Lublin(0.6 km od centrum)
  KS Development Sp. z o.o.
 • Świerkowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Świerkowa Aleja to kompleks funkcjonalnych i wygodnych budynków o kameralnej zabudowie z przestronnymi mieszkaniami oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu, zapewniającym wypoczynek i bezpieczeństwo.Projektując Świerkową Aleję nie zapomnieliśmy o wypoczynku naszych klientów. Zaplanowaliśmy na terenie osiedla przestrzenie zieleni, ławeczki wśród świerków oraz miejsca zabaw dla dzieci, które będą mogły wybrać, na którym z kilku placów zabaw chcą się bawić.Obecnie realizujemy VI etap naszej inwestycji stanowiący budynek mieszkalny cztero kondygnacyjny wyposażony w garażo – parking na kondygnacji podziemnej W budynku znajdzie się 50 lokali mieszkalne o metrażach od 35 m2 do 78 m2. Na parterze budynku zaprojektowano 6 lokali usługowych o pow. od 36 m2 do 51 m2., z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostęp do komunikacji.Budynek powstanie na planie litery C, dzięki czemu pozyskana zostanie dodatkowa przestrzeń wypoczynkowo - rekreacyjna pomiędzy jego skrzydłami.

  Świerkowa Aleja

  ul. Młyńska , Zamość(2.6 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Osiedle ul. Jana Pawła II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Lublina na nowoczesnym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum. Budynki są wykonane w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów budowlanych, wyposażone w winę oraz energooszczędne logotermy.W aktualnej ofercie sprzedaży posiadamy mieszkania o metrażach 48,15m2, 55,57m2 oraz 69m2. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, miejsce postojowe w cenie mieszkania.

  Osiedle ul. Jana Pawła II

  ul. Jana Pawła II , Lublin(4.9 km od centrum)
  Właszczyk Więckowski Nieruchomości Sp.J.
 • Osiedle Premium
  Oferta archiwalna
  Osiedle Premium” to kompleks 6 nowocześnie zaprojektowanych budynków położonych przy Alei Smorawińskiego w Lublinie. Osiedle to wyróżnia elegancja, prostota oraz nowoczesna bryła. Jasne kolory budynków  oraz elementy wykończenia w szkle i drewnie podkreślą prestiż inwestycji. Poczucie prywatności i wygodę mieszkańców zapewnią starannie zaprojektowane rozkłady lokali, a indywidualny charakter osiągnięty zostanie przez uwzględnianie zmian w ich rozkładzie, wnoszonych przez przyszłych właścicieli w trakcie realizacji. Projekt budynków został opracowany tak, aby zapewnić komfort i satysfakcjonujący standard, obejmujący m.in. funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przestronne balkony,  eleganckie klatki schodowe oraz windy od poziomu garażu. Dostępne są  mieszkania o powierzchniach od 34 mkw  do  77 mkw .“Osiedle Premium” położone jest w atrakcyjnej dzielnicy Czechów. Budynki graniczą z terenem zielonym, co daje poczucie spokoju w tętniącym życiem mieście. Jednocześnie bliskość bogatej infrastruktury tej dzielnicy, sąsiedztwo centrum handlowego Real, Olimp, Decathlon, Uniwersytetu Medycznego, przedszkoli, szkół, szpitala, przychodni oraz bardzo sprawna komunikacja z centrum miasta, decydują o atrakcyjnym charakterze tej lokalizacji.

  Osiedle Premium

  Al. Smorawińskiego , Lublin(2 km od centrum)
  TBV Sp. z o.o.

Wiadomości na temat województwa lubelskiego:

Informacje o województwie lubelskim

W województwie lubelskim dostępnych jest 1 360 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 31 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w województwie lubelskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 142 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (127 mieszkań).
 • 2-pokojowe (472 mieszkania).
 • 3-pokojowe (509 mieszkań).
 • 4-pokojowe (199 mieszkań).
 • 5-pokojowe (21 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w województwie lubelskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 98 do 146 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w województwie lubelskim kosztuje 193 060 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 569 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Dostępne są także 3 mieszkania w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w województwie lubelskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: