Kamionkowe Wzgórze

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPionier - Sieć Biur Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Kamionkowe Wzgórze

Osiedle domów jednorodzinnych „Kamionkowe Wzgórze” stwarza idealne warunki do zamieszkania dla tych, którzy od własnego domu oczekują czegoś więcej.Niebanalna architektura, nowoczesne technologie oraz panoramiczna lokalizacja czynią je miejscem wyjątkowym.Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia.Osiedle zostało zaprojektowane oraz wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii zapewniających jakość oraz komfort.Wyjątkowość osiedla to nowoczesna architektura łącząca tradycję i nowoczesność. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest miejsce na zboczu góry Kamionka, która zapewnia bezpośrednią bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Wzgórze Kamionka" i zarazem bardzo dobrą infrastrukturą drogową i użytkową, tj. sklep, przystanek, szkoła, przedszkole. Od centrum miasta dzieli zaledwie 30 minut spaceru bądź 10 minutowa przejażdżka autem.Gotowe są 4 domy (2 bliźniaki). Dwa w stanie deweloperskim oraz dwa w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Piąty, wolnostojący jest w trakcie budowy. Do powyższych cen należy doliczyć opłatę za udział w drodze w wysokości 31 000 zł, która jest płatna po zakończeniu inwestycji i wykonaniu drogi.Oferowane domy posiadają m.in.:- piwnicę z kotłownią i funkcją gospodarczą- garaż jednostanowiskowy- miejsca postojowe przy budynku.Cała inwestycja składa się z5 domów tj. 2 w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący.

Inwestycja Kamionkowe Wzgórze znajduje się w Mikołowie, ul. Wiązowa (1.4 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez dewelopera Pionier - Sieć Biur Nieruchomości.

Inwestycja Kamionkowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kamionkowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 174 metrów kwadratowych w cenie od 649 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pionier - Sieć Biur Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
stan surowy: zamknięty
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: domy posiadają garaż jednostanowiskowy w części piwnicznej oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamionkowe Wzgórze

Osiedle „Kamionkowe Wzgórze" położone jest w Mikołowie przy ul. Wiązowej w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu przyrodniczo krajobrazowego „Wzgórze Kamionka” tuż przy granicy z katowicką dzielnicą Zarzecze. Położenie osiedla na wzgórzu zapewnia dodatkowe walory krajobrazowe. Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia (szkoła, sklepy, restauracja i inne. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane. Wygodny dojazd zapewnia droga DK 81 (Katowice-Wisła). W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Mikołów to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 79,21 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy. Położony jest na Wyżynie Śląskiej. Graniczy bezpośrednio z Katowicami, Tychami, gminą Wyry, Łaziskami Górnymi i Orzeszem oraz Rudą Śląską. Rynek Główny to najchętniej odwiedzane miejsce zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Mikołów jest jednym z nielicznych miast górnośląskich z tak dobrze zachowaną starówką z rynkiem w centralnym punkcie. W mieście odbywają się również cykliczne wydarzenia, jak Mikołowskie Dni Muzyki, plenery malarskie “Impresje Mikołowskie” oraz Dni Mikołowa. W mieście funkcjonuje: 12 przedszkoli, 11 szkół podstawowych oraz 7 szkół średnich.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 81, prowadząca z Katowic do skrzyżowania w Harbutowicach oraz droga krajowa nr 44, łącząca Górny Śląsk z Krakowem. Występują tutaj także trzy drogi wojewódzkie: nr 925 łącząca Rybnik z Bytomiem, nr 927 oraz nr 928, przebiegająca przez Mikołów i wieś Kobiór.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamionkowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Kamionkowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołów Świerkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowe Wzgórze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamionkowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się AMIC Energy, w odległości 440 m znajduje się Janosz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowe Wzgórze w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie