Osiedle Augustowskie - etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWPB Augustowska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 643 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Nova(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Pstrowskiego 18A (2 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 5 990 brutto/m2
  Villa Nova
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 40 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  T.J.M. Development sp. z o.o.
 • Osiedle Panorama(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Obiegowa (1.4 km od centrum Olsztyna)
  Osiedle Panorama
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 85
  Powierzchnia: 38 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budlex Sp. z o.o.
 • Centaurus(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, al. Piłsudskiego (0.7 km od centrum Olsztyna)
  Centaurus
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 38 - 119 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  "Warmia Investment" Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

I etap realizacji inwestycji potwierdził, że Osiedle Augustowskie to poszukiwana lokalizacja, ciesząca się dużym zainteresowaniem inwestycyjnym ze względu na położenie w sąsiedztwie centrum miasta! Zastanawiacie się jak będzie wyglądał i co znajdzie się na jego terenie? Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi szczegółami inwestycji!II etap to kolejne dwa czteropiętrowe kameralne budynki mieszkalne, w których docelowo znajdzie się w łącznie 60 mieszkań o zróżnicowanych, sprawdzonych i funkcjonalnych układach o powierzchni zaczynającej się od 40 m², oraz większe lokale o metrażu do 84 m². Mieszkania będą liczyły od 2 do 4 pokoi.W nowopowstałym budynku B03 znajdą się 3 klatki schodowe – łącznie 40 mieszkań oraz 11 przestronnych garaży indywidualnych w poziomie parteru z bezpośrednim wejściem z klatki schodowej każdy! Jednoklatkowy budynek B04 składać się będzie z 20 mieszkań.Każdy z budynków wyposażony jest w nowoczesną windę oraz pomieszczenia specjalne: rowerownię i wózkownię. W cenę każdego mieszkania wliczona jest przynależna piwnica!W sprzedaży dostępne będą również wydzielone zewnętrzne miejsca parkingowe przed budynkami oraz miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej zrealizowanej w ramach I etapu inwestycji. Odbiór mieszkań zaplanowany jest na grudzień 2017 r.MIESZKANIA DOSTĘPNE W PROGRAMIE MDM!

Inwestycja Osiedle Augustowskie - etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Augustowska (2.4 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera WPB Augustowska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Augustowskie - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 4 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WPB Augustowska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 253 do 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: + 11 garaży indywidualnych.
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej zrealizowanej w I etapie.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II

Osiedle Augustowskie to nowoczesna i zarazem jedyna inwestycja mieszkaniowa w okolicy stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. To właśnie bliskość centrum miasta, bezpośredni dostęp do punktów handlowych oraz usługowych a przy tym sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter. Sprawny dojazd do centrum i innych części miasta to oszczędność czasu każdego dnia. W pobliżu Osiedla Augustowskiego znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp opieki medycznej i placówek edukacyjnych. W niedalekiej odległości znajdują się m.in.: - Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe „Aquasfera” – 600 m, - Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny – 1,1 km - Hala Widowiskowo - Sportowa "Urania" – 1,5 km - Park im. Janusza Kusocińskiego – 1,2 km - Jezioro Skanda – 2,2 km - Urząd Miasta – 3 km - centrum handlowe „Galeria Warmińska” – 3 km - Dworzec PKP – 3 km

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michelin-Biuro.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Matematyki 2plus2 i Cyfrowa Akademia dla Dzieci i Młodzieży w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Pracy w odległości 210 m, Lekarz w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Augustowskie - etap II w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.10.2016

Data aktualizacji: 14.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie