Zielony Rembertów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pontonierów, oferowane bezpośrednio przez Zielony Rembertów

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Pontonierów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Zielony Rembertów

3 zdjęcia

Zielony Rembertów
Zielony Rembertów
Zielony Rembertów

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja w dzielnicy Rembertów to tylko 32 mieszkania w kameralnym budynku, który będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Wszystko to w przepięknej okolicy w otoczeniu zieleni.

Ustawne balkony

Każde z mieszkań posiada przynajmniej jeden balkon. Do dyspozycji mieszkańców oddamy powierzchnię, którą będzie można dowolnie zaaranżować i nadać jej indywidualny charakter, nie tracąc przy tym niezbędnego miejsca. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby były maksymalnie praktyczne i wygodne.

Nowocześnie i estetycznie

Elewację budynku pokryje ciepła biel i szarości. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru a zarazem utrzymanie kameralności.

Wyłącznie na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość połączenia wybranych mieszkań! W wyniku połączenia możemy otrzymać lokale:

- 3-pokojowe (72,10)

- 4-pokojowe (89,50)

Inwestycja Zielony Rembertów znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Pontonierów (12 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Zielony Rembertów.

Inwestycja Zielony Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Rembertów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Zielony Rembertów przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Rembertów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Zielony Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Emilii Gierczak 02.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Rembertów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SpecLek" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Rembertów w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Basen, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2017
Data aktualizacji: 21.03.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: