Osiedle Południowe

4 zdjęcia

Osiedle Południowe
Osiedle Południowe
Osiedle Południowe
Osiedle Południowe

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Południowe dostępnych jest 6 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (6)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

technologia tradycyjna, pustak

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 2 domy wolnostojące, 4 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

od 109 do 171 m².

Powierzchnie działek:

od 376 do 711 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

10% wpłaty przy umowie przedwstępnej, pozostała kwota przy akcie notarialnym po wybudowaniu budynku do stanu deweloperskiego.

Warunki rezerwacji:

umowa przedwstępna i wpłata 10% wartości nieruchomości.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Południowe jest niewielkie i znajduje się na nim 5 budynków: zbliźniaczone domy Arek, dwa Michały oraz parterowy Kuba. Każdy z domów leży na niewielkiej działce, którą można zagospodarować według uznania. Domy Michał charakteryzują się klasyczną bryłą opartą na rzucie kwadratu, a urozmaiconą ryzalitami, w których znajdują się przedsionek i część jadalna strefy otwartej parteru. Całość przykryto wielospadowym dachem. Kuba to klasyczny parterowy dom przykryty kopertowym dachem, którego funkcja idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Arek to nowa propozycja w ofercie naszej firmy - dom parterowy z poddaszem użytkowym. W zamyśle projektantów jest to domostwo przeznaczone dla inwestorów dysponujących mniej zasobnym portfelem, ale ceniącym wygodę oraz nowoczesne wzornictwo. Bryła oparta na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem prostopadłym do drogi dojazdowej. Budynki zbliźniaczono ścianą garażu.

Osiedle Południowe idealnie spełnia wymagania aktywnej rodziny, ceniącej sobie spokój podmiejskiego osiedla.

Inwestycja Osiedle Południowe znajduje się w Mikołowie, ul. Wodociągowa null (2.7 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez Dom dla Kazdego.

Inwestycja Osiedle Południowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Południowe w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 109 do 171 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Dom dla Kazdego nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Mikołów jest średnim miastem w Śląskiej Aglomeracji. Jego atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z innymi miastami województwa oraz dostępność terenów zielonych. Ulica Wodociągowa to spokojna i zaciszna część miasta, położona z dala od zgiełku centrum. Z jednej strony oferuje okolicę znakomicie nadającą się do spacerów i kontaktu z naturą, a z drugiej ciągle pozostaje w niedalekiej odległości od głównej strefy miasta.

Mikołów to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 79,21 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy. Położony jest na Wyżynie Śląskiej. Graniczy bezpośrednio z Katowicami, Tychami, gminą Wyry, Łaziskami Górnymi i Orzeszem oraz Rudą Śląską. Rynek Główny to najchętniej odwiedzane miejsce zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Mikołów jest jednym z nielicznych miast górnośląskich z tak dobrze zachowaną starówką z rynkiem w centralnym punkcie. W mieście odbywają się również cykliczne wydarzenia, jak Mikołowskie Dni Muzyki, plenery malarskie “Impresje Mikołowskie” oraz Dni Mikołowa. W mieście funkcjonuje: 12 przedszkoli, 11 szkół podstawowych oraz 7 szkół średnich.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 81, prowadząca z Katowic do skrzyżowania w Harbutowicach oraz droga krajowa nr 44, łącząca Górny Śląsk z Krakowem. Występują tutaj także trzy drogi wojewódzkie: nr 925 łącząca Rybnik z Bytomiem, nr 927 oraz nr 928, przebiegająca przez Mikołów i wieś Kobiór.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Południowe?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Południowe w odległości 290 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 30.08.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mikołowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: