Musioła Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBiuro Nieruchomości Nobiles

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Klient Kupujący nie płaci prowizji biura i 2% podatku PCCTylko u Nas w cenie miejsca parkingowe , wysoki standard , teren ogrodzony utwardzony kostką betonową , szlaban, domofon, skrzynki pocztowe, oświetlenie terenu, nasadzenia, wiata śmietnikowa wspólna dla wszystkich lokatorów, teren zagospodarowany z posianą trawą.Nasza inwestycja obejmuje budowę 7 budynków w standardzie PREMIUM w zabudowie szeregowej na zamkniętym, zagospodarowanym terenie wraz z miejscami postojowymi, śmietnikiem.Budynki piętrowe, niepodpiwniczone, zaprojektowano z myślą o wygodzie i maksymalnej funkcjonalności wnętrz.Lokale bezczynszowe. Płacisz tylko za koszty eksploatacyjne .Rozpoczęcie inwestycji marzec 2020 r.Zakończenie inwestycji marzec 2021 r.Sprzedaż zgodnie z ustawą deweloperską z wykorzystaniem rachunków powierniczych.

Inwestycja Musioła Park znajduje się w Mikołowie, ul. Musioła 3 (0.8 km od centrum Mikołowa), jest realizowana przez dewelopera Biuro Nieruchomości Nobiles.

Inwestycja Musioła Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Musioła Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 93 do 142 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Biuro Nieruchomości Nobiles przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Sześć budynków o pow. 92,80 mkw, jeden 142 mkw, wszystkie w podwyższonym standardzie deweloperskim, który obejmuje: - taras na podbudowie, wykończony tarasowymi płytkami betonowymi - teren zielony przygotowany pod trawnik - domofon - teren monitorowany kamerami - szlaban - miejsca zewnętrzne wraz z podejściami do budynków w kostce brukowej - nasadzenia drzewostanem - wiata śmietnikowa , zamykana - skrzynki pocztowe dla każdego budynku - ogrodzenie z siatki panelowej plus od frontu ogrodzenie palisadowe wraz z murem z betonu na wjeździe - internet , światłowód z ORANGE - instalacja systemu SMART HOME , bez osprzętu , regulująca ogrzewaniem podłogowym i roletami elektrycznymi
Konstrukcja budynku
- ocieplenie zewnętrzne styropian , grafitowy 15 cm, tynkiem silikatowo-sylikonowym wraz z elementami ozdobnymi drewnopodobnymi
Dach
- dach płaski, ocieplony, kryty papą termozgrzewalną - kominy wentylacyjne i spalinowe
Stolarka okienna
- stolarka okienna plastikowa w kolorze szarym od zewnątrz, białym wewnątrz, okna 3-szybowe, norma na 2021 r. - rolety zewnętrzne elektryczne bez włączników
Drzwi zewnętrzne
- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe PORTA TERMO
Balkony
- balkony – szkło bezpieczne, balustrady stal nierdzewna
Posadzka
- wylewki maszynowe
Ściany
- tynki maszynowe gipsowe
Instalacje
- instalacja wodno -kanalizacyjna - drenaż opaskowy - instalacja elektryczna bez osprzętu , w kuchni siła , pod kuchnię indukcyjną - przydział mocy 14 kW dla budynku
Ogrzewanie
- instalacja centralnego ogrzewania - podłogowe na parterze i piętrze z regulatorami temperatury w łazience dodatkowo grzejnik typu "drabinka", piec gazowy dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania De Dietrich
Wentylacja
- wentylacja grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Musioła Park

Położenie gwarantuje spokojną i zieloną okolicę, zapewniając jednocześnie dogodny i szybki dostęp do centrum miasta (Rynek 650 m), natomiast bliskość dróg DK 44 i DK 81 gwarantuje dogodny dojazd do całej aglomeracji. W pobliżu…. Szkoła podstawowa 200 m Dworzec PKP 900 m Dworzec PKS 800 m Szpital 350 m

Mikołów to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 79,21 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy. Położony jest na Wyżynie Śląskiej. Graniczy bezpośrednio z Katowicami, Tychami, gminą Wyry, Łaziskami Górnymi i Orzeszem oraz Rudą Śląską. Rynek Główny to najchętniej odwiedzane miejsce zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Mikołów jest jednym z nielicznych miast górnośląskich z tak dobrze zachowaną starówką z rynkiem w centralnym punkcie. W mieście odbywają się również cykliczne wydarzenia, jak Mikołowskie Dni Muzyki, plenery malarskie “Impresje Mikołowskie” oraz Dni Mikołowa. W mieście funkcjonuje: 12 przedszkoli, 11 szkół podstawowych oraz 7 szkół średnich.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 81, prowadząca z Katowic do skrzyżowania w Harbutowicach oraz droga krajowa nr 44, łącząca Górny Śląsk z Krakowem. Występują tutaj także trzy drogi wojewódzkie: nr 925 łącząca Rybnik z Bytomiem, nr 927 oraz nr 928, przebiegająca przez Mikołów i wieś Kobiór.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Musioła Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Musioła Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołów Musioła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Musioła Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka w Mikołowie w odległości 220 m, Przedszkole Nr 8 w odległości 440 m, Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Musioła Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy w odległości 230 m, Szpital w odległości 310 m, Szpital Powiatowy w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Musioła Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Lewiatan, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Musioła Park w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.09.2020

Data aktualizacji: 26.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie