+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Chorzów

29 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 396 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Planty
  gotowe
  Nowe Planty to jedyne osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie w sąsiedztwie Parku Śląskiego. Położone w zielonej części Chorzowa, przy ul. Jałowcowej, zaledwie 600 m od parku. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaplanowano budowę 20 domów w podwyższonym stanie deweloperskim. W ofercie znajdują się domy wolnostojące oraz domy typu bliźniak o metrażach od 140 mkw. do 235 mkw.

  Nowe Planty

  ul. Jałowcowa , Chorzów(2.5 km od centrum)
  Develocity Sp. z o.o
 • Tęczowa Park
  4 kw. 2024
  Tęczowa Park to kameralna inwestycja w północno-wschodniej części Chorzowa. Zakłada powstanie 28 domów jednorodzinnych o funkcjonalnych układach i metrażu, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, z ogrodami o zróżnicowanej powierzchni. Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-czarną kolorystyką, z elementami cegły. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i

  Tęczowa Park

  od 4 700 /m2
  ul. Tęczowa , Chorzów(2.1 km od centrum)
  Jaekel-Bud-Tech Gorczowski

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Reden Hill
  Oferta archiwalna
  Reden Hill – to kompleks domów szeregowych na górze Redena w Chorzowie, pomiędzy ulicami Lwowską i Katowicką. W miejscu tym powstanie 11 domów szeregowych: 3 segmenty po 3 budynki oraz jeden segment z 2 budynkami. Każdy z domów o łącznej powierzchni 155,96 m2 posiadał będzie: - 3 duże sypialnie, - 2 łazienki, - salon z kuchnią, - dwustanowiskowy garaż. Każdy z domów został zaprojektowany w sposób

  Reden Hill

  od 4 200 /m2
  ul. Katowicka , Chorzów(0.5 km od centrum)
  RedenHill
 • Osiedle Pod Platanami
  Oferta archiwalna
  “Osiedle pod Platanami” to nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy składający się z budynków wielorodzinnych z windami i wbudowanymi garażami podziemnymi oraz domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Zespół mieszkaniowy wykonano w technologii tradycyjnej. Wyróżnikiem osiedla jest wyrafinowana architektura, wysoki standard wykończenia, ekologiczne materiały najwyższej

  Osiedle Pod Platanami

  ul. Okrężna , Chorzów(2.4 km od centrum)
  Perfekt Developer Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Chorzowa:

Domy na sprzedaż Chorzów - Osiedle Ruch oraz wiele więcej

Chorzów to miasto graniczące z Katowicami od strony północno-zachodniej. Ma do zaoferowania wiele terenów zielonych, placówek edukacyjnych oraz nieruchomości takich jak nowe domy. Chorzów to miasto, w którym nie trzeba przejmować się brakiem miejsc pracy oraz placówek oświatowych dla uczących się w każdym wieku. 

Nowe domy na sprzedaż w Chorzowie to też idealne miejsce na odpoczynek. Dostępne tereny zielone takie jak Amelung, czy Park Śląski idealnie sprawdzą się na relaks w otoczeniu przyrody. Mieszczące się obok ZOO dodatkowo zwiększa motywację, by wybrać bliższe temu miejscu domy na sprzedaż. Chorzów Maciejkowice oraz dzielnice położone dalej od centrum również mogą zaskoczyć różnorodnymi atrakcjami w zasięgu krótkiego spaceru. Udział samego rynku pierwotnego w mieście stanowi niewielką część i dopiero się rozwija, oferując zainteresowanym m.in. nowe domy. Chorzów Batory z kolei może bardziej odpowiadać osobom czującym się komfortowo w wysoce zurbanizowanym klimacie z dużą dostępnością do wszelakich usług oraz sklepów.

Nowe domy na sprzedaż - Chorzów, Planty Śląskie, Batory, Klimzowiec czy może Maciejkowice?

Przyglądając się ogłoszeniom na nowe nieruchomości w Chorzowie widać zmniejszoną aktywność rynku pierwotnego w porównaniu do sąsiadujących miast. Nie zmienia to faktu, że miasto wciąż oferuje wiele wyjątkowych ofert na różnorodne domy jednorodzinne. Chorzów w swojej ofercie posiada domy w zabudowie wolnostojącej z klimatycznym ogrodem i garażem, bliźniaki w nowych osiedlach powstających w Chorzowie oraz domy szeregowe. Chorzów Batory oraz pozostałe dzielnice różnią się od siebie nie tylko samą lokalizacją, ale również metrażem działki oraz samych nieruchomości.

Zwykle dom w Chorzowie posiada powierzchnię użytkową w przedziale 130 m2 do nawet 240 m2. Obecnie inwestycje powstające w Chorzowie przy ul Tęczowej czy Siemianowickiej oferują również działki o niekiedy pokaźnych rozmiarach. Deweloperzy oferują działki o powierzchni do prawie 900 m2.

Ile kosztuje dom na sprzedaż, Chorzów - bez pośredników na działce prosto od dewelopera

Same domy w Chorzowie niekiedy kosztują nieznacznie więcej od reszty nieruchomości oferowanych w województwie, lecz ta cena niesie za sobą wiele atutów występujących w domach. Na portalach można spotkać wiele ogłoszeń na dom do sprzedania, Chorzów. Można w nich zarówno spotkań się z nowymi nieruchomościami, jak i ofertami na sprzedaż kamienicy zlokalizowanej w dzielnicy Chorzów Maciejkowice. Domy na sprzedaż, a szczególnie te z rynku pierwotnego stanowią mały procent całego rynku, ale nie zmienia to faktu, że wiele osób decyduje się właśnie na nowo wybudowany jednorodzinne domy na sprzedaż.

Chorzów Batory oraz centrum obecnie nie posiadają tak dużego ruchu na rynku pierwotnym, jak północ miasta. Obecnie na dzielnicach północnych można spotkać zdecydowanie więcej inwestycji oferujących nowy dom. Chorzów Amelung to jeden z powodów takiej decyzji. Bliskość terenów zielonych oraz położenie w dobrze skomunikowanej części miasta jest obecnie coraz bardziej pożądane jako miejsce na dom. Chorzów Klimzowiec mimo swojego bliskiego położenia do centrum oraz świetnych warunków, jako wysoce zasiedlona część miasta jeszcze nie przykuł uwagi deweloperów, ale z czasem może się to zmienić.

Domy szeregowe na sprzedaż - Chorzów Batory to nie wszystko

Bez wątpienia miasto oferuje wiele ofert na domy na sprzedaż. Chorzów Świętochłowice może sprawdzić się również jako alternatywa dla osób pragnących mieszkać przy dużych miastach w niższej cenie. Znajdujący się w mieście dom opieki, Chorzów Siemianowicka to również dodatkowy atut pobliskich nieruchomości.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Chorzowie, na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Domy na sprzedaż w Chorzowie

W Chorzowie dostępnych jest 29 ofert nowych domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Wśród inwestycji deweloperskich w Chorzowie dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 139 do 236 m². W tym:

 • domy pięciopokojowe i więcej - 22 domy

Domy na sprzedaż w Chorzowie powstają:

 • w zabudowie szeregowej - 19 domów
 • w zabudowie bliźniaczej - 1 dom
 • w zabudowie wolnostojącej - 9 domów

Ile kosztuje nowy dom w Chorzowie?

Najtańszy nowy dom w Chorzowie dostępny w sprzedaży kosztuje 653 394 zł. Aktualnie średnia cena za m2 domów w Chorzowie wynosi 9 396 zł.

Aktualnie w inwestycjach domów w Chorzowie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Chorzów - domy gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Chorzowie oddali do użytku 10 domów. 10 domów zostanie oddanych do 3 miesięcy. 10 domów zostanie oddanych do 6 miesięcy. 10 domów zostanie oddanych do roku.

Domy w Chorzowie - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Chorzowie oferuje Jaekel-Bud-Tech Gorczowski.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Chorzowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: