Osiedle Sielanka - Mikołów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez II-Inwestycje CL S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 3 309 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sielanka - Mikołów dostępnych jest 5 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
SP1335133 m2709 m2
575 340 zł4 311 zł/m²
B1035103 m2444 m2
450 100 zł3 979 zł/m²
C1285128 m2320 m2
425 000 zł3 309 zł/m²
SB1555155 m2642 m2
599 100 zł3 863 zł/m²
S1755175 m2602 m2
632 000 zł3 611 zł/m²

Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z "OSIEDLA SIELANKA" komfortowe miejsce do życia.

Bezpieczeństwo mieszkańców od początku było istotnym elementem naszego projektu. W ramach inwestycji powstają nie tylko budynki mieszkalne. Zrealizowana jest infrastruktura - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe, które tworzą rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z przestrzeni osiedla. Organizacja ruchu została przygotowana tak, aby przed domami spokojnie przejeżdżało jak najmniej samochodów, a ich ruch był bezkolizyjny. Stąd wiele dróg jednokierunkowych z dużą ilością miejsc postojowych. Chodniki na głównej drodze, oddzielone pasem zieleni od jezdni, i ścieżki rowerowe są przejawem dbałości o pieszych i rowerzystów, zapewniając im codzienne bezpieczeństwo.
Cała przestrzeń "OSIEDLA SIELANKA" powstawała z założeniem, że jest to otwarte osiedle. "Secure by design" – "Bezpieczeństwo przez projekt" to program, którego naczelnym celem jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni jeszcze w fazie projektu tak, aby była przestrzenią bezpieczną. Koncepcja bezpiecznych osiedli, powstała w latach '90, w których nie bramy, szlabany i strażnicy, a odpowiednie ukształtowanie przestrzeni osiedla i małej architektury daje faktyczne bezpieczeństwo mieszkańcom. Brak miejsc "bezpańskich", nie widocznych dla mieszkańców domów, żadnych anonimowych parkingów dla gości, niskie ogrodzenia nie zasłaniające widoku itp. rozwiązania to podstawy projektów, których efektem jest spokój mieszkańców.
Przyjazna mieszkańcom infrastruktura to również efekt zastosowania nowoczesnych, solidnych rozwiązań technicznych, wykorzystanych przy budowie sieci wodociągowej, gazowej, elektrycznej, instalacji sanitarnej, deszczowej i tele-informatycznej.

"OSIEDLE SIELANKA" to również przemyślany sposób lokalizacji ustawienia domów i ich ogrodów, które tworzą zwarte, zielone kompleksy, niskie, dyskretne ogrodzenia, nie zamykające spacerującym przestrzeni, nie wywołujące uczucia klaustrofobii, "więziennego wybiegu".

Właśnie taka całość daje przestrzeń i wolność. Ten sposób myślenia, o przestrzeni "OSIEDLA SIELANKA" czyni z niego miejsce do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością.

Inwestycja Osiedle Sielanka - Mikołów znajduje się w Mikołowie, ul. Śmiłowicka (2,7 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez dewelopera II-Inwestycje CL S.A..

Inwestycja Osiedle Sielanka - Mikołów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych domów w tym 1 dom typu dom wolnostojący, 3 domy typu bliźniak, 2 domy typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sielanka - Mikołów pozostało na sprzedaż 5 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 103 do 175 metrów kwadratowych w cenie od 425 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchniach od 103 do 175 m2 w cenie od 425 000 zł (5 domów).

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sielanka - Mikołów w sprzedaży znajduje się 1 dom, który można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper II-Inwestycje CL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 90 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy: aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 1 dom typu dom wolnostojący, 2 domy typu bliźniak, 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: od 103 do 175 m2.
Liczba pokoi: dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 425 000 do 632 000 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 309 do 4 311 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM: dostępny jest 1 dom, który można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sielanka - Mikołów

Powiat mikołowski leży w woj. śląskim, na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Zajmuje powierzchnię 233 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 93 000 osób. Stanowi część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W tutejszych miastach występuje zabudowa typowo przemysłowa, a na wsiach przeważają domy jedno- i wielorodzinne. Lasy stanowią jedynie ok. 35% powiatu. W regionie działa 26 szkół podstawowych, 16 gimnazjalnych oraz 15 placówek ponadgimnazjalnych i policealnych. W stolicy powiatu mieści się szpital, którego usługi uzupełniają lekarze z przeszło 40 przychodni działających w całym regionie. Za rozwój kultury odpowiadają tu gminne i miejskie domy kultury. W regionie działa jedno muzeum. MOSiR w Mikołowie udostępnia natomiast bogate zaplecze sportowe. Powiat mikołowski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 44 i 81. Poza tym przez region przebiegają 4 trasy wojewódzkie, a w niedalekiej odległości od granic powiatu ciągną się autostrady A1 i A4. Prężnie funkcjonuje tu komunikacja publiczna w postaci połączeń PKP, PKS i komunikacji miejskiej docierającej z Tych.

Komunikacja

W powiecie mikołowski krzyżują się drogi krajowe nr 44 i 81. Przez region przechodzą też trasy wojewódzkie nr 925, 926, 927 i 928. Niespełna 5 km od północnej granicy biegnie autostrada A4, a w podobnej odległości na zachód ciągnie się autostrada A1. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Sielanka - Mikołów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Śmiłowice Łączna.

Data publikacji: 27 kwietnia 2017 14:25

Data aktualizacji: 27 grudnia 2018 16:45

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu
II-Inwestycje CL S.A.

  +48 728...

  Osiedle Sielanka - Mikołów

  adres biura sprzedaży

  Mikołów

  Umów spotkanie

  • piątek

   25

   stycznia

  • poniedziałek

   28

   stycznia

  • wtorek

   29

   stycznia