Miodowy Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Miodowa, oferowane bezpośrednio przez

INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Miodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 976 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Miodowy  ZakątekMiodowy  Zakątek

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Miodowy Zakątek” to kompleks dziewięciu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o strukturze 6 + 3. Osiedle jest usytuowane w urokliwym miejscu przy ul. Miodowej w Radomiu. “Miodowy Zakątek” przeznaczony jest dla osób ceniących spokój i ciszę. Naszą inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja i nowoczesny projekt. Z osiedla w ciągu kilku minut można dostać się do centrum miasta. Równie łatwo można dojechać do krajowej 7 czy 12.Przestrzenne domki z garażami i ogrodem zapewnią komfort oraz rodzinną atmosferę, a harmonijnie skomponowana architektura spodoba się najbardziej wymagającym estetom.Do wyboru oferujemy Państwu domki o powierzchni 104,20 m2 – 1szt., 113,34 m2 – 1 szt. oraz 128,79 m2 – 7 szt..Oddanie inwestycji planujemy w pierwszym półroczu 2012 roku.Dla Państwa wygody oferujemy możliwość wykonania robót wewnętrznych i instalacyjnych według indywidualnych uzgodnień.Miodowy Zakątek zlokalizowany jest w Radomiu przy ul. Miodowej. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym i szybkim połączeniem z centrum miasta (ok. 3km – 5 minut jazdy) oraz drogami wyjazdowymi w kierunku Warszawa – Kraków (0,7km – 1 min); w kierunku na Łódź (ok. 0,1 km – poniżej 1 min.)

Inwestycja Miodowy Zakątek znajduje się w Radomiu, ul. Miodowa (2.7 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Miodowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miodowy Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miodowy Zakątek?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miodowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Miodowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wolanowska / Spadzista.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miodowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miodowy Zakątek znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta w odległości 750 m, Niepubliczne Przedszkole Planeta Odkrywców w odległości 832 m, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w odległości 854 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miodowy Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: eDent w odległości 781 m, Stomatologia SMILE Jasińscy w odległości 843 m, Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76 w odległości 910 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miodowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 328 m znajduje się Żabka, w odległości 418 m znajduje się Biedronka, w odległości 669 m znajduje się Sklep Spożywczy "Gratka".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miodowy Zakątek w odległości 600 m znajduje się boisko / kort, w odległości 664 m znajduje się boisko / kort, w odległości 677 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: