Orkana Residence etap 2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Hetmańska, oferowane bezpośrednio przez

Żagiel Dom

Lublin, ul. Hetmańska

Ceny od: 12 000 zł/m2
Orkana Residence etap 2

7 zdjęć

Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2
Orkana Residence etap 2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

41 - 109/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Lublin Zachodni - 1710 m

Przystanek Autobusowy - 262 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

25 placówek medycznych, 54 placówki edukacyjne, 9 kawiarni i restauracji, 41 sklepów, 40 obiektów sportowych, 40 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada (70): Wielkość od 2,72m2, koszt od 8160 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc) : od 37500 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 109 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 000 do 12 700 zł

Opis płatności:

Zgodnie z harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego - transze

Warunki rezerwacji:

Rezerwacja telefoniczna bezpłatna do 3 dni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ORKANA RESIDENCE jest propozycją dla osób, które cenią sobie piękno, design oraz komfort życia. Inwestycja powstanie w Lublinie pomiędzy ul. Orkana a Hetmańską (obok Spa Orkana). Osiedle jest doskonale skomunikowane i już na ten moment ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską. ORKANA RESIDENCE zaspokoi potrzeby osób, które szukają mieszkania dla siebie i rodziny, jak również będzie trafioną inwestycją pod wynajem.

Wszystkie mieszkania mają przestronne balkony, zielone ogródki lub tarasy, a duże okna doskonale doświetlają pomieszczenia.

W standardzie, bez dodatkowych kosztów, możesz korzystać z usług systemu Smart Home Domatiq. Te inteligentne rozwiązania są oszczędne, bezpieczne i ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Budowa ORKANA RESIDENCE będzie podzielona na dwa etapy.

W pierwszym etapie powstał 11-kondygnacyjny budynek ze 135 mieszkaniami w zróżnicowanych metrażach (od 29 do 130 m kw.). Mieszkańcy będą mogli odebrać klucze do mieszkań już w połowie 2022 r.

Drugi etap inwestycji składa się z trzech 5-kondygnacyjnych segmentów gdzie powstanie 70 mieszkań 1-5 pokojowych w metrażach od 27 do 122 m kw.

W II etapie inwestycji mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań w I połowie 2024 r.

W części parterowej każdego budynku zaplanowane jest eleganckie lobby – strefy wejścia zaprojektowane w wysokim standardzie. Natomiast w podziemnej – garaże dla mieszkańców i komórki lokatorskie.

Na dużym, wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców – będzie także dużo drzew, starannie zaprojektowana zieleń i infrastruktura.

Wykorzystane zostaną energooszczędne rozwiązania. Każde mieszkanie będzie wyposażone w logotermy – możliwość sterowania ogrzewaniem ze Smart Home

Mieszkańcy będą mogli korzystać z ładowarek do aut elektrycznych, zainstalowanych w garażu podziemnym oraz w pobliżu budynku.

Inwestycja Orkana Residence etap 2 znajduje się w Lublinie, ul. Hetmańska (4.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Żagiel Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Orkana Residence etap 2 w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 109 metrów kwadratowych , w cenie od 12 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Żagiel Dom przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 70 komórek lokatorskich Wielkość od 2,72m2, koszt od 8160 zł.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Orkana Residence etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1710 metrów od inwestycji Orkana Residence etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lublin Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Orkana Residence etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2 znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w odległości 225 m, Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w odległości 297 m, Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 316 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Orkana Residence etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Gabinet Stomatologiczny Rowińscy S.C. w odległości 359 m, Specjalistyczna Przychodnia Alergologiczna Centrum Alergologii w odległości 397 m, Donna Vita Specjalistyczne gabinety w odległości 403 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Orkana Residence etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Żabka, w odległości 83 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 116 m znajduje się Spa Orkana.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Orkana Residence etap 2 w odległości 107 m znajduje się Spa Orkana, w odległości 111 m znajduje się Basen Spa Orkana, w odległości 216 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.01.2022
Data aktualizacji: 01.03.2024
Żagiel Dom logo

Żagiel Dom

Adres biura sprzedaży:

ul. Gęsia 31/1, 20-719 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: