Miodowy Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Miodowa, oferowane bezpośrednio przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Miodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 917 ofert w najbliższej okolicy!

Miodowy  Zakątek

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

“Miodowy Zakątek” to kompleks dziewięciu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o strukturze 6 + 3. Osiedle jest usytuowane w urokliwym miejscu przy ul. Miodowej w Radomiu. “Miodowy Zakątek” przeznaczony jest dla osób ceniących spokój i ciszę. Naszą inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja i nowoczesny projekt. Z osiedla w ciągu kilku minut można dostać się do centrum miasta. Równie łatwo można dojechać do krajowej 7 czy 12.Przestrzenne domki z garażami i ogrodem zapewnią komfort oraz rodzinną atmosferę, a harmonijnie skomponowana architektura spodoba się najbardziej wymagającym estetom.Do wyboru oferujemy Państwu domki o powierzchni 104,20 m2 – 1szt., 113,34 m2 – 1 szt. oraz 128,79 m2 – 7 szt..Oddanie inwestycji planujemy w pierwszym półroczu 2012 roku.Dla Państwa wygody oferujemy możliwość wykonania robót wewnętrznych i instalacyjnych według indywidualnych uzgodnień.Miodowy Zakątek zlokalizowany jest w Radomiu przy ul. Miodowej. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym i szybkim połączeniem z centrum miasta (ok. 3km – 5 minut jazdy) oraz drogami wyjazdowymi w kierunku Warszawa – Kraków (0,7km – 1 min); w kierunku na Łódź (ok. 0,1 km – poniżej 1 min.)

Inwestycja Miodowy Zakątek znajduje się w Radomiu, ul. Miodowa (2.7 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Miodowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miodowy Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miodowy Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miodowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Miodowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wolanowska / Spadzista.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miodowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miodowy Zakątek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kocurek" w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miodowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 26.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: