Osiedle na Bajce

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJ&P Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

„Na bajce” segmenty A1,A2,B1,B2 oraz C to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Inowrocławiu przy ul. Ewy Szelburg Zarembiny. Nowoczesna architektura nawiązuje do aktualnych trendów. Budynki prezentują się świeżo i elegancko, a z biegiem lat nie stracą na swojej atrakcyjności. Wnętrza domów są funkcjonalne, przestronne i wygodne. Okolica odseparowana jest od zgiełku miasta - zapewnia spokój i świeże powietrze jednocześnie oferując dobrą komunikację z centrum Inowrocławia oraz drogami tranzytowymi. Asfaltowa droga bezpośrednio granicząca z budynkami, chodniki oraz wszystkie media zapewniają komfort dojazdu i użytkowania domu.Budynku wykonane będą metodą tradycyjną tylko i wyłącznie z materiałów powszechnie znanych i cenionych marek, wszelkiego typu instalacje wykonywane są przez wykwalifikowane firmy podwykonawcze. Rzuty domów, standard wykonania i wykończenia oraz lokalizację segmentów na działkach wraz z metrażami znajdziecie Państwo w załącznikach. Standard wykonania i wykończenia możemy dopasować do Państwa wymagań, podobnie jest z układem pomieszczeń – jesteśmy elastyczni na odpowiednio wczesnych etapach budowy.

Inwestycja Osiedle na Bajce znajduje się w Inowrocławiu, ul. Ewy Szelburg Zarembiny (28.1 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle na Bajce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Bajce pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 454 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• Zagospodarowanie terenu: -zagospodarowanie wody opadowej na terenie działki (studnia drenarska) lub podłączenie do kanalizacji deszczowej, -kostka betonowa przed budynkiem, na tarasie parteru, -ogrodzenie tylne, boczne, rozdzielające lokale z siatki powlekanej -bramy garażowe, segmentowe w kolorze antracytowym/czarnym, HORMANN
Konstrukcja budynku
• Fundamenty: -żelbetowe izolowane • Strop: -żelbetowy Teriva
Dach
-w konstrukcji żelbetowej, ocieplony, pokryty dwukrotnie papą termozgrzewalną, -kominy tynkowane ponad dachem
Elewacja
-izolacja cieplna fundamentów styropianem Aqua o obniżonej chłonności wody, -izolacja cieplna murów styropianem lub wełną, -tynk mineralny typu „baranek”, -obróbki blacharskie, rynny oraz rury spustowe z blachy stalowej powlekanej
Stolarka okienna
-fasadowa okienna PVC (pakiet5 komorowy, trzyszybowy) biała wewnątrz, antracytowa/czarna na zewnątrz, wyposażona w rolety manualne na parterze, na piętrze wyposażona w puszki do rolet,
Drzwi zewnętrzne
-drzwi wejściowe ocieplone antywłamaniowe WIKĘD
Posadzka
-izolowane cementowe,
Ściany
-fundamentowe murowane z bloczków betonowych, -nośne murowane z pustaków ceramicznych, -rozdzielająca lokale murowane z pustaków ceramicznych akustycznych, -działowe z pustaków ceramicznych -tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe na ścianach (nie szpachlowane, nie malowane)
Sufity
-tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe na sufitach (nie szpachlowane, nie malowane)
Parapety zewnętrzne
- stalowe malowane na kolor RAL (grafit/antracyt)
Instalacje
-wod-kan systemowa plastikowa rozprowadzona wraz z wyjściem do wody ogrodowej bez osprzętu, -c.o. systemowa plastikowa obsługiwana przez piec gazowy dwufunkcyjny. Ogrzewanie grzejnikami płytowymi w łazienkach podejścia pod grzejniki drabinkowe. -elektryczna rozprowadzona wewnątrz zakończona puszkami i białymi gniazdami, na elewacji oświetlenie zewnętrzne (nad wejściem, tarasem, garażem z czujką ruchu), -antenowa i domofonowa (bez osprzętu) Przyłącza: -woda (dwa liczniki: woda użytkowa oraz woda ogrodowa) -kanalizacja -gaz -prąd
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Bajce

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Bajce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle na Bajce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle na Bajce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle na Bajce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Piekarnia.

Data publikacji: 22.04.2020

Data aktualizacji: 19.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie