Wilanów Stary - Rumiana 36

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWprost Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Hampton Residence Wilanów(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)
  Hampton Residence Wilanów
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba domów: 44
  Powierzchnia: 192 - 288 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
  Green House Development
 • Nova Królikarnia(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 655 brutto/m2
  Nova Królikarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 208 - 225 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży, bardzo atrakcyjny dom w samym sercu Starego Wilanowa. Villa Rumiama 36, to pół bliźniaka w standardzie deweloperskim, wykończona z wysokiej jakości materiałów.Piwnica: garaż na dwa samochody oraz pomieszczenie gospodarcze,Parter: przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia, wc,1 Piętro: 3 pokoje, łazienka, przedpokój,2 piętro: 2 pokoje, łazienka, przedpokójIdealny dom dla rodziny, w pobliżu liczne żłobki, przedszkola i szkoły międzynarodowe. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Wilanów Stary - Rumiana 36 znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Rumiana 36 (7.6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Wprost Nieruchomości

Inwestycja Wilanów Stary - Rumiana 36 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 250 metrów kwadratowych w cenie od 1 990 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowcza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Bałabajka w odległości 240 m, Polish British Academy of Warsaw - Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Międzynarodowymi w Warszawie w odległości 310 m, Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Magic Fish w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się FRAC, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Stary - Rumiana 36 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2017

Data aktualizacji: 13.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie