Orkana Residence etap 2

7 zdjęć

Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Orkana Residence etap 2 dostępnych jest 35 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (35)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, loggia, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (70): Wielkość od 2,72m2, koszt od 8160 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc): od 37500 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 35 mieszkań w tym 1 lokal typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 93 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego - transze.

Warunki rezerwacji:

rezerwacja telefoniczna bezpłatna do 3 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

ORKANA RESIDENCE jest propozycją dla osób, które cenią sobie piękno, design oraz komfort życia. Inwestycja powstanie w Lublinie pomiędzy ul. Orkana a Hetmańską (obok Spa Orkana). Osiedle jest doskonale skomunikowane i już na ten moment ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską. ORKANA RESIDENCE zaspokoi potrzeby osób, które szukają mieszkania dla siebie i rodziny, jak również będzie trafioną inwestycją pod wynajem.

Wszystkie mieszkania mają przestronne balkony, zielone ogródki lub tarasy, a duże okna doskonale doświetlają pomieszczenia.

W standardzie, bez dodatkowych kosztów, możesz korzystać z usług systemu Smart Home Domatiq. Te inteligentne rozwiązania są oszczędne, bezpieczne i ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Budowa ORKANA RESIDENCE będzie podzielona na dwa etapy.

W pierwszym etapie powstał 11-kondygnacyjny budynek ze 135 mieszkaniami w zróżnicowanych metrażach (od 29 do 130 m kw.). Mieszkańcy będą mogli odebrać klucze do mieszkań już w połowie 2022 r.

Drugi etap inwestycji składa się z trzech 5-kondygnacyjnych segmentów gdzie powstanie 70 mieszkań 1-5 pokojowych w metrażach od 27 do 122 m kw.

W II etapie inwestycji mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań w I połowie 2024 r.

W części parterowej każdego budynku zaplanowane jest eleganckie lobby – strefy wejścia zaprojektowane w wysokim standardzie. Natomiast w podziemnej – garaże dla mieszkańców i komórki lokatorskie.

Na dużym, wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców – będzie także dużo drzew, starannie zaprojektowana zieleń i infrastruktura.

Wykorzystane zostaną energooszczędne rozwiązania. Każde mieszkanie będzie wyposażone w logotermy – możliwość sterowania ogrzewaniem ze Smart Home

Mieszkańcy będą mogli korzystać z ładowarek do aut elektrycznych, zainstalowanych w garażu podziemnym oraz w pobliżu budynku.

Inwestycja Orkana Residence etap 2 znajduje się w Lublinie, ul. Hetmańska (4.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Żagiel Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Orkana Residence etap 2 w sprzedaży jest 35 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 93 metrów kwadratowych, w cenie od 12 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 41 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 76 m2 (20 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 93 m2 (10 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 91 do 93 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Żagiel Dom przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 70 komórek lokatorskich Wielkość od 2,72m2, koszt od 8160 zł.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Orkana Residence etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Orkana Residence etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiklinowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Orkana Residence etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie w odległości 340 m, Lubelska Szkoła Biznesu Sp. z o.o. Fundacji Rozwoju KUL w odległości 340 m, Przedszkole nr 45 w Lublinie w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Orkana Residence etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Stokrotka, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2 w odległości 110 m znajduje się Basen Spa Orkana, w odległości 110 m znajduje się Spa Orkana, w odległości 120 m znajduje się Spa Orkana.

Data publikacji: 04.01.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: