Inwestycja przy ul. Obozowej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Własna Zagroda Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 964 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kobierzyńska 164(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Kobierzyńśka 164 (6.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Kobierzyńska 164
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 46 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.
 • Apartamenty Whitehouse(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Kobierzyńska 136 (5.6 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Whitehouse
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 48 - 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  AZB Nieruchomości
 • Żywiecka(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Żywiecka (6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 100/m2
  Żywiecka
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 40 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Żywiecka Inwestycja Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

4 DOMY MIESZKALNE JEDNORODZINNE DWULOKALOWE, ul. Obozowa w Krakowie – mini osiedle ogrodzone na działce o pow. około 9a skrzyżowanie ul. Obozowej i Żywieckiej (Polana Żywiecka)STANDARD STANU DEWELOPERSKIEGO ul. Obozowa w Krakowie, lokal na parterze w domach: A,B,C,D 1.Tynki gipsowe (bez gładzi) z przygotowaniem i posprzątaniem2.Ocieplenie posadzek 10 cm styropianu, drugie wylewki 5 cm żelbet3.Grzejniki 4 szt. + głowice termostatyczne4.Ogrzewania podłogowe w 4 pomieszczeniach: wiatrołap, hall, kuchnia, łazienka5.Instalacje prądowe, 42 punkty (w tym: telefon, TV )6.Piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na wodę ciepłą7.Instalacje: wodna (woda ciepła użytkowa z pieca dwufunkcyjnego), gazowa, prądowa, kanalizacyjna, odgromowa, domofonowa, telewizyjna, instalacja do żaluzji zewnętrznych, alarmowa,“kominkowa” (komin spalinowy+doprowadzenie powietrza z zewnątrz do kominka), C.O., ogrzewania podłogowe.STANDARD STANU DEWELOPERSKIEGO ul. Obozowa w Krakowie, lokal na piętrze+poddasze w domach: A,B,C,D 1.Tynki gipsowe (bez gładzi) z przygotowaniem i suche tynki z ociepleniem na poddaszu2.Ocieplenie posadzek 2 cm styropianu, drugie wylewki 5 cm żelbet wraz z balkonami3.Grzejniki około 7 szt. + głowice termostatyczne4.Ogrzewania podłogowe w trzech pomieszczeniach5.Instalacja prądowa – 70 punktów, w tym: telefon i TV6.Piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na wodę ciepłą7.Instalacje: wodna (woda ciepła użytkowa-cyrkulacja), gazowa, prądowa, kanalizacyjna, odgromowa, domofonowa, telewizyjna, instalacja do żaluzji zewnętrznych, alarmowa,“kominkowa” (komin spalinowy+doprowadzenie powietrza z zewnątrz do kominka), C.O., ogrzewania podłogowe, klimatyzacyjnaStan deweloperski nie obejmuje następujących pozycji: – stolarki wewnętrznej: drzwi wewnętrznych, podłóg – osprzętu elektrycznego: lampy – “białego montażu” w łazience i kuchni: armatura, muszla ustępowa, wanna, prysznic, zlewozmywak – prac malarskich – płytek ceramicznych w łazience, kuchni i wiatrołapie – oświetlenia ogrodowego – zagospodarowania ogrodu, wybrukowanych podjazdów pod samochody – białego montażu instalacji alarmowej – izolacji przeciwwodnych na balkonach, płytek na balkonachSTAN DEWELOPERSKI “KOMFORT”*:1.Bezprzewodowy system sterowania domem/mieszkaniem Xcomfortod 5.000 zł2.Wideodomofon 1 szt.900 zł3.Kominek wolnostojący (“koza”)1.800 – 3.400 zł4.Kominek zabudowanyod 4.000 zł5.Klimatyzacja (1 komplet = agregat zewnętrzny na balkonie jednostka wewnętrzna nad drzwiami balkonowymi w pokoju)od 3.000 zł6.Żaluzje zewnętrzne (“antywłamaniowe”) za 1 szt. elektrycznie sterowane1.000 – 2.500 złWszystkie powyższe ceny brutto- - NIE ZAWIERA SIĘ W CENIE STANU DEWELOPERSKIEGO PODSTAWOWEGO

Inwestycja Inwestycja przy ul. Obozowej znajduje się na Dębnikach, ul. Obozowa (6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Własna Zagroda Sp. z o. o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Obozowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Obozowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Własna Zagroda Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Obozowej

Bardzo blisko (przy ul. Żywieckiej) znajduje się nowy kompleks sportowo-rekreacyjny i park Solwaya z placami zabaw.  W odległości około 1 km znajdują się 2 szkoły podstawowe:  – przy ul. Skośnej  – przy ul. Pszczelnej 13 – SP-40 (otrzymała wyróżnienie “Szkoły z klasą”)  Najbliższe gimnazjum znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Żywieckiej z ul. Mątwiłła-Mireckiego – Gimnazjum Nr 24.  Przedszkola są zlokalizowane w odległości około 100 metrów, a drugie przy ul. Żywieckiej (kilkaset metrów).  W bliskim sąsiedztwie pozostaje do dyspozycji:  – kompleks kinowy “Ciemna City“  – centrum handlowe “Zakopianka” i “Park Solway“  – “Castorama” i kilkadziesiąt specjalistycznych sklepów z wyposażeniem domu zlokalizowanych przy ul. Zakopiańskiej  Urzędy pocztowe działają przy ul. Zakopiańskiej lub Kobierzyńskiej.  Przy ul. Kobierzyńskiej znajduje się stadnina koni, centrum sportowo-rekreacyjne CASCADA (siłownia, basen, tenis).

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 300 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Obozowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Torfowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Obozowej znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Montessori House w odległości 450m, Punkt Przedszkolny Językowy w odległości 450m, Przedszkole Prywatne Motylowo w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1400 m znajduje się AMPLUS.NZOZ, w odległości 1450 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1300 m znajduje się Teatr CRACOVIA, w odległości 1700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. ZAŚNIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się FAMILY CARE, w odległości 1300 m znajduje się Fitness RUCZAJ 62, w odległości 1750 m znajduje się FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie.

Data publikacji: 22.08.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie