Wólczańska 4

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Wólczańska, oferowane bezpośrednio przez Wólczańska 4

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Wólczańska 4
Ceny od: 7 599 zł/m2
Wólczańska 4

8 zdjęć

Wólczańska 4
Wólczańska 4
Wólczańska 4
Wólczańska 4

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 4 dostępne są 94 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Opis Inwestycji

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór kompaktowych mieszkań inwestycyjnych lub na własne potrzeby, w tym mikrokawalerek. Mieszkania mają starannie przemyślane układy, dzięki czemu na stosunkowo niewielkiej przestrzeni można zmieścić wszystko co niezbędne do wygodnego zamieszkiwania. Istnieje także możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą mieszkań w celu uzyskania większej powierzchni.

Kupujący wyrażający chęć zakupu mieszkania o większym metrażu może zakupić dwa mieszkania sąsiadujące ze sobą, a następnie połączyć je znosząc dzielącą je ścianę działową. Zaletą takiego rozwiązanie jest możliwość ponownego podzielenia mieszkań i ewentualna odprzedaż jednego z nich. Warto zwrócić uwagę, że dwa mniejsze mieszkania zawsze są płynniejszym aktywem niż jedno większe.

Duża część mieszkań posiada balkony, większość z wystawą na zaciszny, zielony dziedziniec. Mieszkania z widokiem na ulicę Wólczańską i na duże drzewa naprzeciwko (jesiony, akacje, kasztany, klony) mają najbardziej pożądaną wystawę zachodnią. Część mieszkań jest dwustronna, z oknami na południe i do wnętrza dziedzińca.

Wszystkie mieszkania są wysokie (od 350 cm do 375 cm wysokości), co pozwala na wybudowanie komfortowej antresoli, znacznie zwiększającej przestrzeń użytkową lokalu. Zaletą mieszkań są też duże, dwudzielne okna, które pozwalają na dobre doświetlenie wnętrz. Mieszkania zlokalizowane na poddaszu posiadają skosy, a także okna połaciowe.

Mieszkania sprzedawane są w stanie „do własnego wykończenia”. Oznacza to, że wszystkie części wspólne budynku będą wyremontowane, a okna w mieszkaniach zostaną wymienione, drzwi wejściowe do mieszkań zamontowane, ściany mieszkań przygotowane do ostatecznej wyprawy, ich podłogi zostaną przygotowane do położenia paneli i płytek, a wszystkie instalacje zostaną doprowadzone do lokali. Ich rozprowadzenie po mieszkaniach pozostanie w gestii nowych właścicieli.

Wszystkie lokale posiadają własne księgi wieczyste oraz udział w gruncie i sprzedawane będą bez żadnych obciążeń.

Inwestycja Wólczańska 4 znajduje się na Katedralnej, ul. Wólczańska 4 (1.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Wólczańska 4.

Inwestycja Wólczańska 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 4 w sprzedaży 94 nowe mieszkania o powierzchni od 14 do 32 metrów kwadratowych, w cenie od 7 599 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 14 do 32 m2 w cenie od 122 900 zł (86 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 22 do 25 m2 w cenie od 194 900 zł (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Wólczańska 4 nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 160 do 375 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 94 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 14 do 32 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 122 900 do 264 900 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 599 do 10 027 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Wólczańska 4 znajdują się 44 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Wólczańska 4 położona jest w doskonałej lokalizacji, w odległości zaledwie 750 m od Manufaktury, 400 m od deptaka na ul. Piotrkowskiej i 450 m od planowanej stacji kolei średnicowej, tzw. „małego metra”. Artystyczna instalacja pobliskiego Teatru Lalek – postacie arlekinów balansujących na linie rozpiętej w poprzek ulicy, kolorowy mural na budynku nieopodal kamienicy, liczne dorodne drzewa, ozdobne trawy oraz ławeczki na pobliskim skwerku tworzą unikalny klimat spokojnego miejskiego zakątka w samym sercu Łodzi. W pobliżu inwestycji mieści się większość głównych atrakcji turystycznych Łodzi, w tym wysokiej klasy zabytki takie jak pałace Israela, Maurycego i Karola Poznańskich, Rudolfa Kellera, wille Leopolda Kindermanna i Edwarda Hanstschala. Nieopodal znajdują się liczne instytucje kultury: Teatr Lalek, Teatr Nowy, Muzeum Sztuki oraz Akademia Muzyczna. Łatwy jest także dojazd do najnowszej łódzkiej atrakcji, największego w Polsce Orientarium przy ZOO i ogromnego Ogrodu Botanicznego oraz wielu uczelni. Kilkaset metrów od Wólczańskiej 4, w zasięgu spaceru, zlokalizowany jest jeden z największych łódzkich placów targowych, Zielony Rynek. Przez cały rok można tam kupić świeże owoce i warzywa wysokiej jakości oraz kwiaty, zaś w osobnej hali znajdują się stoiska spożywcze. W pobliżu placu mieszczą się liczne sklepy, m.in. Biedronka, Lidl, sklepy ekologiczne i z gospodarstwem domowym oraz apteki i różnego rodzaju punkty usługowe. Równolegle do ulicy Wólczańskiej, przebiegają ulice Zachodnia i Gdańska. To jedne z głównych arterii miasta z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi. Na szczęście odgłosy ruchu ulicznego nie docierają na ulicę Wólczańską, która pozostaje spokojną, cichą enklawą. Użytkownicy samochodów mogą pozostawić pojazdy na pobliskich, ogólnodostępnych miejscach postojowych przy ulicy lub na bardzo tanim parkingu na sąsiedniej działce. Rowerzyści mogą korzystać ze stojaków rowerowych umiejscowionych w pobliżu budynku lub we wspomnianej wcześniej rowerowni urządzonej w jednej z piwnic kamienicy. W obrębie Starego Polesia wyznaczone są liczne ścieżki rowerowe, co sprzyja korzystaniu z tego środka transportu.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Wólczańska 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zachodnia - Legionów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczańska 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 4 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE COSINUS w odległości 10 m, Policealna Zaoczna Szkoła Jednoroczna "Cosinus" w Łodzi w odległości 10 m, CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO "COSINUS" W ŁODZI w odległości 10 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczańska 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Delikatesy, w odległości 500 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 4 w odległości 180 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 250 m znajduje się Energy Fitness Club, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2022
Data aktualizacji: 03.06.2022
Wólczańska 4 logo

Wólczańska 4

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piotrkowska 37, 90-410 Łódź

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: