Klonowa Aleja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZH-U TomBud

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 449 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Marszałkowska 64(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Marszałkowska 64 (2.5 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 6 200 brutto/m2
  Marszałkowska 64
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 54 - 65 m2
  Liczba pokoi: 3
  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.
 • Patio Vita(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Zagnańska (2.2 km od centrum Kielc)
  Patio Vita
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 40 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Zagnańska 84 – „Nowa Inwestycja” Spółka z o.o. Sp. k.
 • Rezydencja Klonowa(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Klonowa (3.2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 5 390/m2
  Rezydencja Klonowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 34 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Klonowa Aleja to oaza spokoju i relaksu, miejsce dobrego odpoczynku wśród otaczającej zieleni, kameralny o nowoczesnej architekturze budynek wielorodzinny, zlokalizowany bezpośrednio przy zalewie Kieleckim.W budynku zaprojektowano 16 lokali mieszkalnych oraz 1 usługowy – są to pomieszczenia o powierzchni od 29 do 76 m2, do których przylegać będą przestronne ogródki oraz balkony. Dla inwestycji przewidziano indywidualne miejsca parkingowe.

Inwestycja Klonowa Aleja znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa 37 (2.6 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera ZH-U TomBud.

Inwestycja Klonowa Aleja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Klonowa Aleja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 6 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZH-U TomBud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Klonowa Aleja

W pobliżu inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura publiczna. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są liczne linie autobusowe. W okolicy zlokalizowane są placówki oświatowe tj. (przedszkola, żłobek, szkoły podstawowe), sklepy (m.in. Lewiatan), Cluby Fitness. Wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Klonowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klonowa os. Szydłówek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowa Aleja znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: GIMNAZJUM NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W KIELCACH w odległości 320 m, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 6 W KIELCACH w odległości 460 m, Prywatna Policealna Szkoła Zawodowa dla Młodzieży „AWANS” w Kielcach w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klonowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowa Aleja w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 220 m znajduje się SYMETRIS.

Data publikacji: 28.02.2020

Data aktualizacji: 27.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie