Kamionkowe Wzgórze

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPionier - Sieć Biur Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Kamionkowe Wzgórze

Osiedle domów jednorodzinnych „Kamionkowe Wzgórze” stwarza idealne warunki do zamieszkania dla tych, którzy od własnego domu oczekują czegoś więcej.Niebanalna architektura, nowoczesne technologie oraz panoramiczna lokalizacja czynią je miejscem wyjątkowym.Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia.Osiedle zostało zaprojektowane oraz wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii zapewniających jakość oraz komfort.Wyjątkowość osiedla to nowoczesna architektura łącząca tradycję i nowoczesność. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest miejsce na zboczu góry Kamionka, która zapewnia bezpośrednią bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Wzgórze Kamionka" i zarazem bardzo dobrą infrastrukturą drogową i użytkową, tj. sklep, przystanek, szkoła, przedszkole. Od centrum miasta dzieli zaledwie 30 minut spaceru bądź 10 minutowa przejażdżka autem.Gotowe są 4 domy (2 bliźniaki). Dwa w stanie deweloperskim oraz dwa w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Piąty, wolnostojący jest w trakcie budowy. Do powyższych cen należy doliczyć opłatę za udział w drodze w wysokości 31 000 zł, która jest płatna po zakończeniu inwestycji i wykonaniu drogi.Oferowane domy posiadają m.in.:- piwnicę z kotłownią i funkcją gospodarczą- garaż jednostanowiskowy- miejsca postojowe przy budynku.Cała inwestycja składa się z5 domów tj. 2 w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący.

Inwestycja Kamionkowe Wzgórze znajduje się w Mikołowie, ul. Wiązowa (1.4 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez dewelopera Pionier - Sieć Biur Nieruchomości.

Inwestycja Kamionkowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kamionkowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 174 metrów kwadratowych w cenie od 649 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pionier - Sieć Biur Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
stan surowy: zamknięty
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: domy posiadają garaż jednostanowiskowy w części piwnicznej oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamionkowe Wzgórze

Osiedle „Kamionkowe Wzgórze" położone jest w Mikołowie przy ul. Wiązowej w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu przyrodniczo krajobrazowego „Wzgórze Kamionka” tuż przy granicy z katowicką dzielnicą Zarzecze. Położenie osiedla na wzgórzu zapewnia dodatkowe walory krajobrazowe. Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia (szkoła, sklepy, restauracja i inne. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane. Wygodny dojazd zapewnia droga DK 81 (Katowice-Wisła). W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Powiat mikołowski leży w woj. śląskim, na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Zajmuje powierzchnię 233 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 93 000 osób. Stanowi część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W tutejszych miastach występuje zabudowa typowo przemysłowa, a na wsiach przeważają domy jedno- i wielorodzinne. Lasy stanowią jedynie ok. 35% powiatu. W regionie działa 26 szkół podstawowych, 16 gimnazjalnych oraz 15 placówek ponadgimnazjalnych i policealnych. W stolicy powiatu mieści się szpital, którego usługi uzupełniają lekarze z przeszło 40 przychodni działających w całym regionie. Za rozwój kultury odpowiadają tu gminne i miejskie domy kultury. W regionie działa jedno muzeum. MOSiR w Mikołowie udostępnia natomiast bogate zaplecze sportowe. Powiat mikołowski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 44 i 81. Poza tym przez region przebiegają 4 trasy wojewódzkie, a w niedalekiej odległości od granic powiatu ciągną się autostrady A1 i A4. Prężnie funkcjonuje tu komunikacja publiczna w postaci połączeń PKP, PKS i komunikacji miejskiej docierającej z Tych.

Komunikacja

W powiecie mikołowski krzyżują się drogi krajowe nr 44 i 81. Przez region przechodzą też trasy wojewódzkie nr 925, 926, 927 i 928. Niespełna 5 km od północnej granicy biegnie autostrada A4, a w podobnej odległości na zachód ciągnie się autostrada A1.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamionkowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Kamionkowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołów Świerkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowe Wzgórze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamionkowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się AMIC Energy, w odległości 440 m znajduje się Janosz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowe Wzgórze w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2014

Data aktualizacji: 11.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie